StayForLong
FindHotel
Travelocity
Orbitz.com
Η κριτική έγινε: 20 Οκτωβρίου 2016

Η γυναικα που μας υποδεχτηκε ηταν πολυ ευγενικη! Βρισκεται λίγο μακρυά απο το λιμάνι και πρέπει να ανέβεις μια μεγάλη ανηφόρα για να φτάσεις! Η θέα απο το δικό μας δωμάτιο ήταν ολύ ωραία. Εβλεπε στον παραλιακό όπου βρίσκονται όλα τα club και το βράδυ ακουγόταν λίγο η μουσική! Ηταν καθαρό και κάθε μερα εμπαινε η γυναίκα που το καθάριζε!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2016
1  Ευχαριστούμε, greek d
Η κριτική έγινε: 7 Σεπτεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Μειναμε στο δωματιο 22. Η κυρια που μας υποδεχτηκε ηταν πολυ φιλικη, προσχαρη και εξυπηρετικη. Το δωματιο και το μπανιο πολυ καθαρο και προσεγμενο, ακομη και το μπαλκονι, οι καρεκλες και το τραπεζακι του μπαλκονιου ηταν καθαρα (πραγμα που δεν εχω δει σε πολλα ξενοδοχεια) . Το μονο αρνητικο ηταν οτι δεν υπηρχε σαπουνι για τα χερια και πανω απ το ντουζ υπηρχαν κατι γυμνα καλωδια πραγμα που ηταν λιγο επικινδυνο αν δεν προσεχεις. Παρολα αυτα η εμπειρια που αποκομισαμε ειναι πολυ θετικη, μειναμε πολυ ευχαριστημενοι.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2016
Ευχαριστούμε, georgie r
Η κριτική έγινε: 5 Σεπτεμβρίου 2016

Το συγκεκριμενο καταλυμα μας το επελεξε το πρακτορειο που εκλεισα για 3η χρονια τις διακοπες μου(και τελευταια)...απο την πρωτη κιολας μερα τους πηρα τηλεφωνο και εκανα παραπονα και ολο απορια με ρωτησαν μα πως ενω ειναι μια αξιοπρεπης πανσιον.ΒΡΩΜΑ!Βουλωμενα τα παντα..το καζανακι δε λειτουργουσε,την 1η μερα μπηκα για ντουζ και τα νερα εφτασαν μεχρι και τις βαλιτσες στο υπνοδωματιο,τα σεντονια βρωμικα και με τρυπες...!Η καθαριστρια επιανε με τα χερια της την σακουλα σκουπιδιων στο μπανιο και μετα εστρωνε τα σεντονια .ΑΝΕΠΙΤΡΕΠΤΟ ΝΑ ΜΕΝΕΙ ΑΝΟΙΧΤΟ ΑΚΟΜΑ!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2016
3  Ευχαριστούμε, emmanouela11
Η κριτική έγινε: 8 Αυγούστου 2016

Έμεινα στην Pansion Dina για σχεδόν μία εβδομάδα. Η Εμπειρία μου ήταν απογοητευτική. Τα μειονεκτήματα του καταλύματος ήταν αρκετά: 1) Η πανσιόν ήταν ιδιαίτερα βρώμικη. Οι λερωμένες πετσέτες και τα λεκιασμένα σεντόνια είναι το χαρακτηριστικό της πανσιόν. Σεντόνια και πετσέτες δεν αλλάχθηκαν ούτε μια φορά κατά τη διαμονή μας. Η καθημερινή καθαριότητα που διαφημίζεται περιλαμβάνει κάτι λιγότερο από τα στοιχειώδη. Αναλυτικά, η καθαρίστρια, που ήταν η μόνη υπεύθυνη για τη λειτουργία του καταλύματος, τραβούσε το καζανάκι, άλλαζε τη σακούλα στον κάδο και σφουγγάριζε την είσοδο του δωματίου! Την τελευταία μας ημέρα στην πανσιόν, ενώ μαζεύαμε τα πράγματά μας η καθαρίστρια μπήκε να <<καθαρίσει>> το δωμάτιο για τους επόμενους ενοίκους. Στο μπάνιο, η μόνη καθαριότητα που έκανε ήταν να βρέξει με το τηλέφωνο του ντους τη λεκάνη! Τυχεροί σταθήκαμε που φύγαμε από τον στάβλο...εεε.. την πανσιόν χωρίς να τσιμπήσουμε κάποια ηπατίτιδα!
Ακόμη, ένας τρόπος να αναγνωρίσεις την Pansion Dina, είναι το πιστολάκι που όταν λειτουργεί βγάζει καπνό! Όταν λες ότι θες να στεγνώσεις τα μαλλιά σου μάλλον δεν επιθυμείς να πάρουν φωτιά. Επίσης, κάτι που δεν αναφέρεται στο σάιτ της πανσιόν είναι ότι για να φτάσεις στην εκεί πρέπει να ανέβεις μια θεότρελη ανηφόρα κι έπειτα να ανέβεις 63(!) σκαλιά. Επιπρόσθετα, μια μέρα που αντιμετωπίσαμε πρόβλημα με το τηλέφωνο του ντους η απάντηση της καθαρίστριας ήταν: << θα το δει η ιδιοκτήτρια κι αν δεν το φτιάξει θα πάρουμε τηλέφωνο τον υδραυλικό χωρίς να μπορούμε να εγγυηθούμε ότι θα έρθει.>> Επίσης, στην είσοδο της πανσιόν συνήθως δεν υπάρχει κανείς για να υποδεχθεί τις νέες αφίξεις.
Υ.Γ. θα το λατρέψετε αν σας αρέσουν οι κατσαρίδες που βολτάρουν ανενόχλητα στους χώρους της πανσιόν. Συμβουλή προς όποιον σκέφτεται να μείνει στη Dina: ΜΗΝ ΜΕΙΝΕΤΕ ΕΔΩ. Είναι πραγματικά προτιμότερο να κοιμηθείτε στο λιμάνι παρέα με τις βάρκες και τα αστέρια:

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2016
4  Ευχαριστούμε, tomS4846WK
Η κριτική έγινε: 11 Ιουλίου 2016

Απο τα χειροτερα μερη που εχω μεινει! Περιγραφεται ως πανσιον, αλλα δεν εχει ουτε ενα κουζινακι,ουτε νεροχυτη,μονο ενα μικρο ψυγειακι!Το δωματιο,ενω ειναι δικλινο,μας το ''μετετρεψαν'' σε τρικλινο(δωματιο 22) τοποθετωντας μας ενα ραντσο,με αποτελεσμα να μην χωρανε ουτε οι βαλιτσες μας μεσα στο δωματιο,ποσο μαλλον εμεις! Με το που φτασαμε,το δωμτιο ειχε σκονη κατω απο τα κρεβατια,και κατω βρηκαμε 2 χρησιμοποιημενες μπατοννετες! Ακόμη, η κα Ντινα, επεμενε οτι το δωματιο απεχει μονο 100 μετρα απο το λιμανι ενω αυτη η ιδια εχει γραψει στο φυλλαδιο της 500!Και το χειροτερο; Η ΑΝΗΦΟΡΑ!Μια απιστευτα αποτομη ανηφορα,στην οποια δεν γινεται να ανεβει αμαξι,ποσο μαλλον 3 κοπελες με βαλιτσες! Η δικαιολογια της ιδιοκτήτριας(κα Ντινα)? ''Να μην ειχατε τοσο βαριες βαλιτσες!''!!! Η κοπελα που υποτιθεται οτι ηταν υπευθυνη ειναι η καθαριστρια,με σπαστα ελληνικα, δεν μας εβαλε καινουριο σαπουνι,το καζανακι χαλασμενο,το air condition οποτε θυμοταν δουλευε,και δεν υπηρχε αμεση αντικατασταση πετσετων απο αυτην! Το wifi πιανει μονο στην εισοδο της πανσιον, και πριζες στο δωματιο μονο 2!!! Η τηλεοραση κρεμοταν απο τον τοιχο με ενα καλωδιο,ετοιμη να πεσει κατω και παρα πολυ παλια.Απαραδεκτη εξυπηρετηση και δικαιολογιες, θα προτεινα σε οποιον σκοπευε να μεινει στα δωματια αυτα να το ξανασκεφτει πολυ σοβαρα,καθως σχεδον τα παντα ηταν σε αθλια κατασταση!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2016
12  Ευχαριστούμε, Maria 0