Αποθήκευση
Το περιμέναμε καλύτερο

Καλή τοποθεσία (?) οκ. Ποτά υπερεκτιμημένα. Ειδικά αν πάτε σε happy hours μάλλον και τα ποτά είναι... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική έγινε: 3 Αυγούστου 2021
theofilos a
Περιοχή Θεσσαλονίκης, Ελλάδα
Έτσι και έτσι

Πολύ όμορφο μαγαζί και πολύ γρήγορη εξυπηρέτηση παρόλα αυτά ποτά κάτω από 9 € μην περιμένετε να... διαβάστε περισσότερα

6mariaat
μέσω κινητής συσκευής

Η κριτική έγινε: 8 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Καθίσαμε να πιούμε ένα κρασί, κι όταν πήγαμε να παραγγείλουμε μας είπαν πως επειδή δεν έχουν κατανάλωση δεν μπορούν να ανοίξουν μπουκάλι μόνο για εμάς, γι’ αυτό και θα μας έβαζαν από χύμα κρασί, του λίτρου.. Μας εξήγησε πως έχει η κατάσταση τώρα με τον ιό και πως είναι δύσκολα τα πράγματα.. Διστάσαμε αλλά είπαμε εντάξει..
και όταν ήρθε η απόδειξη είδαμε πως μας χρέωσε 7€ το ποτήρι (όσο και τα κρασιά με γνωστές ετικέτες του καταλόγου) .. για χύμα κρασί (ξύδι, το οποίο δεν καταφέραμε ούτε να πιούμε) δώσαμε 7€ το ποτήρι!!
ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούλιος 2021
1  Ευχαριστούμε, C456WH_
Η κριτική έγινε: 14 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Προφανώς και είναι στημένες από άτομα του μαγαζιού... δεν εξηγείται... Η εμπειρία μου ήταν η χειρότερη σε όλη τη Σκιαθο!!!Κάθεσαι να πιείς το κοκτέιλ σου και αν σε 40-45 λεπτά δε θες να πάρεις άλλο σε διώχνουν, αφού καλά καλά δεν έχεις πιει το πρώτο! Είστε Απαράδεκτοι!!!!

Ημερομηνία εμπειρίας: Σεπτέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, katerinag959
Η κριτική έγινε: 3 Σεπτεμβρίου 2020

Πολύ ευχάριστο το κλίμα του μαγαζιού, φιλικό προσωπικό, μεγάλη ποικιλία στο μενού. Το συστήνω ανεπιφύλακτα!

Ημερομηνία εμπειρίας: Σεπτέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, dinos9999
Η κριτική έγινε: 2 Σεπτεμβρίου 2020

Υπέροχο μαγαζί ! Ήταν η πρώτη μας επιλογή σε κάθε βράδυ που βγαίναμε ! Ωραία μουσική , τέλεια cocktails και άψογη η εξυπηρέτηση !

Ημερομηνία εμπειρίας: Αύγουστος 2020
1  Ευχαριστούμε, _Q7749KS
Η κριτική έγινε: 1 Σεπτεμβρίου 2020

Το καλύτερο μπαρ όλης της Σκιάθου με διαφορά! Κάθε βράδυ εκεί ήμασταν! Τέλεια cocktails τα παιδιά που εργάζονται εκπληκτικά!!! ❤️❤️❤️

Ημερομηνία εμπειρίας: Αύγουστος 2020
Ευχαριστούμε, H5248FK_