“Καλομαγειρεμένα και πολύ νόστιμα φαγητά !!”
Κριτική για: Loggia

Loggia
Η κριτική γράφτηκε 24 Οκτωβρίου 2020

Μια ευχάριστη έκπληξη μας περίμενε στην παραδοσιακή οικογενειακή ταβέρνα Loggia .
Καλομαγειρεμένα με καλές πρώτες ύλες και πολύ νόστιμα παραδοσιακά φαγητά με ωραίες παραλλαγές και πλούσιες μερίδες .Φιλική εξυπηρέτηση με ειλικρινές χαμόγελο, οτι καλύτερο στην περιοχή !!
ΥΓ. Η ρακί κερασμα στο τελος ηταν καταπληκτική ,η καλύτερη που εχω πιει ποτέ !!

Ευχαριστούμε, SZacharioudaki

Η κριτική γράφτηκε 28 Ιουλίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Loggia δεν εχω λογια υπέροχο ταβερνάκι του πολύ καλού μου φίλου Κωστή και της γυναίκας του αλεξανδρας με καταπληκτική ρακή και αφονους μεζέδες ακόμη και πεντανόστιμα φαγητά

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2019
Ευχαριστούμε, 712kwstisk
Η κριτική γράφτηκε 20 Μαΐου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Δεν ξέρω γτ κάποιοι βγάζουν χολή και πετάνε το 1 αστέρι αλλά μάλλον είναι από μεγάλο τζάκι και πρέπει να τρώνε μόνο στο Milano... Έχοντας γυρίσει αρκετά φαγαδικα αφήνω απλά 5 αστέρια.... Σχετικά με τα τραπεζάκια στο δρόμο από τον οποίο αμάξι δεν χωράει να περάσει έτσι κι αλλιώς όπως και σε πολλά σημεία του χωριού είναι απλά υπέροχα και δίνουν εικόνα όπως είπα και στον τίτλο από κλασική ταβέρνα σε ένα μέρος όπου η μανία για πισίνες και φιγούρες με βίλες έχει αφανίσει το στοιχείο που θέλει να δει ένας τουρίστας 'την παραδοσιακή ελληνική ομορφιά'... Το φαγητό πολύ ωραίο αλλά και πέτρες να σερβίρονται σε κερδίζει το φιλικό περιβάλλον... Αλλά μια εικόνα χίλιες λέξεις οπότε

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2019
1  Ευχαριστούμε, sakissef93
Η κριτική γράφτηκε 9 Αυγούστου 2018

Πήγαμε μόνο γιατί οι κριτικές ήταν καλές... αλλά απογοητευτήκαμε. Καταρχήν το σέρβις ήταν αδικαιολόγητα αργό αφού όλα μα ΟΛΑ τα φαγητά ήταν προμαγειρεμένα!Οι καρέκλες στο δρόμο έχουν κάνει κυριολεκτικά κατάληψη αφού ο δρόμος χρησιμοποιείται για διέλευση ΙΧ(!) , με αποτέλεσμα η παρέα δίπλα μας να αναγκάζεται κάθε τόσο (τουλάχιστον 5 φορές μετρήσαμε!) να σηκώνεται κουβαλώντας και τις καρέκλες τους για να επιτρέπουν στα διερχόμενα αυτοκίνητα να περνούν! Το φαγητό τουλάχιστον αδιάφορο. Να φανταστειτε οτι ολα τα ΠΙΑΤΑ ηταν ΑΝΑΛΑΤΑ!!!!! Όταντο αφεντικό μας ρώτησε τη γνώμη μας , εμείς την είπαμε αλλά μάλλον κάναμε λάθος αφού κατά τον ίδιο όλα τα πιάτα είχαν ΤΟΝΟΥΣ αλάτι, όπως μας διαβεβαίωσε! Το μηχάνημα POS φυσικά δε δούλευε, όμως απόδειξη επίσης δεν εμφανίστηκε. Ε, κι όταν το επισημάναμε μας είπε ο καλός κύριος ότι τον προσβάλαμε κιόλας! Τί άλλο να πει κανείς;

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2018
5  Ευχαριστούμε, Μαρία Κ
Ο/η AlexSpir, Manager του Loggia, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 15 Αυγούστου 2018
Μετάφραση Google

I feel it is important to respond to this review. That particular evening (6 August) coincided with the annual village festival, which attracts approximately 2000 visitors. This results in significantly more vehicles. The event meant that one of our tables had to move to allow passage. These diners were tolerant and understanding, given it was the annual ‘glendi’. I’m really not sure why this would affect this particular reviewer’s dining experience. We are very happy to accept criticism of what we do, as this helps us improve our service. But unspecified remarks like ‘indifferent food’ are not helpful - and judging by our reviews on here and elsewhere it is completely misleading.
As for the POS machine. We had connectivity problems; as did many that night. Not unusual when 2000 extra people visit a small village. We were unable rather than unwilling to take a card payment. The customer was given an official printed receipt - and a discount incidentally. I am happy to post a photograph of this receipt on here.
I respectfully ask that you remove this review. If you’re not willing to do so, I will ask TripAdvisor to do so as it is inaccurate, misleading and could be seen as malicious.

Η κριτική γράφτηκε 3 Νοεμβρίου 2019

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019

Loggia: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Καμηλάρι, Νομός Ηρακλείου
Καμηλάρι, Νομός Ηρακλείου

Καλαμάκι, Νομός Ηρακλείου
Σίβας, Νομός Ηρακλείου

Loggia: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα
© 2020 TripAdvisor LLC Με την επιφύλαξη όλων των νόμιμων δικαιωμάτων.