“Εξαιρετικά!!”
Κριτική για: Αίολος Ψαροταβέρνα

Αίολος Ψαροταβέρνα
Περιγραφή: Στην ταβέρνα μας μπορείτε να απολαύσετε όλα τα είδη φρέσκων ψαριών καθώς και φρέσκες γαρίδες, χταπόδι, καλαμάρια, μύδια. Επίσης, μπορείτε να απολαύσετε το κρασί δίπλα στη θάλασσα. Όλα τα θαλασσινά και τα ψάρια μας είναι φρέσκα. Μπορείτε να απολαύσετε τον καφέ σας το καλοκαίρι στις ξαπλώστρες μας δίπλα στη θάλασσα. 28 χρόνια είμαστε εκεί για σας κάτω από τα δέντρα και δίπλα στη θάλασσα.
Η κριτική γράφτηκε 9 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Η εξυπηρέτηση,το φαγητο,η ποιοτητα,οι ανθρωποι (πανω απ'ολα), ολα υπεροχα!Νιωσαμε σαν το σπιτι μας!τιμες αρκετα καλες!

Ευχαριστούμε, andreolan

Η κριτική γράφτηκε 27 Φεβρουαρίου 2018

Αν και μόλις είχε ανοίξει, κατάφερε να μας προσφέρει ένα πολύ καλό γεύμα και γλυκό για επιδόρπιο σε καλές τιμές. Χαμογελαστοί κι εξυπηρετικοί.

Ευχαριστούμε, Yannis D
Η κριτική γράφτηκε 22 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλή εξυπηρέτηση, το φαγητό αρκετά καλό και σε γεύση και σε ποιότητα, λογικές τιμές. Οπωσδήποτε να δοκιμάσετε τις ψητές γαρίδες οι οποίες ήταν και καθαρισμένες και εξαιρετικές σε γεύση.

Ευχαριστούμε, Pioneer752147
Η κριτική γράφτηκε 22 Φεβρουαρίου 2018

Σούπερ σέρβις σε δύσκολη ημέρα (Κ Δευτέρα) με γεμάτο μαγαζί. Ευγένεια και γρήγορη εξυπηρέτηση με χαμόγελο. Καλές τιμές και καλό φαγητό. Σίγουρα θα ξαναπάμε και ειδικά το καλοκαίρι έξω, στον όμορφο αμφιθεατρικό κήπο.

Ευχαριστούμε, zerkon g
Η κριτική γράφτηκε 22 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ καλο φαγητό , φρέσκα ψάρια κ θαλλασινα κ απίστευτα εξυπηρετικός ο κύριος !!!! Γνήσια ελληνική ψαροταβέρνα !

Ευχαριστούμε, Vasiliki F

Αίολος Ψαροταβέρνα: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Λεπτοκαρυά, Περιοχή Πιερίας

Παραλία Κατερίνης, Περιοχή Πιερίας
Λιτόχωρο, Περιοχή Πιερίας

Αίολος Ψαροταβέρνα: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!