“Ίσως το καλύτερο”
Κριτική για: Τα Μεζεδάκια

Τα Μεζεδάκια
Περιγραφή: Φτιαγμένη με σπιτική φροντίδα από το 1995.Βρίσκεται μέσα στο Λιτόχωρο,στον δρόμο για τον Όλυμπο σε ένα φιλόξενο και καθαρό χώρο.Οι σούβλες μας αργοψήνονται στα κάρβουνα και οι γάστρες μας από βραδύς στη χόβολη!Κάθε πιάτο που έρχεται στο τραπέζι σας είναι χειροποίητο και φτιαγμένο με μεράκι.Χρησιμοποιούμεμόνο παρθένο ελαιόλαδο,φρέσκα λαχανικά και κρεατικά στηρίζοντας τα ντόπια προιόντα.
Η κριτική γράφτηκε 4 Σεπτεμβρίου 2021

Ξαφνιάστηκαμε ευχάριστα όταν επιλέξαμε να καθίσουμε σ' αυτήν την ταβερνα με το κόκκινο μπαλκονάκι. Αρχικα το επιλέξαμε για τις σούβλες αλλά στον κατάλογο διαπιστώσαμε ότι έχει και ποιό μοντέρνα πιάτα τόσο σε κύριος όσο και σε ορεκτικά. Ολα γευστικά και με μεράκι. Έχουμε φάει σε αρκετά μαγαζιά μέσα στο Λιτόχωρο αλλά θεωρώ ότι εδώ φάγαμε καλύτερα. Το προτείνω σίγουρα!

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2021
Ευχαριστούμε, 1991_Thom_P

Η κριτική γράφτηκε 21 Αυγούστου 2021

Το φαγητό νόστιμο, το service γρήγορο και ευχάριστο, οι τιμές μια χαρά. Θα ξαναπάμε με πρώτη ευκαιρία.

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, N7932ZCmarinap
Η κριτική γράφτηκε 6 Αυγούστου 2021

Οι κριτικές στο tripadvisor μας έστειλαν στα "μεζεδάκια". Το καλό φαγητό και οι λογικές τιμές μας κάνουν να ξαναπάμε, αλλά είναι το ΑΨΟΓΟ σέρβις που μας εντυπωσίασε πραγματικά ( ευχαριστούμε Στέλιο κι όλα τα ευγενέστατα και πρόθυμα παιδια!)
Παντελής-Άννα

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, annaaD6077CM
Η κριτική γράφτηκε 15 Ιουλίου 2021

Όσες φορές έχω επισκεφτεί ΤΑ ΜΕΖΕΔΑΚΙΑ , είτε με την οικογένειά μου είτε με παρέα, έχω ευχαριστηθεί τόσο το φαγητό, όσο και το service, έχει ποιοτικό φαγητό, τεράστιες μερίδες, μας εξυπηρετούν πάντα με το χαμόγελο, για αυτό δεν το αλλάζω με τίποτα! Οι τιμές τους είναι πολύ προσιτές, ξεκάθαρα value for money! Σας το συστήνω ανεπιφύλακτα!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, evimer73
Η κριτική γράφτηκε 27 Ιουνίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλή κουζίνα και πολύ καλή εξυπηρέτηση το φαγητό πολύ φρέσκο λογικές τιμές πολύ ευχαριστημένος και καθαρό περιβάλλον

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, Michalis P

Τα Μεζεδάκια: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Λιτόχωρο, Περιοχή Πιερίας

Τα Μεζεδάκια: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!