Η κριτική έγινε: 7 Αυγούστου 2019

Το κτίριο είναι ωραίο με καθαρή πισίνα.Το φαι ήταν αβραστο και αγευστο και δεν υπάρχαν γεύσεις που να ικανοποιούν .Γύρω από τα τραπέζια υπήρχαν πάντα μέλισσες και δεν μας άφηναν να φάμε καθώς ερχονταν πάνω στα πιατα μας.Το προσωπικό αισχος,δεν είχε τρόπους να φερθεί στους πελάτες καθώς δεν δέχονταν κανένα άσχημο σχολιο το οποίο αφορούσε κάποιο πρόβλημα που είχαμε.Σε πίεζαν την ώρα του φαγητού να πάραγγειλεις κάτι καθώς ερχόντουσαν 2-3 φορές πάνω από το κεφάλι σου προσπαθοντας να σε πείσουν να πάρεις κάτι ακόμα και αν δεν ήθελες(τσιμπημενες τιμές).Από καθαριότητα μέτριο καθώς τα είδη περιποίησης δεν τα ανανέωναν ακόμα και αν είχαν τελειώσει.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, Renpapad
Ο/η Matilda Hotel, Άλλο του Matilda Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 4 Δεκεμβρίου 2020

Λυπούμαστε πολύ για την αρνητική σας κριτική. Ίσως οι σερβιτόροι ήταν λίγο υπερβολικοί στο να σας εξυπηρετήσουν, γι' αυτό σας ρωτούσαν αν χρειάζεστε κάτι. Συγχωρήστε τους.
Ευχαριστούμε πάντως για τα σχόλια σας.

Η κριτική έγινε: 29 Απριλίου 2019

Για να καταλάβεις Ελληνικό Πάσχα στη Ζάκυνθο πρέπει να μεινεις στο ξενοδοχείο Matilda!!! Έχει όλες τις ανέσεις και το προσωπικό πολύ φιλόξενο!!!!! Όχι όμως μόνο για το Πασχα αλλά και για καλοκαιρινές διακοπές πιστεύω είναι από τις καλύτερες επιλογές στο νησί!!! Με άριστα το 10 βάζω 10 με τόνο!!!

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2019
Ευχαριστούμε, Dimitris T
Ο/η Matilda Hotel, Άλλο του Matilda Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 3 Δεκεμβρίου 2020

Σας ευχαριστούμε για τα καλά σας λόγια .

Σας περιμένουμε και πάλι !!!

Η κριτική έγινε: 21 Ιουλίου 2014 μέσω κινητής συσκευής

Αφού είχαμε κάνει κράτηση περίπου 1 μήνα πριν, είχαμε πληρώσει και ολόκληρο το ποσό για τη διαμονή μας, ξάφνου 2 ημέρες πριν την αναχώρηση μας απο Αθήνα, λαμβάνω mail πως ακυρώνεται η κράτηση, αλλά θα έχω το δικαίωμα επιστροφής χρημάτων ή θα μείνω σε ξενοδοχείο που πρότειναν χωρίς άλλη επιβάρυνση.(τα λεφτά τι να τα κάνω; διακοπές ήθελα αφενός, αφετέρου ακόμη και χρήματα να μου επέστρεφαν θα έδινα για τις ίδιες παροχές τα διπλά, μιας και θα έπεφτα "θύμα" τελευταίας στιγμής) Να τονίσω οτι οι διακοπές μας ξεκινούσαν Δευτέρα και το mail το έλαβα Παρασκευή μεσημέρι. .. Προσπαθώντας να δείξω σε ένα φίλο το "ωραίο" ξενοδοχείο που έχασα τελευταία στιγμή, μηχανικά πατάω στο booking τις ίδιες ημερομηνίες που εμένα μου ακύρωσε και βλέπω να έχει βάλει "προσφορά" το δωμάτιο που εγώ είχα κάνει κρατήσει σε 3πλασια τιμή. ..... Προσοχή λοιπόν στις συνεννόησης σας, δυστυχώς τους καλύπτει ο νόμος, το έψαξα αλλά ευτυχώς που υπάρχει και ίντερνετ. ...

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2014
9  Ευχαριστούμε, Stratos4life
Η κριτική έγινε: 21 Μαΐου 2014

Απιστευτη τοποθεσια,πολυ καθαρα και λιτα δωματια.Το προσωπικο πολυ εξαιρετικο, ζεστο ,φιλικο και εξυπηρετικοτατο.πολυ καλο παραδοσιακο και πλουσιο σε γευσεις και ποιοτητα φαγητο.Θελω να τονισω παλι την τοποθεσια η οποια ειναι μαγικη και προσφερει ηρεμια και χαλαρωση.Ενα ξενοδοχειο που θα ξαναεπισκεφτουμε συντομα.Επιπεδου 4αστερου χαλαρα.

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2014
2  Ευχαριστούμε, ypatia a
Η κριτική έγινε: 7 Μαΐου 2014

Σε ένα ταξίδι αστραπή που έκανα στη Ζάκυνθο 30 Απριλίου για επαγγελματικούς λόγους έμεινα στο ξενοδοχείο Matilda το οποίο δεν γνώριζα πιο πρίν αν και έχω επισκεφτεί το νησί αρκετές φορές, αυτή τη φορά μου έκλεισε δωμάτιο κάποιος συνεργάτης μου και πραγματικά του είμαι ευγνώμον γιάτι παρόλο που δεν είχα το χρόνο να χαλαρώσω πολύ, το ξενοδοχείο σαν χώρος και η τοποθεσία μου πρόσφεραν λίγες ώρες απίστευτης ηρεμίας. Απλό με όμορφη θέα, άψογο και φιλικό προσωπικό που σπέυδουν να σε εξυπηρετήσουν, σε επίπεδο 5άστερου ξενοδοχείου. Πέρασα τη μέρα της πρωτομαγιάς εκεί όπου ήταν γέματο στεφάνια στολισμένο, αλλά το ποιό εντυπωσιακό ήταν που όταν κατέβηκα για πρωινό με πλησίασε η υπεύθυνη του ξενοδοχείου (Τζένη) και μου πρόσφερε λουλούδια λόγο της μέρας. Πραγματικά απίστευτοι άνθρωποι....
Επίσης το φαγητό τους πολύ καλό με πλούσιο μπουφέ.
Το σίγουρο είναι πως ξέρω πλέον που θα μένω όλο το καλοκαίρι που θα κάνω συχνά ταξίδια στη Ζάκυνθο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2014
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους