Algotels
StayForLong
ZenHotels.com
Agoda.com
Η κριτική έγινε: 25 Απριλίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Το δωματιο ηταν αρκετα βρωμικο. Κατω απο το κρεβατι, εκτος απο τουφες απο σκονη, υπηρχαν και σκουπιδια απο τους προηγουμενους ενοικιαστες! Μπανιο δεν μπορουσαμε να κανουμε αφου η ροη ηταν μηδαμινη και το ζεστο νερο καποιες φορες δεν υπηρχε. Εκτος των αλλων επρεπε να αγορασουμε και χαρτι για την τουαλετα αφου προφανως κανεις δεν ενδιαφερθηκε να βαλει μιας και το να εχουμε θεωρηθηκε μαλλον πολυτελεια. Εχω παει και σε αλλα φτηνα ξενοδοχεια αλλα ηταν κλασης ανωτερα... Το ενα αστερι ειναι ξεκαθαρα για την τοποθεσια.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2015
4  Ευχαριστούμε, evagH4200UQ
Η κριτική έγινε: 13 Ιουλίου 2015

Οικονομικό ξενοδοχείο στο κέντρο της χώρας.Κατά τα άλλα πολύ φτωχό αλλά σε σχέση με την τιμή του ικανοποιητικό.Σε πολύ καλή τοποθεσία κοντά στο λιμάνι σε καταστήματα και τη στάση των λεωφορείων.Φτωχό πρωινό

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2015
Η κριτική συλλέχθηκε σε συνεργασία με το Galahotels.com
1  Ευχαριστούμε, Αθανασια Μ
Η κριτική έγινε: 19 Νοεμβρίου 2013

Έμεινα στο ξενοδοχειο Μορφω τον Αύγουστο .(8 -8-2013) Είχα δει τις άσχημες κριτικές από πριν και ήμουν λίγο προβληματισμένη σχετικά με το τι θα αντιμετώπιζα. Δεν ξέρω πώς ήταν τις προηγούμενες χρονιές αλλά πραγματικά το δωμάτιο μας ήταν πολύ καθαρό (μέναμε ισόγειο στο 104) όπου το δωματιο ηταν καθαρο και κάθε μέρα είχαμε καθαρές πετσέτες. Το πρωινό ηταν το βασικο και επαρκες και το προσωπικό πολύ φιλικό. Στα υπέρ του ξενοδοχείου είναι και η τοποθεσία του! Το βράδυ μπορείς να πας με τα πόδια στα μπαράκια και στα εστιατόρια χωρίς να χρειάζεσαι αυτοκίνητο. Πραγματικά αξίζει τα λεφτά του και το συντείνω ανεπιφύλακτα!οσο αφορα τις αρνητικες εντυπωσεις καποιων ισως ειναι και συγκηριακο θεμα λογο φουλ σεζον......τι να πω..

Συμβουλή για το δωμάτιο: δειχνει παλιο αλλα εμεις το βρηκαμε καθαρο και περιποιημενο.πολυ σημαντικο!
Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2013
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους
5  Ευχαριστούμε, antigoni m
Η κριτική έγινε: 18 Αυγούστου 2013

Οι εντυπωσεις μας απο τη διαμονη μας στο μορφο ηταν οι ακολουθες.Η μυρωδια του δωματιου που εβγαινε απο το μπανιο ηταν ανυποφορη.Ιστοι απο αραχνες υπηρχαν σε ολα τα επιπλα ακομα και κατσαριδες. Η σκονη μας προκαλεσε συνεχη βηχα και αλλεργιες. Το αποχετευτικο συστημα δεν λειτουργουσε κανονικα. Υπηρχαν τριχες απο τους προηγουμενους ενοικους. Ζεστο νερο υπηρχε λιγοτερο απο τη μιση μερα και η ροη ηταν ελαχιστη.Το προσωπικο (οποτε υπηρχε) ηταν αγενες και αδιαφορο. Τα κρεβατια ηταν ακαταλληλα για υπνο και το ραντζο εσπασε.Δεν υπηρχε σακουλα σκουπιδιων στο μπανιο και το ψυγειο δεν λειτουργουσε καθολου. Γενικοτερα ακαταλληλες συνθηκες διαβιωσης.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2013
6  Ευχαριστούμε, Eirini E
Η κριτική έγινε: 15 Ιουνίου 2013

το ξενοδοχειο Μορφω ειναι μικρο ,ζεστο κ φιλοξενο,στην καρδια της Σκιαθου!καθαρο,εχει λιγο φασαρια βεβαια αλλα σε τελεια τοποθεσια!τα δωματια διαθετουν τα βασικα.οι τιμες ειναι πολυ προσιτες!μειναμε 5 μερες και σε περιπτωση που θα ξαναεπισκεπτουμε την Σκιαθο θα το ξαναπροτιμησουμε.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2012
4  Ευχαριστούμε, Alexandros-Ioanna