Η κριτική έγινε: 22 Μαΐου 2019

με άφησε με τις καλύτερες εντυπώσεις το προσωπικό ήταν αρκετά εξυπηρετικό και το πρωινό απίστευτο , τα δωμάτια πολύ όμορφα και με ωραία θεά , είναι η δεύτερη φόρα που διαμένω και με άφησε ξανά πλήρες ικανοποιημένο

Συμβουλή για το δωμάτιο: όλα τα δωμάτια είναι πάρα πολύ καλά
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, manosman97
Η κριτική έγινε: 26 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Οι άνθρωποι του ξενοδοχείου ηταν πολύ ευγενικοί το ξενοδοχείο αρκετά καλό εμείς είμασταν σε κάτι ενοικιαζομενα 1km μακριά από το ξενοδοχείο που ήταν και αυτά αξιοπρεπεστατα με ωραία θέα το μόνο αρνητικό είναι κάποιες καθαριστριες στα ενοικιαζομενα που ήταν πολύ αγενεστατες κουτσομπολες και δεν καθάριζαν,ανοιγαν το δωμάτιο δεν κάνανε απολύτως τιποτα ψαχουλευαν τα πραγματα μας μονο και το αφηναν ξεκλειδώτο άνετα μπορούσε να μπει κάποιος και να μας κλέψει.Το πρωινό ήταν μετρίο προς καλό.Θα ξανά πήγένα άνετα αν δεν θα υπήρχαν ξανά αυτές οι καθαριστριες

2  Ευχαριστούμε, Navigator645018
Η κριτική έγινε: 10 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Φτάσαμε στη Νικιανα με σκάφος και ήταν μια καλή επιλογή καθώς το ξενοδοχείο βρίσκεται σε απόσταση αναπνοής από την Μαρίνα, πολύ ωραία θέα και σχετικά άνετα δωμάτια, το πρωινό μέτριο, αν θα μπορούσα να βρω κάτι αρνητικό θα ήταν η ηχομόνωση στα δωμάτια.

Ευχαριστούμε, nikospolychronop2018
Η κριτική έγινε: 9 Νοεμβρίου 2017

Τα δωμάτια ήταν βρώμικα, γεμάτα υγρασία και μύριζαν άσχημα. Οι άνθρωποι του ξενοδοχείου ήταν όλοι απίστευτα αγενέστατοι. Συνέχεια ακούγαμε ανθρώπους να παραπονιούνται για άσχημες μυρωδιές και για βρωμιά (μην πω ακριβώς τι) στα δωμάτιά τους. Και σε όλους η απάντηση της ιδιοκτήτριας ήταν "να πάτε αλλού"! Από το πρωινό που ήταν σε μπουφέ δεν τρωγόταν τίποτα, μπαγιάτικα, ξαναζεσταμένα, ωμά!!! Επίσης άλλο δωμάτιο είχαμε κλείσει κ άλλο μας έδωσαν. Είναι με διαφορά το χειρότερο ξενοδοχείο που έχουμε μείνει και ήταν και ακριβό μάλιστα!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2017
Ευχαριστούμε, Stellina_Sk
Η κριτική έγινε: 19 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Κλασική ιστορία,κλείσαμε με κοινωνικό τουρισμό.Ο κύριος εχει το ξενοδοχείο και απο πίσω στέλνει και σε παράνομα διαμερίσματα που διαθέτει τα οποία ειναι άθλια.Μας έβαλαν σε δωματιο με συρόμενη πόρτα και η τουαλέτα ήταν εξω απο το δωμάτιο.
Έπρεπε να κλειδώνουμε την πορτα για να μην τη χρησιμοποιεί άλλος.Ενας κυριος που παρουσιάστηκε ως ιδιοκτήτης,άνοιξε τη συρόμενη πορτα χωρίς να χτυπήσει και προσπάθησε να κλείσει με ενα κοντρόλ το κλιματιστικο που είχαμε ανοίξει.Τηλεοραση δεν υπήρχε κι όταν πηρα τηλέφωνο στο ξενοδοχείο να το πω,μου ειπαν ότι 10' πριν παμε εμεις υπήρχε τηλεόραση και μάλιστα 32αρα πλάσμα (μας δούλευε ο κυριος ο οποίος ήταν και ο ιδιοκτήτης του ξενοδοχείου)Επιπλα της προγιαγιάς του μαλλον και γενικά απαράδεκτη κατάσταση.Δεν κάναμε καταγγελία γιατι βαριομασταν να ασχοληθούμε.Αισχος,καλο ειναι να γινονται έλεγχοι γιατι κάποιοι ειναι όντως σωστοί στη δουλεια τους ενώ κάποιοι άλλοι εκμεταλλεύονται καταστάσεις.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2017
2  Ευχαριστούμε, R5228YU_