“Πολύ όμορφη τοποθεσία!”
Κριτική για: Ανάσα του Ζορμπά

Ανάσα του Ζορμπά
Περιγραφή: Παραθαλάσσιο εστιατόριο,κατάλληλο για οικογένειες, καθώς προσφέρει άμεσα προσβάσιμη παραλία και παιδική χαρά. Δυνατότητα προσέγγισης και δια θαλάσσης με σημείο πρόσδεσης. Δοκιμάστε θαλασσινά,τοπικές συνταγές μαγειρεμένες με μεράκι αλλά και παιδικό μενού. Προσφέρεται για εκδηλώσεις (γάμους, βαφτίσεις και παιδικά πάρτι).
Η κριτική γράφτηκε 24 Αυγούστου 2021

Πολύ όμορφη τοποθεσία, με πολύ ευγενικό προσωπικό. Όσα πιάτα πήραμε ήτανε νόστιμα και η ποσότητα ικανοποιητική. Οι τιμές φυσιολογικές. Εμείς πήγαμε βράδυ και δίπλα στην θάλασσα και το απολαύσαμε. Θα ξανά πήγαινα σίγουρα!

Ευχαριστούμε, vasode29

Η κριτική γράφτηκε 23 Αυγούστου 2021

Πήγαμε βράδυ, δύσκολα βρήκαμε να κάτσουμε (θέλει σίγουρα κράτηση για να βρει κανείς τραπέζι τον Αύγουστο). Παραγγείλαμε κολοκυθοκεφτέδες - ευχάριστη έκπληξη- και κρεατικά, σουβλάκι κοτόπουλο και μπιφτέκι γεμιστό, τα οποία ήταν ικανοποιητικά δεδομένου ότι το μέρος φημίζεται για τα θαλασσινά.
Το σέρβις ικανοποιητικό, οι τιμές οκ για το νησί.

Ευχαριστούμε, marinapsich
Η κριτική γράφτηκε 12 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Παρα πολύ όμορφη θέα , μέτριο φαγητό , ειδικά το γεμιστό μπιφτέκι ήταν χάλια μόνο γεμιστό δεν ήταν ! Η εξυπηρέτηση στο μαγαζί όμως είναι ελαφρώς απαράδεκτοι , οι σερβιτόροι είναι τρομερά αργοί 7 σέρβις σε ψιλο άδειο μαγαζί και πρέπει να ζητήσεις 10 φορές για πάγο ενώ έχεις ούζο στο τραπέζι σου ! Γενικά μέτριο μαγαζί , κακή εξυπηρέτηση απλά έχει όμορφη θέα κι εκεί σώζεται ! Ακόμα και η απόδειξη έκανε 25 λεπτά να έρθει !

1  Ευχαριστούμε, Maria_riaaa
Η κριτική γράφτηκε 12 Αυγούστου 2021

Πήγαμε με το μωρό 12μηνων και τον αντρα μου,μέρα καύσωνα και βρήκαμε να κάτσουμε στο κομμάτι του μαγαζιού που αντιστοιχεί στο μπαρ και όχι στο εστιατόριο.Ειχε σκιά και βάλαμε το καρότσι εκεί.Διπλα μας ακριβώς οικογένεια που έτρωγε κανονικά,διότι το μπαρ από το εστιατόριο χωρίζεται με ένα λεπτό σχοινί.Αυτο είναι ολο...Μας διευκρίνισαν πως δε γίνεται και ζητήσαμε να γίνει μια εξαίρεση λόγω βρέφους.Κανεις δεν έδωσε καμία σημασία."δυστυχώς"μας ειπαν και φύγαμε.Το μαγαζί ήταν γεμάτο κόσμο...αν ήταν άδειο θα σε διευκόλυναν φυσικά και θα σου μιλούσαν με το σεις και με το σας.Τραγικοι και όχι ανθρώπινοι.

1  Ευχαριστούμε, kostisTiskos
Η κριτική γράφτηκε 6 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Έφερε όλα τα κυρίως κρύα και 50 λεπτά μετά τα ορεκτικά. Γεύσεις πολύ καλές και για αυτό το 3 στα 5......................

Ευχαριστούμε, 624antonisp

Ανάσα του Ζορμπά: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ανάσα του Ζορμπά: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

© 2022 TripAdvisor LLC Με την επιφύλαξη όλων των νόμιμων δικαιωμάτων.