“Excellent”

Kalamies Seaside Restaurant
Επιλογές δείπνου: Δείπνο, Πρωινό, Αργά τη νύχτα, Μεσημεριανό, Κρατήσεις
Επιλογές δείπνου: Δείπνο, Πρωινό, Αργά τη νύχτα, Μεσημεριανό, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 11 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Στο ωραιοτερο σημειο πανω στην θαλασσα,το πιο νοστιμο φαγητο,,απο την πιο γλυκια παρουσια και ιδιοκτητρια που θελεις να πηγαινεις καθε μερα............

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, Kyriakos-Anastasia

Η κριτική γράφτηκε 6 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Όμορφο και καθαρό εστιατόριο με ωραίες γεύσεις και άψογη εξυπηρέτηση! Η κα Ειρήνη είναι άψογη επαγγελματίας...όσο για το περιβάλλον..απολαμβάνεις τον παφλασμό των κυμάτων!

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, Kostas-Tsesmetzidis
Η κριτική γράφτηκε 17 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Όμορφη ατμόσφαιρα, όμορφα και προσεγμένα πιάτα. Ικανοποιητικές οι μερίδες,αν και μου φάνηκε λίγο μικρή η μερίδα με το τηγανητό και ψητό καλαμάρι.Γευστικη φαβα, καλή χωριάτικη σαλάτα και καλοψημενα τα ψάρια. Πολύ ωραίο χύμα Σαμιωτικο κρασί λευκό.Πολυ ευγενική και χαμογελαστή η σερβιτόρα.

Ευχαριστούμε, nopaki
Η κριτική γράφτηκε 9 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Το πιο ωραίο φαγητό στη Σάμο γενικά νομίζω ότι είναι τα ωραιότερα θαλασσινά που έχω φάει στη ζωή μου έως τώρα ευγενέστατοι κυρία και οι κόρες της μαζί εξυπηρετικότατή και πολύ λογικές τιμές το συνιστώ ανεπιφύλακτα!!!!!

Ευχαριστούμε, D2372PL_
Ο/η theodorosf258, General Manager του Kalamies Seaside Restaurant, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 10 Αυγούστου 2020

Ευχαριστούμε πολύ για την όμορφη κριτική σας!!Ευχαριστούμε επίσης που μας εμπιστευτήκατε για να απολάυσετε το φαγητό σας!!

Η κριτική γράφτηκε 17 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Δίπλα στην θάλασσα με πολύ ωραίο φαγητό ! Το ποιο ωραίο πιάτο ήταν τα τυγανητα καλαμαράκια και η φάβα !!

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, georgalasl

Kalamies Seaside Restaurant: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Κοκκάρι, Σάμος
Κοκκάρι, Σάμος

Kalamies Seaside Restaurant: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!