Η κριτική γράφτηκε 23 Απριλίου 2018

Πολύ ωραία θέα, ησυχία, ευγενέστατο προσωπικό. Μεγάλο και καθαρό δωμάτιο. Καταπληκτικό πρωινό. Καταπληκτικό το προσωπικό στο σπα, ήταν ό,τι έπρεπε για το ήσυχο και χαλαρωτικό σαββατοκύριακο που επιθυμούσαμε.

Συμβουλή: θα διάλεγα δωμάτιο με θέα βουνό το καλοκαίρι και με θέα θάλασσα χειμώνα και άνοιξη
  • Διαμονή: Απρίλιος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Αγγελική Κ
Η κριτική γράφτηκε 21 Απριλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ωραίες εγκαταστασεις, καθαρό ξενοδοχείο και άψογη εξυπηρέτηση.
Κλείσαμε το δωμάτιο με το τζακούζι και μόλις φτάσαμε μας ενημέρωσαν ότι θα μας μεταφέρουν σε γαμήλια σουίτα/μπανγκαλόου με μια μικρή αναμονή για να το ετοιμάσουν.
Όντως έπειτα από λίγα λεπτά πήραν τα πράγματα μας και μας οδήγησαν σε ένα φανταστικό δωμάτιο με τζακούζι και ιδιωτική πισίνα.
Το φαγητό το βράδυ πάρα πολύ καλό με live μουσική.
Μείναμε πολύ ευχαριστημενοι σε όλη τη διάρκεια της διαμονής μας.

Διαμονή: Ιανουάριος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
1  Ευχαριστούμε, NIKHT4S
Η κριτική γράφτηκε 21 Απριλίου 2018

Ιδανικο για να ενα ΣΚ απολυτης χαλαρωσης απο την καθημερινοτητα . Υπεροχη πισινα .Τελειο Χαμαμ Καταπληκτικη κουζινα . Αψογο σερβις ολο το προσωπικο ευγενικο και με το χαμοχελο στα χειλη . Καθαρα ποτα . Θα ξαναπηγαινα .

• Διαμονή: Απρίλιος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Pantelhsk
Η κριτική γράφτηκε 16 Απριλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ φιλικό το προσωπικό
Εξαιρετικό πρωινό
Εξαιρετική εξυπηρέτηση
Πολυ καθαρό και μεγαλο δωματιο και πολυ καθαροι όλοι οι χώροι του ξενοδοχείου
Πριβέ σπα με ραντεβου
Πολυ ωραιος ο χώρος της εξωτερικης πισίνας

Διαμονή: Απρίλιος 2018, ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, fotini z
Η κριτική γράφτηκε 16 Απριλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Επισκέφθηκαμε για ένα χαλαρωτικό διήμερο το ξενοδοχείο και μας άρεσε πολύ. Ο χώρος της εξωτερικής πισίνας υπέροχος πολύ ήσυχος και ήρεμος βέβαια πήγαμε άνοιξη, καλοκαιρι θα είναι όλο ζωή ! Το εστιατόριο υπέροχο ότι γευτικαμε ήταν πολύ νόστιμο, όπως και το πρωινό πολύ πλούσιο ! Το προσωπικό πολύ φιλικό κ εξυπηρετικό, όπως και στο σπα είχαμε μια ευχάριστη εμπειρία εκτός ότι είχαμε την ιδιωτική πισίνα για μια ώρα και στα 50 λεπτά μας ειδοποίησαν να βγούμε . Υπάρχει ένα θέμα ηχομόνωσης με τα διπλανά δωματια. Γενικά ήταν πολύ ευχάριστη εμπειρία και θα ξαναπηγαιναμε

Διαμονή: Απρίλιος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Marianna M