“Ούτε αν ήταν τα μισά λεφτά”
Κριτική για: Ταβέρνα Βασίλης

Ταβέρνα Βασίλης
Καλό για: Ρομαντικό, Τοπική κουζίνα
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Υπαίθρια τραπέζια, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 9 Ιουλίου 2021

Ένα πανάκριβο μαγαζί που δεν σου προσφέρει τίποτα. Κάκιστες γεύσεις, μικρότερες μερίδες και από το πιο gourmet μαγαζί του κόσμου. Κρίμα γιατί μας έστειλαν άνθρωποι που μας εξυπηρέτησαν άψογα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
1  Ευχαριστούμε, Kostas_Alex8

Η κριτική γράφτηκε 30 Ιουνίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Καταπληκτικό φαγητό με λογικές τιμές για Γάιο. Άψογο πρωσοπικο και ένα μενού που θες να το δοκιμάσεις όλο. Θα προσπαθήσουμε να ξανάρθουμε την επόμενη φορά που θα επισκεφθούμε τους Παξούς.

Ευχαριστούμε, Miltos90
Η κριτική γράφτηκε 22 Ιουνίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Πραγματικά απορώ με τις καλές κριτικές σε αυτό το μαγαζί ! Περιμέναμε 2 ώρες να έρθουν τα πιάτα και πληρώσαμε 23,50 για Λιγκουίνι θαλασσινών με..ξεραμένο λιγκουινι! Όλα τα πιάτα ήταν κάτω του μετρίου και οι τιμές στα υψη ! Νομίζω δεν έχω φάει σε χειρότερο μαγαζί !

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2021
2  Ευχαριστούμε, irom657
Η κριτική γράφτηκε 22 Ιουνίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Μείναμε όλοι πολύ ευχαριστημένοι, χαμογελαστό και ευγενικό προσωπικό και πολύ μεγάλες μερίδες! Το λιγκουινι θαλασσινών πραγματικά υπέροχο και δεν "τσιγκουνευονται" τα θαλασσινά μέσα στην μακαρονάδα. Ριζότο σουπιας δοκίμασα πρώτη φορά και ξετρελάθηκα! Μου το σύστησαν 3 άτομα πριν πάω παξους και καταλαβαίνω το γιατί. Ίσως φαίνονται οι τιμές λίγο τσιμπημένες αλλα σε σχέση με τις μερίδες που παρέχουν, η τιμή είναι πολύ καλή!

Ευχαριστούμε, 756annamariaa
Η κριτική γράφτηκε 19 Ιουνίου 2021

Προσωπικό αγενέστατο, εκτός από τις δύο σερβιτόρες, τα πιατα ίσως δεν φτάσουν ποτε στο τραπέζι...
Από φαγητό τίποτα το ιδιαίτερο, οπότε η τιμή δεν αντιπροσωπεύει το πιάτο!
Υπάρχουν καλύτερες επιλογές στο νησί για φαγητό.

1  Ευχαριστούμε, Nantia92

Ταβέρνα Βασίλης: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Λόγγος, Παξοί
Λόγγος, Παξοί

Ταβέρνα Βασίλης: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!