Tripadvisor
Αναζήτηση

“Μονοήμερη εκδρομή”

Γαστροδρόμιο Εν Ολύμπω
Επιλογές δείπνου: Μεσημεριανό, Αργά τη νύχτα, Δείπνο, Κρατήσεις
Περιγραφή: Βραβευμένο εστιατόριο ελληνικής δημιουργικής κουζίνας. Μεγάλη λίστα κρασιών (500 επιλογές) και λίστα κρασιών σε ποτήρι (20 επιλογές). Λίστα ελληνικών τυριών. Ποιοτική μουσική.
Η κριτική γράφτηκε πριν από 3 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ωραίο μέρος.Πολυ καλή εξυπηρέτηση.Μπραβο στον σερβιτόρο Σάκη νομίζω. Λίγο ακριβό αλλά έχει πολύ καλό φαγητό

Ευχαριστούμε, theomirah

Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε για 4 ημέρες στο λιτοχωρο.την 1η μερα φάγαμε στο ξενοδοχείο και τις επόμενες στο γαστροδρομιοο.ηταν τοσο νόστιμο το φαγητό που δεν είχαμε κανένα λογο να το ρισκάρουμε και να αναζητήσουμε κάποιο αλλο εστιατοριο.ωραιο παντρεμα γεύσεων,
Άψογη εξυπηρέτηση, τιμια σχέση τιμής κ ποιότητας. Μπράβο σας.

1  Ευχαριστούμε, ΓΙΩΤΑ Κ
Η κριτική γράφτηκε 12 Ιανουαρίου 2020

Βρεθήκαμε συνειδητά στο γαστροδρόμιο, μιας και το ταξίδι μας οργανώθηκε ως ενα βαθμό για να γνωρίσουμε την κάβα και να γευτούμε τα πιάτα του, όχι άδικα, βραβευμένου αυτού εστιατορίου. Το ζεστό και γλυκύτατο προσωπικό έκανε τις κόρες μας, 8 και 11, να νιώσουν σαν πριγκίπισσες κι εμάς να ζήσουμε μία γευστική και οινική εμπειρία που θα συγκαταλέγεται στις όμορφες οικογενειακές μας αναμνήσεις. Ο σεφ φιλόξενος οικοδεπότης μας άφησε να εισχωρήσουμε στο κελάρι του, μας καθοδήγησε αναφορικά με τα κρασιά που δοκιμάσαμε σε σχεση με τα πιάτα μας και μας κέρδισε ολοκληρωτικά. Συνολικά, απολαυσαμε τα πάντα στη βραδια.Γεύσεις,περιβάλλον,φιλοξενεία.

1  Ευχαριστούμε, X8050ZG_
Η κριτική γράφτηκε 9 Ιανουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ευγενικοί, εξυπηρετικοί,γνωστές,άριστοι επαγγελματίες, λάτρες του ωραίου.
Απολαμβάνεις κάθε στιγμή χειμώνα καλοκαίρι.
Ιδανικός γαστρονομικός και οινικός προορισμός.

Ευχαριστούμε, ikoutoulas
Η κριτική γράφτηκε 7 Ιανουαρίου 2020

Φημησμενο κ ξακουστό εστιατόριο με ιδιαίτερη κουζίνα... Πολύ ευγενικό σέρβις.. Η κάβα πιστεύω απ τις καλύτερες στην Ελλάδα κμε πολλές επιλογές σε ποτήρι συνχαριτηρια για την όλη προσπάθεια..

2  Ευχαριστούμε, _A140BN

Γαστροδρόμιο Εν Ολύμπω: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Λιτόχωρο, Περιοχή Πιερίας

Γαστροδρόμιο Εν Ολύμπω: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!