“Άψογοι σε όλα!”
Κριτική για: Maison Gastrobar

Maison Gastrobar
Η κριτική γράφτηκε 25 Αυγούστου 2021

Πολύ όμορφος χώρος με ιδιαίτερα προσεγμένα πιάτα. Τόσο οι γλυκές όσο και οι αλμυρές επιλογές μας άφησαν κάτι παραπάνω από ικανοποιημένους. Τα burgers και τα pancakes είναι στην κορυφή της λίστας μας. Το συστήνουμε ανεπιφύλακτα!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, Stella_Kos81

Η κριτική γράφτηκε 19 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ καλό μαγαζί απο επαγγελματιες με απόλυτο σεβασμό στον πελάτη. Πολυ ωραία κουζινα! Πιατα γρήγορα με γεύσεις. Τόσο για τα παιδια, οσο και για τους ενήλικες! Το προτεινω ανεπιφυλακτα

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, Daydream788794
Η κριτική γράφτηκε 15 Σεπτεμβρίου 2019

Καθήσαμε επειδή μας άρεσε εξωτερικά από μακριά η σήμανση του μαγαζιού και η διακόσμησή του.Δέν κάναμε λάθος καθώς ό,τι παραγγείλαμε άξιζε στο έπακρο.Είμασταν 4 άτομα,οι 3 πήρανε μακαρονάδες σε πολύ καλή ποσότητα και πολύ γευστικές!!!Εγώ πήρα burger κοτόπουλο με πατάτες τηγανητές συνοδευτικό, που το έφαγα με το ζόρι λόγω μεγέθος γιατί από νοστιμιά ήταν υπέροχο.Και φυσικά οι τιμές του ήταν πολύ προσιτές.Αξίζει να το δοκιμάσετε...

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
3  Ευχαριστούμε, Kortsinidou F
Η κριτική γράφτηκε 29 Ιουλίου 2021
Μετάφραση Google

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
Η κριτική γράφτηκε 1 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής
Μετάφραση Google

Maison Gastrobar: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Θάσος (Λιμάνι), Θάσος

Maison Gastrobar: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

© 2022 TripAdvisor LLC Με την επιφύλαξη όλων των νόμιμων δικαιωμάτων.