“Ωραία επιλογή!”
Κριτική για: Κάβουρας

Κάβουρας
Η κριτική γράφτηκε 27 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Ωραίο μενού με ωραίους συνδυασμούς και γεύσεις. Λίγο τσιμπημένες τιμές αλλά οκ. Τα κορίτσια του σέρβις πολύ ευγενικά.
4* γιατί ο κύριος ο οποίος μας υποδέχτηκε αδιάφορος προς το μέρος μας με ύφος του τύπου «είτε κάτσετε είτε δε κάτσετε το ίδιο μου κάνει».

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2021
1  Ευχαριστούμε, elena22kr

Η κριτική γράφτηκε 15 Αυγούστου 2021

Ωραία πίτσα. Ενδιαφέρουσα ζύμη και ψήσιμο. Λίγο υψηλές τιμές, αλλά αναμενόμενες για τουριστική περιοχή του νησιού. Αργό σέρβις, αλλά αν δεν βιάζεστε δοκιμάστε το!

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2021
1  Ευχαριστούμε, despoina1211
Η κριτική γράφτηκε 19 Ιουλίου 2021

Ειδαμε πολυ κοσμο και καλες κριτικές κι αποφασισαμε να κατσουμε. Παραγγειλαμε δυο μικρες πιτσες κ μια σαλατα. Οσο περιμέναμε το φαγητο, διαπιστωσαμε μια γενικη αναστατωση. Λάθος παραγγελιες πήγαιναν στους πελατες, προσωπικο που φωναζε συνεχως και μεταξύ τους παραδεχονταν (αρκετα δυνατα) ποσο ανοργανωτοι ηταν σα μαγαζι (δυστυχώς το διαπιστωσαμε κ εμεις), γεγονός που μας μετεφερε την ενταση τους. το φαγητο μας ηρθε: ξεκινωντας απτη σαλατα...νομιζαμε οτι μας εκαναν πλακα...σ ενα μικρο πιατακι .. δοκιμάζοντας διαπιστώσαμε οτι μαλλον τους είχε πέσει αρκετά παραπανω μπαλσαμικο...ερχεται η πρώτη πιτσα...μισοκαμμενη...ε ..το τριτο πιάτο (τη δεύτερη πιτσα δηλαδη) το πετυχαν κ ηταν σχετικά καλο(έναντι των προηγούμενων).
Γενικά οι μεριδες δεν ανταποκρινονταν στις τιμες τους.
Σα συνολική εικόνα του μαγαζιου ... μια απελπισια.. σιγουρα δε θα το ξαναπροτιμουσα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, katia_chan1
Ο/η Kavouras, Ιδιοκτήτης του Κάβουρας, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 1 Αυγούστου 2021

Ζητούμε συγγνώμη για την εμπειρία σας και εκτιμούμε τα σχόλιά σας και τα λάβάνουμε σοβαρά υπόψη/

Κάνουμε ό, τι καλύτερο μπορούμε, για να το διευκρινίσουμε, η ένταση προκύπτει από το άγχος μας να σας σερβίρουμε στο σωστό χρόνο, με την σωστή παραγγελιά και με τα σωστά ποιοτικά πιάτα για τα οποία μας γνωρίζουν. Παρ'ολα απολογούμαστε που σας μεταφέρθηκε αυτή η ένταση, είναι κάθε άλλο παρά στόχος μας.

Όσο για το φαγητό σας (σαλάτα) σας ευχαριστω πάρα πολύ για την κριτική σας η οποία θα διευθετηθεί ΑΜΕΣΑ. Όσον αφορά το κυρίως (πίτσα), με την ένταση, την ταχύτατα, και την πίεση που δέχεται η πιτσαρία, ενδεχομένως κάτι να ξεφύγει στο μάγειρα. Μας γνωρίζουν οι πελάτες μας για την καλύτερη πίτσα του νησιού (20 χρονιά, με τον ίδιο πιτσαδόρο). οπότε προφανώς ήταν μια ατυχή στιγμή.

Με επιστροφή της "μισοκαμένης " πίτσας ο μάγειρας θα σας έκανε αμέσως μια άλλη , χωρίς περεταίρω αναμονή και η ποιότητα του φαγητού μας ( για την οποία είμαστε γνωστοί), θα ήταν στο τραπέζι σας.

Πραγματικά λυπούμαστε για την χτεσινή σας εμπειρία ( δεν είναι αυτό που μας χαρακτηρίζει) και θα θέλαμε την ευκαιρία να σας σερβίρουμε εκ νέου , αποδεικνύοντας όσα σας λέμε.

Ευχαριστούμε πολύ

Εκ της διευθύνσεως

Η κριτική γράφτηκε 2 Σεπτεμβρίου 2019

Εξαιρετικη η πιτσα του. Πολυ νοστιμη και πολυ χορταστικη. Μην επιλεξετε το μεγαλο μεγεθος αν ειστε μονοι εκτος αν πεινατε πολυ. Η αληθεια ειναι πως περιμεναμε λιγη ωρα για να αδειασει τραπεζι γιατι γινεται χαμος. Οι τιμες πολυ καλες.

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, Έφη Τ
Η κριτική γράφτηκε 24 Αυγούστου 2019

Πάρα πολύ ωραία όλα πίτσες εξαιρετικεε μακαρόνια.Μικρες σαλάτες.Πολυ καλές τιμές μείναμε κατευχαριστημενοι

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, Stella M

Κάβουρας: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Μπενίτσες, Κέρκυρα
Μπενίτσες, Κέρκυρα

Κάβουρας: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

© 2022 TripAdvisor LLC Με την επιφύλαξη όλων των νόμιμων δικαιωμάτων.