Ανοικτά σήμερα: 12:00 π.μ. - 11:59 μ.μ.
Αποθήκευση
Το προτείνουμε ανεπιφύλακτα!

Η κριτική έγινε: 13 Αυγούστου 2020
AlkisTot
Αθήνα, Ελλάδα
Εξαιρετικό!!!!!!!

Είχαμε μια υπέροχη μέρα ! Πολύ ευχαριστημένοι και από την εξυπηρέτηση και από το σκάφος που... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική έγινε: 27 Ιουλίου 2020
Blessed1Traveler

Η κριτική έγινε: 13 Αυγούστου 2020

Εξαιρετική εμπειρία. Ο ιδιοκτήτης ήταν πολύ βοηθητικός και επαγγελματίας. Το σκάφος καινούριο και άνετο. Περάσαμε πολύ ωραία!

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, AlkisTot
Η κριτική έγινε: 27 Ιουλίου 2020

Είχαμε μια υπέροχη μέρα ! Πολύ ευχαριστημένοι και από την εξυπηρέτηση και από το σκάφος που νοικιάσαμε !

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούλιος 2020
1  Ευχαριστούμε, Blessed1Traveler
Η κριτική έγινε: 16 Ιανουαρίου 2020

Ο Γιάννης σε σε βοηθάει πολύ με τις βάρκες εξηγώντας τα πάντα για αυτήν και για το που να πας. Ξεκινήσαμε 10:00 Το πρωί πήγαμε σε αρκετές παραλίες,φάγαμε σε ένα ταβερνάκι στο τσουρέκια και 18:00 γυρίσαμε πίσω! Το προτείνω ανεπιφύλακτα!

Ημερομηνία εμπειρίας: Σεπτέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, dp_pr1992
Η κριτική έγινε: 28 Ιουλίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Δυο φανταστικές μέρες στον κολιό με τα κανό και το φουσκωτό!! Υπέροχη εμπειρία στα πιο όμορφα μέρη του νησιού με την καλύτερη εξυπηρέτηση από τα παιδιά!!! Αξίζει!!!! Ευχαριστούμε για τις υπέροχες στιγμές!!!

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούλιος 2019
Ευχαριστούμε, E5038LYchristinap
Η κριτική έγινε: 23 Φεβρουαρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Είμαστε πολύ ευχαριστημένοι απο την εμπειρία μας με σκάφος καί πολύ καλή εξυπηρέτηση απο τον φιλο μας τον Γιάννη, που μας ξενάγησε γύρο από το όμορφο νησί της Σκιάθου και μας εξηγούσε με κάθε λεπτομέρεια τα τοπία όπου περνάγαμε και κάναμε την βόλτα μας, σας συνιστούμε να επισκεφτείτε καί εσείς τον φίλο μας τον Γιάννη για να έχετε μια ωραία εμπειρία !!!

Ημερομηνία εμπειρίας: Αύγουστος 2018
1  Ευχαριστούμε, Nikolin B