Αποθήκευση
Αρκετά καλό

Αρκετά καλή εμπειρία, πήγαμε στις 2:30 το βραδυ, οπότε βρήκαμε να καθισουμε κατευθείαν (όλα σχεδον... διαβάστε περισσότερα

hatzipetris
Θεσσαλονίκη, Ελλάδα
μέσω κινητής συσκευής
Το περιμέναμε καλύτερο

Η κριτική έγινε: 3 Αυγούστου 2021
theofilos a
Περιοχή Θεσσαλονίκης, Ελλάδα

Η κριτική έγινε: 21 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ όμορφο μαγαζί και πολύ γρήγορη εξυπηρέτηση παρόλα αυτά ποτά κάτω από 9 € μην περιμένετε να βρειτε και αυτά που υπάρχουν στον κατάλογο δεν υπάρχουν απαραίτητα και στο μπαρ

Ημερομηνία εμπειρίας: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, 6mariaat
Η κριτική έγινε: 7 Αυγούστου 2021

Ευγενικό και γρήγορο σέρβις. Ωραία τα κοκτεηλ αλλά ακριβά. 14 ευρώ το ένα, mohito strawberry, sex on the beach. Όμορφο μαγαζί με τις μαξιλάρες. Σε ωραία αμφιθεατρικη θέση. Από τις 22.00 και μετά ίσως χρειαστεί να περιμένετε για να καθησετε.

Ημερομηνία εμπειρίας: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, EFI06
Η κριτική έγινε: 3 Αυγούστου 2021

Καλή τοποθεσία (?) οκ. Ποτά υπερεκτιμημένα. Ειδικά αν πάτε σε happy hours μάλλον και τα ποτά είναι happy. To service ήταν εξαιρετικό. Η σχέση ποιότητας τιμής δεν συμβαδίζει. Θα μπορούσε να είναι πολύ καλύτερο, το περιμέναμε καλύτερο.

Ευχαριστούμε, theofilos a
Η κριτική έγινε: 14 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Το χειρότερο μαγαζί που έχω πάει ποτέ...τα χειρότερα ποτά μια αηδία! Καλύτερα να τα πεταγα τα λεφτά στα σκουπίδια!

2  Ευχαριστούμε, _Marilena1107
Η κριτική έγινε: 8 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Καθίσαμε να πιούμε ένα κρασί, κι όταν πήγαμε να παραγγείλουμε μας είπαν πως επειδή δεν έχουν κατανάλωση δεν μπορούν να ανοίξουν μπουκάλι μόνο για εμάς, γι’ αυτό και θα μας έβαζαν από χύμα κρασί, του λίτρου.. Μας εξήγησε πως έχει η κατάσταση τώρα με τον ιό και πως είναι δύσκολα τα πράγματα.. Διστάσαμε αλλά είπαμε εντάξει..
και όταν ήρθε η απόδειξη είδαμε πως μας χρέωσε 7€ το ποτήρι (όσο και τα κρασιά με γνωστές ετικέτες του καταλόγου) .. για χύμα κρασί (ξύδι, το οποίο δεν καταφέραμε ούτε να πιούμε) δώσαμε 7€ το ποτήρι!!
ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ

1  Ευχαριστούμε, C456WH_