The best boats

Τέλεια εξυπηρέτηση και με τις βάρκες πήγαμε σε μέρη που μας πρότειναν και δεν ξέραμε ότι υπήρχαν με... διαβάστε περισσότερα

ale6281
μέσω κινητής συσκευής
Pipis boats

Είναι η τρίτη φορά που ερχόμαστε και όπως αναμενόταν περάσαμε πολύ ωραία!!!Ευχαριστούμε πολύ θα τα... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική έγινε: 16 Αυγούστου 2020
Christospag
μέσω κινητής συσκευής

Η κριτική έγινε: 6 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Απίστευτη εμπειρία που ο καθένας πρέπει να ζήσει.Στις 9 το πρωί φτάσαμε στην νικιανα όπου αφού τακτοποιήσαμε τα διαδικαστικά ξεκινήσαμε την βόλτα μας με το σκάφος. Ο Σπύρος φοβερός και Αρίστος γνωστής μας έδειξε τα πάντα στο σκάφος λύνοντας κάθε απορία μιας και ήταν η πρώτη μας φορά σε σκάφος.Οι τιμές πραγματικά εντυπωσιακά χαμηλές τόσο που δεν το περιμένεις. Η Κλεοπάτρα φοβερή μόλις τελείωσε η βόλτα μας μας βρήκε και μεταφορικό για να γυρίσουμε στην Λευκάδα και μας γλύτωσε από την αναμονή του λεωφορείου.Πραγματικα οποίος δεν το έχει δοκιμάσει δεν ξέρει τι χάνει. Το συστήνω ανεπιφύλακτα και την επόμενο φορά που θα βρεθώ στην Λευκάδα είναι σίγουρο ότι θα το ξανακάνω.

Ημερομηνία εμπειρίας: Αύγουστος 2020
1  Ευχαριστούμε, nico7robin
Η κριτική έγινε: 4 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Δεν θα πω πολλά... Ο Σπύρος και η Κλεοπάτρα είναι ότι καλύτερο αναζητάτε σε περίπτωση που θέλετε να νοικιάσετε βάρκα για Σκορπιο, Μεγανησι και όπου αλλού θέλετε. Εξυπηρετικότατοι και έτοιμοι να λύσουν κάθε σας απορία. 100% επαγγελματίες και πολύ φιλικοί... Το συνιστούμε ανεπιφύλακτα... Την επόμενη φορά πάλι pipis Boats ❤️

Ημερομηνία εμπειρίας: Αύγουστος 2020
Ευχαριστούμε, L7950BAgeorges
Η κριτική έγινε: 31 Ιουλίου 2020

Τρομερή οργάνωση , καταπληκτικές τιμές , τα σκάφη είναι πεντακάθαρα και τα παιδιά είναι πάντα με το χαμόγελο στα χείλη!!!

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, vissari0na
Η κριτική έγινε: 21 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Η εμπειρία μας ήταν φανταστική. Μετά από αναζήτηση καταλήξαμε στον pipis boats. Οι τιμές είναι οι χαμηλότερες που συναντήσαμε. Ενδεικτικά μέχρι 5 ατομα ξεκινούν από 50€-70€. Η βάρκα ήταν άψογη και πεντακάθαρη. Πραγματικά ευχαριστηθήκαμε τις βόλτες μας. Συστήνεται ανεπιφύλακτα!

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, nikiforos_per
Η κριτική έγινε: 29 Ιουνίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Best team best boats ever. Απιστευτη εξυπηρέτηση και αίσθηση ασφαλείας. Περασαμε υπεροχα κ το συνιστώ ανεπιφύλακτα.

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούνιος 2020
Ευχαριστούμε, Elda X