Η κριτική έγινε: 1 Φεβρουαρίου 2017

Εαν και πέρασα υπέροχα στην Σκιάθο , το ξενοδοχείο δεν με ικανοποίησε ιδιαίτερα . Στα δωμάτια παρέχονται τα βασικά , όμως η καθαριότητα ήταν όντως ένα θέμα . Φαίνονταν ότι το καθάρισμα των δωματείων ήταν ''πρόχειρο'' και σύντομο . Δεν σας το προτείνω . Την τελευταία μέρα παρατήρησα μηρμύγκια στο πάτωμα του δωματίου . Αξιοσημείωτο είναι επίσης να ειπωθεί ότι η εικόνα του ξενοδοχείου δεν έχει καμία σχέση με τις εξιδανικευμένες φωτογραφίες που κυκλοφορούν . Οι ατέλειες του ξενοδοχείου ήταν ασήμαντες καθώς η ομορφιά του νησιού τις κάλυπτε με το παραπάνω .

• Διαμονή: Ιούλιος 2016, ταξίδι με τον/την σύντροφο
1  Ευχαριστούμε, Sylvia K
Η κριτική έγινε: 9 Αυγούστου 2016

Είχαμε κάνει κράτηση για 4 βράδια και φύγαμε στη δεύτερη μέρα πρωί πρωί .Το δωμάτιο ήταν χάλια!! Αρχικά δεν είχε καν σαπούνι για τα χέρια στο μπάνιο και αφού ζητήσαμε μας έδωσαν ένα μικρό με τα χίλια ζόρια λέγοντας μας οτι είναι μόλις 2 αστέρων γι αυτό δεν έχουν (!). Επίσης,το δωμάτιο ήταν βρώμικο...όσο απίστευτο και αν ακούγεται υπήρχαν παντού ακαθαρσίες ποντικιών...πάνω στον καναπέ...πάνω στα υποτίθεται καθαρά σεντόνια ...κάτω στο πάτωμα! Σηκώσαμε τα σεντόνια και από κάτω κυκλοφορούσαν αράχνες ! Στο μπάνιο σιχαινόσουν να πατήσεις ! Καμία σχέση με τις φωτογραφίες...δεν αξίζει τα χρήματα που το χρεώνουν. Φύγετε μακριά όπως κάναμε και εμείς !

• Διαμονή: Ιούλιος 2016, ταξίδι με φίλους
1  Ευχαριστούμε, Marid2222
Η κριτική έγινε: 2 Ιουλίου 2016

Χωρίς να είναι διατυπωμένο πουθενά και χωρίς να έχει ειπωθεί κάτι απο το πρακτορείο ζητήθηκαν 20 ευρώ για την χρήση κλιματιστικού! Δεν υπήρχαν πετσέτες,σαμπουάν τίποτε!!! Φύγετε μακριά! Οσο εί ναι καιρός!.Σε διαμαρτυρία μας ήταν ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ αγενής.

Συμβουλή: Φύγετε μακριά!
  • Διαμονή: Ιούλιος 2016, ταξίδι με φίλους
2  Ευχαριστούμε, gounop
Η κριτική έγινε: 24 Ιουνίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Βλέποντας από το ίντερνετ Φωτογραφίες με τις φίλες μου πιστεύαμε ότι θα είναι πολύ ωραίο οπότε συμφωνήσαμε με το πρακτορείο να πάμε εκεί....Ή εμπειρία μου τις 5 μέρες που έμεινα δεν ήταν τόσο καλή! Η υγιεινή τους δεν ήταν καθόλου καλή...Δεν μας άλλαξαν καμία μέρα τα σεντόνια και το καταλάβαμε διότι ενώ τα βγάζαμε να αεριστουν μας στρωνανε τα ίδια ακριβώς που είχαμε βγάλει έξω...Επίσης ένα βράδυ που καθόμασταν στο μπαλκονακι είδαμε έναν αρουραιο..ζήτημα να μας άκουσε ολόκληρη η Σκιάθος εκείνη την στιγμή...κλείσαμε τα παράθυρα και ψάχναμε όλο το δωμάτιο μήπως μπήκε μέσα....το μόνο καλό ήταν η πισίνα...ευτυχώς..!

Διαμονή: Ιούλιος 2015, ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, Σοφία Τ
Η κριτική έγινε: 29 Οκτωβρίου 2014

Ωραιο ξενοδοχειο με περιποιημενα δωματια. Φιλοξενοι οικοδεσποτες. Παρολο που δεν βρισκεται μεσα στο κεντρο του νησιου ειναι διπλα με τα ποδια και ειναι μια διαδρομη που αξιζει να κανεις περπατωντας μεσα στα σοκακια της Σκιαθου.

• Διαμονή: Σεπτέμβριος 2014, ταξίδι με τον/την σύντροφο
1  Ευχαριστούμε, Silia A