10 άτομα βλέπουν αυτό το ξενοδοχείο
Priceline71 $
eDreams71 $
FindHotel97 $
Η κριτική έγινε: 11 Ιουλίου 2021

Οικογενειακό ξενοδοχείο με εξαιρετικές νεροτσουλήθρες και δραστηριότητες κυρίως για τα παιδιά και για μεγάλους. Αξιοπρεπέστατο φαγητό. Δώματιο καθαρό με αθόρυβο κλιματισμό αλλά και ανεμιστήρα και σίτα!! Το προσωπικό φιλικοτατο ευχάριστο και πρόθυμο για οτιδήποτε τους ζητηθεί! Σίγουρα θα ξαναπάω

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, 280katerinat
Η κριτική έγινε: 13 Αυγούστου 2020

Ενα περιβάλλον πολύ ευχάριστο με άψογη υποδοχή από την ρεσεψιόν!!! Στο εστιατόριο το φαγητό ήταν πολύ νόστιμο και με μεγάλη ποικιλία. Ο σεφ και ο μετρ ήταν πολύ φιλικοί απέναντι μας!!! Σίγουρα θα το ξανά επισκεφθούμε!!!

Ευχαριστούμε, 941annax
Ο/η Tsampikos Spanos, Γενικός Διευθυντής του Olive Garden Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 17 Αυγούστου 2020

Αγαπητέ 941annax

Σας ευχαριστούμε θερμά για τα καλοπροαίρετα σχόλια σας.

Ευχόμαστε να μας δώσετε την ευκαιρία να σας καλωσορίσουμε εκ νέου στο ξενοδοχείο μας στο άμεσο μέλλον.

Με Εκτίμηση,

Η κριτική έγινε: 13 Αυγούστου 2020

Επισκέφτηκα το ξενοδοχείο για επαγγελματικούς λογους, έμεινα πολύ ικανοποιημένη, το δωμάτιο ήταν ευρύχωρο και καθαρό, το φαγητό ήταν νόστιμο και το προσωπικό πολύ φιλικό απέναντι σε εμένα και τους συνεργάτες μου

Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, vn121

Αγαπητέ vn121

Πρώτα από όλα θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε που επιλέξατε το Οlive Garden Hotel για την διαμονή σας,

Είμαι πολύ χαρούμενος να διαβάζω το ότι οι υπηρεσίες μας κάλυψαν τις προσδοκίες σας.

Για ακόμα μια φορά θα ήθελα να σας ευχαριστήσω για το σχόλιο σας ευελπιστώντας να σας φιλοξενήσουμε ξανά στο άμεσο μέλλον.

Με Εκτίμηση,

Η κριτική έγινε: 2 Αυγούστου 2020

Το περιβάλλον ήταν πολύ καλό το δωμάτιο πολύ άνετο και καθαρό, η υποδοχή στην ρεσεψιόν ήταν άψογη. Στο εστιατόριο το προσωπικό ήταν πολύ φιλικό και το φαγητό πολύ νόστιμο και με μεγάλη ποικιλία.Ο σεφ και ο μετρ ήταν παντού και πολύ φιλικοί.Μείναμε ικανοποιημένοι και τα παιδιά μας ξεφάντωσαν με το water parκ!Ο σεφ και ο μετρ ήταν παντού και πολύ φιλικοί.

Ευχαριστούμε, kalidonasi
Ο/η Tsampikos Spanos, Γενικός Διευθυντής του Olive Garden Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 4 Αυγούστου 2020

Αγαπητέ κύριε kalidonasi,

Πρώτα από όλα θα ήθελα να σας ευχαριστήσω που επιλέξατε το Olive Garden Hotel για τις διακοπές σας και που αφιερώσατε χρόνο για να δημοσιεύσετε την εμπειρία σας στο ξενοδοχείο μας.

Είμαστε πολύ περήφανοι για το προσωπικό μας σε κάθε τμήμα, Επίσης με μεγάλη χαρά διαβάσαμε ότι βρήκατε όλο το προσωπικό των τμημάτων φιλικό και ευχάριστο.

Είμαι πολύ χαρούμενος που ξέρω ότι απολαύστε τη γαστρονομία μας και επίσης τις ξενοδοχειακές εγκαταστάσεις μας.

Ανυπομονούμε να σας καλωσορίσουμε ξανά στο Olive Garden Hotel με όλη σας την οικογένειά στο εγγύς μέλλον.

Θερμούς χαιρετισμούς

Διευθυντής ξενοδοχείου

Η κριτική έγινε: 1 Αυγούστου 2020

Πήγαμε για 3 μέρες διακοπές με την οικογένειά αλλά ήταν πολύ λιγες.Το περιβάλλον ήταν πολύ καλό το δωμάτιο πολύ άνετο και καθαρό τα κορίτσια στην ρεσεψιόν πολύ εξυπηρετικές στο εστιατόριο το προσωπικό ήταν πολύ φιλικό και το φαγητό πολύ νόστιμο και με μεγάλη ποικιλία για τα δεδομένα της περίστασης το ξενοδοχείο έχει 2 πισίνες και ένα μεγάλο waterpark πολύ καλό για να διασκεδάσουν τα παιδιά όσο και οι μεγάλοι και πολύ ασφαλές. Ευχάριστη έκπληξη που ήρθε ο σεφ με το υπόλοιπο προσωπικό και μας μοίρασαν καρπούζι στην ξαπλώστρα μας το συνιστώ ανεπιφύλακτα για ευχάριστες διακοπές.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, U8953TG_
Ο/η Tsampikos Spanos, Γενικός Διευθυντής του Olive Garden Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 2 Αυγούστου 2020

Αγαπητέ κύριε U8953TG_

Πρώτα από όλα θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε που επιλέξατε το ξενοδοχείο μας για τις διακοπές σας, όπως επίσης και το ότι διαθέσατε χρόνο για να δημοσιεύσετε την εμπειρία σας στο Tripadvisor.

Είμαστε πολύ χαρούμενοι το να διαβάζουμε το πόσο καλά περάσατε στο ξενοδοχείο μας και για τα καλά σας λόγια για όλο το προσωπικό για το φαγητό και γενικά για όλες τις υπηρεσίες που σας προσφέραμε.

Για ακόμα μια φορά θα ήθελα να σας ευχαριστήσω, ευελπιστώντας σε ακόμα μια μελλοντική σας επίσκεψη στο ξενοδοχείο μας.

Με φιλικούς χαιρετισμούς