Εκπληκτική τοποθεσία, λίγα βήματα απ'την καρδιά της χώρας της Σκιάθου, αλλά σε πολύ ήσυχη περιοχή! Πολύ εξυπηρετικό και φιλικό προσωπικό, ότι πληροφορίες θέλετε είναι όλοι πρόθυμοι να σας βοηθήσουν. Πολύ καθαρά δωμάτια και ένα πλούσιο νοστιμότατο πρωινό.
Γενικά μια πάρα πολύ ευχάριστη διαμονή, όπου μας έκαναν να νιώθουμε σαν το σπίτι μας. Σίγουρα θα το ξαναπροτιμησουμε .

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, renatravel2
Ο/η Mystery Team, Guest Services / Front Office του Mystery Skiathos Luxury Residence, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 2 εβδομάδες

Αγαπητή Ρένα,

Είμαστε ενθουσιασμένοι με την εγκάρδια κριτική σας. Είναι μεγάλη ηχαρά μας όταν οι επισκέπτες μας απολαμβάνουν απόλυτα τη διαμονή τους και νιώθουν σαν το σπίτι τους.
Ευχόμαστε να σας ξαναδούμε σύντομα.

Η ομάδα του Mystery

Δεν έχω λόγια για να περιγράψω πόσο υπέροχα περάσαμε στο ξενοδοχείο Mystery! Καταρχήν από την άφιξη μας, βρήκαμε ένα μοντέρνο, καθαρό και φιλόξενο περιβάλλον. Το προσωπικό ήταν πάντα στη διάθεση μας και έκαναν τα πάντα για να μας ευχαριστήσουν. Τα δωμάτια είναι μεγάλες πολυτελείς σουίτες με προνομιακή θέα. Το πρωινό ήταν νόστιμο, πλούσιο και εξαιρετικά ποιοτικό. Σίγουρα θα επιστρέψουμε με παρέα φίλω

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, 78elenia

Αγαπητή Ελένια,

Ευχαριστούμε πολύ για την υπέροχη κριτκή σας. Χαιρόμαστε που είχατε μια τόσο θετική εμπειρία διακοπών μαζί μας.
Είμαστε ένα καινούριο ξενοδοχείο που δίνει έμφαση στη μοντέρνα διακόσμηση, την απόλυτη καθαριότητα και την ποιοτική διατροφή. Επίσης τα δωμάτιά μας είναι ευρύχωρα και όλα είναι προσανατολισμένα, ώστε να προσφέρουν ανεμπόδιστη θέα.
Ανυπομονούμε να φιλοξενήσουμε ξανά εσάς και τους φίλους σας.

The Manager Team

Δεν εχει θεα. Πολυ κουραστικο να ανεβοκατεβαινεις τις σκαλες και ειδικα με βαλιτσεσ, αφου κανεις δεν προσφερθηκε να τις παρει για εμας.
Κακο πρωινο.
Το δωματιο καλο και καθαρο. Το μονο καλο περπατασ στην πολη περιπου δεκα λεπτα.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, katerini276

Αγαπητή katerini276,

Ευχαριστούμε πολύ για τον χρόνο που αφιερώσατε για να μας γράψετε την κριτική σας. Τα σχόλια σας πάντα έχουν ιδιαίτερη αξία για εμάς ώστε να βελτιωνόμαστε διαρκώς. Χαιρόμαστε που σας άρεσε η μοναδική τοποθεσία μας , τόσο κοντά στο κέντρο της πόλης, μα και τόσο ήσυχα. Βασική μας προτεραιότητα είναι η καθαριότητα και η εξυπηρέτηση του επισκέπτη έτσι ώστε η εμπειρία του να είναι μοναδική. Το πρωινό μας είναι πλούσιο με πολλές επιλογές που καλύπτουν όλες τις προτιμήσεις με τοπικά προϊόντα από τον βιολογικό κήπο μας. Η θέα από τα δωμάτια μας είναι ποικίλει. Όλα τα δωμάτια έχουν θέα την χώρα της Σκιάθου και την πισίνα μας καθώς και τα καταπράσινα βουνά. Η Grand Villa έχει πανοραμική θέα όλη την χώρα της Σκιάθου και το λιμάνι της. Λυπούμαστε που δεν σας ικανοποιήσαμε πλήρως, ελπίζουμε να μας δώσετε μια ευκαιρία να το κάνουμε στο μέλλον.

Με εκτίμηση
The Manager Team

Η κριτική έγινε: 20 Αυγούστου 2020

Μόνο καλά λόγια έχω να πω, πολύ καλό ξενοδοχείο, πεντακάθαρο, ευγενέστατοι κ εξυπηρετικότατοι ιδιοκτήτες και προσωπικό. Η θέση του επίσης είναι πολύ καλή και δε χρειάζεται να παίρνεις αυτοκίνητο για βόλτα στην πόλη. Αν πήγαινα ξανά στη Σκιάθο, σίγουρα θα ήταν η πρώτη μου επιλογή για διαμονή!

Ευχαριστούμε, Sofi_Mtr
Η κριτική έγινε: 28 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πραγματικά ένα εξαιρετικό ξενοδοχείο! Πήγαμε για οικογενειακές διακοπές Ιούλιο του 2020 και μείναμε σε ένα πολύ όμορφο δωμάτιο με όλες τις ανέσεις. Πεντακάθαρο δωμάτιο, ικανοποιητικό πρωινό και φιλόξενοι οικοδεσπότες κ προσωπικό. Το συστήνουμε ανεπιφύλακτα. Μπράβο στους ανθρώπους που το δουλεύουν.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, JOHN K