“Μια από τις καλύτερες ταβέρνες!”
Κριτική για: Λαοπετρα

Λαοπετρα
Η κριτική γράφτηκε 3 Αυγούστου 2020

Εξαιρετικό φαγητό και εξυπηρέτηση!
Μια πολύ γευστική κουζίνα με φρέσκα υλικά , ιδιαίτερα τα πιάτα με θαλασσινά είναι από τα καλύτερα που έχω δοκιμάσει!
Πολύ καλή σχέση ποιότητας τιμής!

Ευχαριστούμε, fotinio2017

Η κριτική γράφτηκε 25 Ιουλίου 2020

Επισκευτηκα με την οικογένειά μου το εστιατόριο αυτό.Το φαγητό ήταν εξαιρετικό όπως και η εξυπηρέτηση.Σας το συνιστώ ανεπιφύλακτα!!!!

Ευχαριστούμε, 423xristosv
Η κριτική γράφτηκε 19 Αυγούστου 2019

Πήγαμε με τον φίλο μου 2 φορές στην ταβέρνα. Το προσωπικό πολύ εξυπηρετικό και ευχάριστο. Την μια φορά πήγαμε μεσημέρι είχε αρκετή ζέστη αλλά οι ανεμιστήρες έκαναν καλή δουλειά. Την δεύτερη φορά πήγαμε βράδυ..ήταν υπέροχα. Η ταβέρνα είναι σε ωραίο σημείο, όπου από την μια μεριά βλέπεις στο πλακόστρωτο δρομάκι με τα μαγαζάκια στις Μπενίτσες και από την άλλη έχει ένα πάρκο με δέντρα και πράσινο. Το φαγητό ήταν νόστιμο. Δοκιμάσαμε και ψάρι και κρέας και όλα ήταν πολύ γευστικά. Στο μόνο ίσως που υστερεί είναι ότι η κουζίνα καθυστερεί αρκετά στο να βγάλει πιάτα.....αλλά το καλό πράγμα αργεί να γίνει !!!! Σίγουρα θα ξαναπήγαινα και είναι μια πολύ ωραία πρόταση για όσους είναι στην περιοχή.

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, kyriakimarinal
Η κριτική γράφτηκε 18 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Το φαγητό ήταν γευστικό και η σχέση ποιότητας τιμής πολύ καλή.Το περιβάλλον μέτριο και το σέρβις πρόθυμο να εξυπηρετήσει .Το προτείνω ανεπιφύλακτα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, Γιακουμης Δ
Η κριτική γράφτηκε 16 Μαΐου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ήρθαμε με την κοπέλα μου και μια φίλη και φαγαμε δυο μακαρονάδες αλ φρεντο και ένα κοτόπουλο αλά κρέμ για δεύτερο και για πρώτο κολοκυθοκεφτέδες , πατάτες με ένα καρύκευμα που δεν έχω ξανά γνωρίσει , τυροκαυτερή και καπνιστή μελιτζανοσαλάτα και ήταν όλα φαντάστηκα !! Ειδικά από τις μακαρονάδες που είμαστε και λίγο ιδιότροποι ήταν σε άλλο επίπεδο! Μπράβο στο μαγαζί και στον σεφ!

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2019
1  Ευχαριστούμε, Jimmys_5290

Λαοπετρα : Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Μπενίτσες, Κέρκυρα
Μπενίτσες, Κέρκυρα

Λαοπετρα : Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!