Μοναδικό.

mareli2011
Έδεσσα, Ελλάδα
μέσω κινητής συσκευής

Η κριτική έγινε: 26 Σεπτεμβρίου 2020

Δεν πίστευα στα μάτια μου όταν αντίκρισα τη θέα από αυτό το μοναδικό μαγαζί. Χτισμένο στον γκρεμό κυριολεκτικά, ανάμεσα στα δέντρα, καλόγουστο και εμβληματικό, σου δίνει τη δυνατότητα να απολαύσεις το μπάνιο σου σε ένα απίστευτο τοπίο γεμάτο βράχια, να πιεις το ποτό σου ή τον καφέ σου και να τσιμπήσεις κάτι αν πεινάς. Οι μπίρες που ήπιαμε ήταν παγωμένες και η πίτσα που φάγαμε ήταν αδιάφορη και κάτω του μετρίου αλλά πραγματικά ήταν το τελευταίο που μας ένοιαζε. Τέτοια μέρη έχω συναντήσει μόνο στο Κάπρι και πιστεύω ότι αν κάποιος βρεθεί στην Κέρκυρα, το La Grotta είναι ένα μέρος που πρέπει να επισκεφθεί.

Ευχαριστούμε, TheSpymi
Η κριτική έγινε: 29 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Το πανέμορφο φυσικό κάλλος τράβηξε την προσοχή μας!!Τα παιδιά ξετρελάθηκαν με τις βουτιές απ τα βραχάκια! Κρυσταλλινα νερά,υπέροχη μουσική από το μπαράκι!Όπου ο επισκέπτης μπορούσε να πιει κοκτέιλ η να φάει κάτι! Υπέροχη θέα!! Σίγουρα σε κάποια άλλη επίσκεψη μας θα ξανά πήγαιναμε!

1  Ευχαριστούμε, mareli2011
Η κριτική έγινε: 17 Αυγούστου 2020

Καθαρα νεανικο μαγαζι με εφηβους να κανουν βουτιες αναμεσα στα βραχια...Τιποτα το ιδιαιτερο σε οτι αφορα τον καταλογο και σχετικα αργο και αγενες το σερβις..

Ευχαριστούμε, kalliopie594
Η κριτική έγινε: 12 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Καλά η τοποθεσία κι το φυσικό περιβάλλον απίστευτο δεν υπάρχει λόγος συζήτησης για αυτό! Το μαγαζί σχετικά καλό και με μέτρια κουζίνα, αργή η εξυπηρέτηση αλλά τουλάχιστον τα παιδιά που δουλεύουν είναι χαμογελαστά και ευγενικά! Υπάρχει χώρος βελτιώσεις στην εξυπηρέτηση!

2  Ευχαριστούμε, _Q486ZT
Η κριτική έγινε: 11 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Το μέρος είναι μοναδικό και ιδιαίτερο.. πάνω στα βράχια σε διαφορετικά επίπεδα.. το beach bar είναι πολύ ωραίο και τα κοκτέιλ υπέροχα -δοκιμάστε την Μαργαρίτα-.. η θέα είναι υπέροχη.. μπορείς να κάνεις βόλτα με καράβι, βουτιές από βατήρα και βράχια, να ακούσεις ωραία μουσική και να απολαύσεις τον χρόνο σου εκεί.. θα πρότεινα να πάει κανείς απογευματάκι!

Ευχαριστούμε, KonsBouz