“Must ”
Κριτική για: Βεραμέντε

Βεραμέντε
Η κριτική γράφτηκε 24 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Σε διάστημα των 10ημερων διακοπών σήμερα ήταν η 2η φορά που ήρθαμε στο εστιατόριο του Κυριάκου . Το όνομα του ιδιοκτήτη το αναφέρω επίτηδες καθώς είναι η ψυχή και το μυαλό του εστιατορίου και αυτό αποτυπώνεται και στο φαγητό του .Τα πιάτα είναι νόστιμα , χορταστικά και καλομαγειρεμένα .
Επίσης το προσωπικό είναι καλά ενημερωμένο και το σέρβις σε πάρα πολύ καλό επίπεδο .
Η Θέα από το πάνω επίπεδο ειδικά την ώρα του σούρουπου μαγευτική
Το προτείνω ανεπιφύλακτα .....

Ευχαριστούμε, J2660LJgeorget

Η κριτική γράφτηκε 16 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Το πρώτο βράδυ των διακοπών μας στο νησί φάγαμε στο Βεραμέντε!
Απίστευτη τοποθεσία, φοβερή θέα!Τα παιδιά ευγενέστατα και έτοιμα να εξυπηρετήσουν!Πολύ καλές τιμές και τεράστιες μερίδες!Ότι δοκιμάσαμε ήταν φοβερό.
Ο Κυριάκος φοβερός μας έδωσε οδηγίες για τα πάντα πάνω στο νησί!Ευχαριστούμε πολύ!

Ευχαριστούμε, dimitriosl733
Η κριτική γράφτηκε 11 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφτήκαμε με τις φίλες μου το Veramente για το τελευταίο δείπνο των διακοπών μας και αποδείχτηκε εξαιρετική επιλογή. Φαγαμε πολύ ωραία πιάτα, εύγευστα, περιποιημένα και οι μερίδες ήταν χορταστικότατες. Ο χώρος είναι εξαιρετικός, καθήσαμε στο μπαλκονι και το απολαύσαμε. Το προσωπικό ευγενέστατο. Θα το επισκεπτόμουν ξανά σε περίπτωση που βρισκόμουν πάλι στη Κεφαλονιά.

2  Ευχαριστούμε, Efichatzii
Η κριτική γράφτηκε 19 Αυγούστου 2019

Πεντανόστιμο φαγητό, ειδικά το κοντοσούβλι κι οι ελιές σε κουρκούτι. Απίθανη εξυπηρέτηση από όλους τους εργαζόμενους και, φυσικά, μοναδική θέα.Το βρήκαμε τυχαία κι ενθουσιαστήκαμε.

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
2  Ευχαριστούμε, Chrysanthi V
Η κριτική γράφτηκε 4 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ολα οκ, αν εξαιρέσεις οτι παραγγείλαμε γιαούρτι με γλυκο βύσσινο και μας έφεραν με γλυκο σταφύλι και επίσης παραγγείλαμε σουφλέ σοκολάτας με παγωτό φράουλα και μας έφεραν με παγωτό βανίλια.

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
1  Ευχαριστούμε, _U4760PS
Ο/η kiriakosk448, Ιδιοκτήτης του Βεραμέντε, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 4 Αυγούστου 2019

Αγαπητη Στεφη,

Σε ευχαριστουμε για την επισκεψη σου και την κριτικη σου στο εστιατοριο μας. Πιστευουμε οτι καθε κριτικη ειναι καλοπροαιρετη και σκοπο εχει να μας κανει καλυτερους.

Ωστοσο πιστευουμε οτι θα μπορουσες απλα να μας υποδειξεις το λαθος μας και να αντικαταστησουμε αμεσως την παραγγελια σας.
Θυμομαστε την επισκεψη σας και δεν εγινε κανενα παραπονο για το λαθος μας.

Ελπιζουμε να μας επισκεφθεις ξανα εσυ και η παρεα σου και αυτη τη φορα να δοκιμασετε και την κουζινα μας και οχι μονο τα γλυκα μας.

Ευχαριστουμε πολυ

Βεραμέντε: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Τραπεζάκι, Κεφαλονιά

Τραπεζάκι, Κεφαλονιά
Λουρδάτα, Κεφαλονιά

Βεραμέντε: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!