Tripadvisor
Η κριτική έγινε: 18 Νοεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ξενοδοχείο το οποίο σε μαγεύει αρχικά από την είσοδο του στον κήπο και στην συνέχεια όσο μπαίνεις προς το εσωτερικό του ξενοδοχείου η διακόσμηση η οποία σε κάνει να νιώθεις πως βρίσκεσαι σε άλλη εποχή!!!το προσωπικό πολύ ευγενικό!!!!Ο μπουφές και ο πρωινός και ο βραδυνός πολύ προσεγμένος και είχε νόστιμες γεύσεις!!!!

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, Maraki_L
Ο/η Guest R, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του A for Art, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 4 Δεκεμβρίου 2019

Αγαπητέ μας φιλοξενούμενε,

Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε που επιλέξατε να μείνετε μαζί μας στο ξενοδοχείο A for Art Design Hotel για μια ακόμη φορά. Για μας έχει πολύ μεγάλη σημασία ότι απολαύσατε τις διακοπές σας και ότι καταφέραμε να ξεπεράσουμε τις προσδοκίες σας.

Σας ευχαριστούμε για τα τόσο όμορφά σας σχόλια και ανυπομονούμε να σας φιλοξενήσουμε ξανά στο ξενοδοχείο μας την επόμενη φορά που θα επισκεφτείτε τη Θάσο.

Η κριτική έγινε: 2 Οκτωβρίου 2019

Το δωμάτιο ήταν ήσυχο, ευρύχωρο και φροντισμένο από κάθε άποψη: καθαριότητα, μικρές αλλά σημαντικές έξτρα παροχές, ωραίο κρεβάτι, πολύ βολικό το μπάνιο. Σε όλους τους χώρους το προσωπικό πολύ πρόθυμο και εξυπηρετικό. Η αυλή ευρύχωρη και φιλόξενη σαν την αυλή ενός μεγάλου αρχοντικού. Χωράει βελτίωση ο εσπρέσσο καφές στο μπαρ!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, XZAXAR

Αγαπητέ μας φιλοξενούμενε,

Σας ευχαριστούμε για την προτίμηση σας στον Ομιλο Xenios Gate καθώς και για το χρόνο που αφιερώσατε για να μοιραστείτε τις εντυπώσεις σας.

Ήταν μεγάλη μας χαρά να διαβάσουμε τα όμορφα σχολιά σας, ειδικά για την προθυμία και εξυπηρέτηση του προσωπικού μας. Ανυπομονούμε να σας φιλοξενήσουμε ξανά στο ξενοδοχείο μας την επόμενη φορά που θα επισκεφτείτε τη Θάσο.

Η κριτική έγινε: 30 Σεπτεμβρίου 2019

Παρα πολύ όμορφος χώρος , όλα στην εντέλεια , πολύ χλιδατα δωμάτια , ωραία κρεβάτια για άνετο ύπνο , ο χώρος υποδοχής ΤΕΛΕΙΟΣ και το σαλόνι επισης , ο δε εξωτερικος χώρος για πρωινό ή φαγητο-καφες κλπ είναι απίστευτα ομορφος...
Προσωπικά είναι οτι καλυτερο έχω δει για διαμονή και ειδικα σε νησί <3

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2019
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, Teo1303

Αγαπητέ μας φιλοξενούμενε,

Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε που επιλέξατε να μείνετε μαζί μας στο ξενοδοχείο A for Art Design Hotel . Για μας έχει πολύ μεγάλη σημασία ότι απολαύσατε τις διακοπές σας στο ξενοδοχείο μας και ότι καταφέραμε να ανταποκριθούμε στις προσδοκίες σας.

Η κριτική έγινε: 28 Σεπτεμβρίου 2019

Το δεύτερο ΣΚ του Αυγούστου πήγαμε μια παρέα τεσσάρων ζευγαριών και περάσαμε εξαιρετικά! Τα δωμάτια ήταν αρκετά ευρύχωρα και μοναδικής αισθητικής το καθένα. Στον επάνω όροφο έχει και πολύ ωραία θέα πάνω από τις σκεπές τον μπροστά κτισμάτων! Η καθαριότητα ήταν πολύ καλή, απλά οι καθαρίστριες θα μπορούσαν να είναι λιγότερο θορυβώδες! Ο κήπος είναι ο καλύτερος στη Θάσο, σε πολύ καλό σημείο, με ωραία κοκτέιλ και αρκετά καλό φαγητό! Η πισίνα είναι μικρή αλλά αξιοπρεπής και πολύ ήσυχη καθώς είναι κρυμμένη πίσω από το ξενοδοχείο κι έχει ελάχιστη επισκεψιμότητα! Η υποδοχή τους ήταν πάρα πολύ ευγενική και εξυπηρετική! Ιδίως η μία κοπέλα με τα μακριά μαλλιά ( νομίζω την έλεγαν Ιωάννα) ήταν από τις καλύτερες receptionists που έχω γνωρίσει! Το πρωινό επίσης ήταν καλό!
Κι επειδή μας άρεσε το ξενοδοχείο, το επισκεφτήκαμε και το ακριβώς επόμενο ΣΚ αυτή τη φορά οικογενειακώς (δυο παιδιά 6 και 10 ετών) και ανακαλύψαμε ότι είναι πολύ φιλικό και για οικογένειες! Έχει κρατημενες θέσεις parking μπροστά στο λιμάνι, ακριβώς δίπλα στο καρουσέλ! Το λούνα παρκ είναι ακριβώς απέναντι από το ξενοδοχείο και ο πολυσύχναστος πεζόδρομος είναι ακριβώς μπροστά στον κήπο!
Σίγουρα θα το ξανά επισκεφτούμε!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, efterpi79

Αγαπητέ μας φιλοξενούμενε,

Εκ μέρους όλων μας εδώ στο ξενοδοχείο A for Art Design Hotel, θα ήθελα να σας ευχαριστήσω που επιλέξατε το ξενοδοχείο μας για ακομα μια φορά για τις διακοπές σας και για το χρόνο που αφιερώσατε για να μοιραστείτε τις εντυπώσεις σας.

Ήταν μεγάλη μου χαρά να διαβάσω ότι η υπηρεσίες και οι εγκαταστάσεις μας ανταποκρίθηκαν στις προσδοκίες σας και ότι είχατε μια υπέροχη διαμονή. Είναι η καλύτερη ανταμοιβή για τις προσπάθειές μας για να λαμβάνουμε τόσο θετικές κριτικές. Ανυπομονούμε να σας καλωσορίσουμε ξανά στο ξενοδοχείο μας την επόμενη φορά που θα επιλέξετε την όμορφη Θάσο για τις διακοπές σας.

Η κριτική έγινε: 15 Σεπτεμβρίου 2019

Σε εντυπωσιάζει από μακριά η επιβλητική πρόσοψη του ξενοδοχείου όπως και η άκρως πανέμορφη,δροσερή και στυλιστική αυλή για πρωινό,καφέ,ποτό,κλπ
Εμείς ήπιαμε εκεί τον αποχαιρετηστήριο καφέ μας και ήταν σκέτη απόλαυση!!!Καφές φανταστικός και πολύ όμορφο σερβίρισμα σε στυλάτα ποτήρια!!!Να πάτε οπωσδήποτε...Εμείς δεν προλάβαμε αλλά τα βράδυα έχει και events με ζωντανή μουσική!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
1  Ευχαριστούμε, Kortsinidou F