“Τέλειο”
Κριτική για: Σουβlike Ψητοτεχνείο

Σουβlike Ψητοτεχνείο
Η κριτική γράφτηκε 6 Σεπτεμβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Ο χώρος καθαρός εσωτερικός κ εξωτερικός!
Το φαγητό άψογο, καλοψημένα φρέσκα κρέατα και η σούβλα, ιδίως το κοντοσούβλι καταπληκτικό! Με τιμές προσιτές για το κοινό του κ το κλίμα ήταν φιλικό κ ευχάριστο!

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2021
Ευχαριστούμε, olgapptr

Η κριτική γράφτηκε 4 Σεπτεμβρίου 2021

Το καλύτερο σουβλατζιδικο στο νησι! Εξαιρετική η ποιοτητα ,γρηγορο και ευγενικο σερβις , καλες τιμες! Το συστήνω ανεπιφύλακτα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2021
Ευχαριστούμε, Marinapap1994
Ο/η Souvlike manager, Ιδιοκτήτης του Σουβlike Ψητοτεχνείο, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 11 Σεπτεμβρίου 2021

Ευχαριστούμε πολύ , τα καλά σας λόγια μας δίνουν δύναμη να συνεχίσουμε την προσπάθεια για καλό & φθηνό φαγητό θα χαρούμε πολύ να σας δεχθούμε και και πάλι στην παρέα μας

Η κριτική γράφτηκε 31 Αυγούστου 2021

Το κλιμα πολυ φιλικο, το προσωπικο γρηγορο και ευγενικο! Το προτεινω ανεπιφυλακτα κυριως για την καλη ποιοτητα του κρεατος και την αψογη εξυπηρετηση!

Ευχαριστούμε, Y4457DR_

Η κριτική γράφτηκε 31 Αυγούστου 2021

Όμορφο περιβάλλον, ευγενικό προσωπικό, γευστικό και πολύ οικονομικό φαγητό. Αξίζει να το επιλέξετε !

Ευχαριστούμε, I7863TP_

Η κριτική γράφτηκε 29 Αυγούστου 2021

Στον Λιμένα Θασου το καλύτερο μαγαζί για να φας μέχρι σκασμού κάθε λογής κρεατικό και σε πολύ χαμηλές τιμές γρήγορη εξυπηρέτηση χωρίς καθυστέρηση και όμορφος χώρος σε σημείο που νιώθεις την ζωή του νησιού!!!

Ευχαριστούμε, giannisgkr21

Σουβlike Ψητοτεχνείο: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Θάσος (Λιμάνι), Θάσος

Σουβlike Ψητοτεχνείο: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!