“Φαγητο”
Κριτική για: Ταβέρνα Η Δάφνη

Ταβέρνα Η Δάφνη
Κουζίνες: Diner
Περιγραφή: Ξεκινήσαμε το 1987 στον χώρο της εστίασης και συνεχίζουμε την παράδοση με κρέατα και κρασιά της περιοχής σε έναν χώρο ζεστό τον χειμώνα και καταπράσινο και δροσερό το καλοκαίρι,στη Δάφνη θα βρείτε μαγειρευτά πιάτα ημέρας,κρέατα ψητά στα κάρβουνα,το παραδοσιακό χειροποίητο λουκάνικο μας και το μπιφτέκι με την αναλλοίωτη συνταγή εδώ και σχεδόν 3 δεκαετίες,διάφορους ουζομεζέδες και τσίπουρο της περιοχής μας,θα χαρούμε να σας εξυπηρετήσουμε και να σας ταξιδέψουμε στις γνήσιες γεύσεις του τόπου μας
Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ζεστο χώρος κ προσεγμένο περιβαλλον! Πολυ φιλική εξυπηρέτησή κ αμεσότητα! Το φαγητο πολυ καλο! Σε οτι πήραμε μειναμε απολυτα ευχαριστημένοι! Κ τελος οι τιμες αρκετα καλες! Το προτεινο ενεπιφυλακτα!

Ευχαριστούμε, Γαρυφαλλος-Μαρι... Μ

Η κριτική γράφτηκε 26 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το φαγητο καταπληκτικο απο καθε αποψη...προτιμηστε μοσχαρισια μπριζολα..ζουμερη με απιστευτο ψησιμο...σαλατα τεραστια κ νοστιμη...η κυρια δαφνη πολυ φιλοξενη κ ζεστη.οι τιμες πολυ λογικες!θα το ξαναπροτιμησουμε σιγουρα....

Ευχαριστούμε, marygA8747NH
Η κριτική γράφτηκε 22 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Δεν σε γεμίζει το μάτι αλλά ειναι ωραίο από μέσα το φαγητό δεν είναι κάτι το ιδιαίτερο αλλα ήταν προσεγμένα και καλομαγηρεμενο.. μεγάλες στιγμές που ήθελες να παραγγείλεις κάτι δεν έβλεπες κανέναν απο το προσωπικό... αυτό που δεν μ άρεσε καθόλου ήταν ότι το μαγαζί μύριζε ψησταριά όταν βγήκα από το μαγαζί ήταν σαν να ήμουν πάνω από τα κάρβουνα...

Ευχαριστούμε, Iordanis G
Η κριτική γράφτηκε 19 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Αν και δεν σε ενθουσιάζει η πρώτη εικόνα όλα ήταν εξαιρετικά. Τα φαγητά ήταν πολύ μεγάλες μερίδες και οι γεύσεις παρά πολύ ωραίες. Η εξυπηρέτηση άψογη. Την Κα Δάφνη δεν την γνωρίσαμε.

Ευχαριστούμε, chrispP8422UQ
Η κριτική γράφτηκε 13 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ωραίος ζεστός χώρος με άψογη φιλοξενία και ευγένεια από τους ανθρώπους του καταστήματος. Τα φαγητά αποτελούνταν από φρέσκα υλικά και αυτό φαινόταν αλλά και φάνηκε οι χρόνοι για να παρασκεύαστουν σχετικά καλοί με γλυκάκι για το τέλος και οικονομικο
ένα μόνο αρνητικό σχετικά με την κοτόσουπα ποτέ μα ποτέ δεν βάζεις ολόκληρα κομμάτια κοτόπουλο μόνο ψαχνό αν θες τα κόκαλα επίδειξη δίνουν γεύση βάλτε μέσα αλλά μετά βγάλτε τα δεν νοείται να παλεύω με το κοτόπουλο σε σούπα μέσα κατά τα άλλα ήταν υπέροχη

Ευχαριστούμε, Manos N

Ταβέρνα Η Δάφνη: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Όρμα, Περιοχή Πέλλας

τα Λουτρά Λουτρακίου, Περιοχή Πέλλας
Αριδαία, Περιοχή Πέλλας

Ταβέρνα Η Δάφνη: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!