eDreams
Priceline
Η κριτική έγινε: 12 Νοεμβρίου 2020

Ένα από τα πιο ωραία ξενοδοχεία με άψογη εξυπηρέτηση.. Ζεστό και Φιλικό περιβάλλον, πεντακάθαρο και υπέρ πλούσιο πρωινό... Το εστιατόριο που έχουν είναι ένας καλαίσθητος χώρος με πολύ ωραίο φαγητό... Το συστήνω ανεπιφύλακτα...

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2020
Ευχαριστούμε, 434efstathiap
Η κριτική έγινε: 17 Φεβρουαρίου 2020

πολυ καλο ξενοδοχειο μεγαλο δωματιο πολυ μεγαλο και αναπαυτικο κρεβατι.
ευγενικοι ανθρωποι προθυμοι σε οτιδηποτε τους ζητησαμε
καλο πρωινο οχι μεγαλη ποικιλια αλλα αρκετο για να ξεκινησεις χορτατος την ημερα σου
η τιμη τσιμπιμενη σε σχεση με το τι υπαρχει στην περιοχη
υπαρχει χαμαμ και υδρομασαζ στις εγκαταστασεις του
θα ξαναπαμε

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2020
2  Ευχαριστούμε, dimath1972
Η κριτική έγινε: 1 Δεκεμβρίου 2019

Δωμάτια που παραπέμπουν με την διακοσμηση τους σε παλάτι,με συνδιαςμο απο μοντέρνα στοιχεία και μπαρόκ χωρις να γίνονται κιτς.Ωραιο πρωινο και λόμπυ ατμοσφαιρικό.Ευγενικο και φιλικό το προσωπικο,ενώ η ημιδιατροφή σε γειτονικό εστιατόριο υδρολιθος της ίδιας ιδιοκτησίας ανεβάζει το επίπεδο του ξενοδοχείου.Μικρη αλλά χαλαρωτική η πισινα στο υπόγειο.

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2019
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
1  Ευχαριστούμε, ΣΙΜΩΝ Τ
Η κριτική έγινε: 30 Νοεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλό ξενοδοχείο με σπα και χαμάμ, πολυτελές δωμάτιο και καθαρό. Στην τιμή που πληρώσαμε δικαιουμασταν ημιδιατροφή και πρωινό και ελεύθερη χρήση του χαμάμ. Μεγάλα δωμάτια, ιδανικό για ζευγάρια. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα.

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, 378apostolosm
Η κριτική έγινε: 14 Αυγούστου 2019

Πηγαίνουμε με τον άντρα μου κάθε χρόνο από το 2011 μέχρι και σήμερα με εξαίρεση 2 χρόνια που ήμουν έγκυος και γέννησα την μονακριβη μου!!!! Υπέροχο ξενοδοχείο. Ο πύργος των ονείρων μου.... Τεράστιες, πεντακάθαρες σουίτες, κρεβάτια με στρώμα coconut, υπέροχη αισθητική χωρών, ησυχία, φιλοξενία και μοναδικό φαγητό στον Υδρολιθο!!!!

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2018
Ευχαριστούμε, Χριστίνα Γ