“Ασβεστόλιθος”
Κριτική για: Mam Souvlaki

Mam Souvlaki
Η κριτική γράφτηκε 2 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πήραμε 3 πιτα γύρο τυλιχτα. Τα 2 ηταν καλά . Η πίτα του τρίτου γύρου ηταν πολύ σκληρή. Θα το παρομοιαζα με ασβεστόλιθο . Βέβαια όταν ζήτησα να μας τον αλλάξουν δέχτηκαν αμέσως χωρίς να έχουμε φασαρίες κτλ.
Service ικανοποιητικό.

Ευχαριστούμε, notessphakianakes

Η κριτική γράφτηκε 27 Ιουλίου 2020

Ο τυπος απο την υποδοχή είναι για ξύλο...είμασταν 6 άτομα και κάθε φορά που περνουσαμε μας επριζε για να καθισουμε..την τελευταία μερα ομως για σπασιμο πηγαμε και καθίσαμε στο διπλανο μαγαζι..
Υ.Γ.
Μαζεψτε τον γιατί σας καταστρέφει το μαγαζι..προτείνω αμεση απόλυση η Αλλιώς μείωση μισθού

Ευχαριστούμε, va_ynek2020
Η κριτική γράφτηκε 30 Ιουνίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε πρόσφατα στο μαγαζί, καταρχήν άργησε πολύ για δυο σάντουιτς. Το σουβλάκι για πέταμα, το διαφημίζει για φρέσκο αλλά ήταν σαν λάστιχο και αναγκαστήκαμε να το βγάλουμε και να φάμε μόνο τις πατατες. Ο γύρος κοτόπουλο μέτριος. Το αποκορύφωμα είναι ότι μας στρίμωξε μαζί με αλλά τραπέζια μη τηρώντας τα απαραίτητα μέτρα λόγω κοροναιου. Απαράδεκτοι, μακριά!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2020
Ευχαριστούμε, Vasthess
Η κριτική γράφτηκε 2 Ιανουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε στο νησί το καλοκαίρι του 2019 ήταν η καθημερινή οικονομική λύση που μπορούσες να φας ένα σάντουιτς ωραίο κ σε καλή τιμη για νησί.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2019
Ευχαριστούμε, Anatoli0_0
Η κριτική γράφτηκε 28 Αυγούστου 2019

Το καλύτερο της Σκιάθου με διάφορα!
Σεβαστό προσωπικό,πολύ γευστικός γύρος,τα καλύτερα σουβλάκια που έχω δοκιμάσει και πραγματικά η σαλάτες σας δεν παίζονται!!!
ΣΥΓΧΑΡΗΤΉΡΙΑ!

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, Binoss_

Mam Souvlaki: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Σκιάθος (Χώρα), Σκιάθος

Mam Souvlaki: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!