Η κριτική έγινε: 9 Οκτωβρίου 2020

Πανέμορφο boutique hotel, προσεγμένο στην λεπτομέρεια. Η κ. Ρούλα και όλο το προσωπικό επαναπροσδιορίζουν την έννοια της φιλοξενίας με την ευγένεια, τη διακριτικότητα και την αδιάλειπτη εξυπηρέτηση τους. Δεν είναι μόνο ένας καταπληκτικός χώρος διαμονής αλλά συνολικά μια διαφορετική εμπειρία.

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2020
Ευχαριστούμε, Apostolos S
Η κριτική έγινε: 15 Σεπτεμβρίου 2020

Επιλέξαμε αυτό το υπέροχο μέρος για να μείνουμε την παραμονή του γάμου μας και την επόμενη μέρα εγώ έκανα τη νυφική μου προετοιμασία και υποδέχτηκα τις φίλες και τους συγγενείς μου! Η σουίτα είναι ονειρεμένη, με φανταστική διακόσμηση, πανέμορφο μπάνιο, το πρωινό είναι από τα καλύτερα που έχω δει και ποιοτικά και σαν αισθητική, η ενέργεια του χώρου, η αυλή..είναι όλα απίστευτα! Δεν έχω λόγια για να ευχαριστήσω την κυρία Ρούλα για την τόσο ξεχωριστή εμπειρία, μου ομορφύνατε και άλλο αυτή τη μέρα! Θα τα ξαναπούμε σύντομα!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, Anneta T
Η κριτική έγινε: 27 Δεκεμβρίου 2019

Ένα boutique hotel στους πρόποδες του καταπληκτικου αυτού βουνού που τηρεί όλες τις προϋποθέσεις για να περάσεις μαγευτικά!!! Από τη καταπληκτική διακόσμηση, το μεράκι την ιδιοκτητών που το διακρίνεις και στη τελευταία λεπτομέρεια, το μοναδικό πρωινό που κάθε μέρα εχει το κάτι διαφορετικό, την καθαριότητα και τη φιλοξενία που νιώθεις με το που μπαίνεις στο χώρο! Εύχομαι κάποια μέρα να ξαναπάω και να μείνω παραπάνω!!!

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2019
1  Ευχαριστούμε, Mariza_1985
Η κριτική έγινε: 28 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ήταν όλα υπέροχα...η καθαριότητα ,η περιποίηση, η εξυπηρέτηση και η αισθητική του χωρου ξεπέρασαν τα αναμενόμενα...η κυρία Ρούλα γλυκύτατη ,σε έκανε να νιώθεις σαν το σπίτι σου...ευχαριστούμε για όλα...σίγουρα θα το ξαναεπισκεφτουμε...κ φυσικά θα το προτείνουμε...

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, F2397OXgeorgem
Η κριτική έγινε: 24 Αυγούστου 2019

Στο σπίτι μας στην Αθήνα, τα καλά τα κρυστάλλινα ποτήρια είναι Villeroy & Βosch, στο Ρόμπολο του Λιτοχώρου, όμως, ήσαν τα πορσελάνινα είδη του μπάνιου!
Σʼ αυτό το μικρό ξενοδοχείο, το κάθε βήμα προσφέρει μία καλόγουστη έκπληξη. Ταυτόχρονα που το αυτοκίνητο μας ξεκουραζότανε στο άνετο ιδιωτικό πάρκινγκ, το σώμα μας απολάμβανε την ησυχία, την καθαριότητα, τα άνετα στρώματα Coco Mat. Το μάτι μας θαύμαζε τις τολμηρές και όμορφες εμπνεύσεις της διακόσμησης. Ο ουρανίσκος μας εκτίμησε τις πρωτότυπες γεύσεις του πρωινού, σερβιρισμένο σε μία
ηλιόλουστη αυλή των Χιλίων και μιας νυχτών.
Πάνω από όλα, ευχαριστούμε το ζευγάρι των ιδιοκτητών για την
εγκάρδια φιλοξενία και την απέραντη εξυπηρέτησή τους.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2019
Ευχαριστούμε, 1aeraki45