“Όλα άψογα!!! ”

Crazy Cow Wine Bar Restaurant
Κουζίνες: Μεσογειακή
Καλό για: Ρομαντικό
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Πρωινό, Διανομή κατ’ οίκον, Κρατήσεις
Περιγραφή: Δοκιμάστε τις δημιουργίες των Σεφ μας στο εστιατόριο της πισίνας μας στη Σκιάθο. Το a la carte εστιατόριο του La Piscine Art Hotel φημίζεται για τη μεσογειακή κουζίνα με τοπικά προϊόντα και δημιουργίες από το όμορφο νησί της Σκιάθου. Στο Crazy Cow εστιατόριο σας προσφέρουμε εκλεπτυσμένα πιάτα σε συνδυασμό με μια ειδυλλιακή ατμόσφαιρα. Αναζητήστε τη μαγική γαστρονομία του Crazy Cow Restaurant, ένα από τα καλύτερα εστιατόρια στη Σκιάθο. Όλα τα υλικά που χρησιμοποιούμε στην κουζίνα μας παράγονται στο νησί μας και είναι βιολογικά. Μετά από σχεδόν επτά χρόνια εμπειρίας στα ελληνικά και τα διεθνή κρασιά, το Crazy Cow Wine Bar σας παρέχει τεράστια ποικιλία για την απόλυτη απόλαυση. Το έμπειρο προσωπικό είναι εδώ για να σας προτείνει αυτό που σας θα σας αφήσει την καλύτερη εντύπωση. Κάθε μέρα σας προσφέρουμε την ευκαιρία να δοκιμάσετε πάνω από 15 διαφορετικά κρασιά σε ποτήρι και πάνω από 50 μπουκάλια εκλεκτά ελληνικά και διεθνή κρασιά.
Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Επίσκεψη με την κοπέλα μου και ένα ακόμα ζευγάρι,
Εξαιρετικό εστιατόριο...
Άψογο προσωπικό...
Καταπληκτική τοποθεσία!!!

Ευχαριστούμε, Thanasis K
Ο/η Θωμάς Κ, General Manager του Crazy Cow Wine Bar Restaurant, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 1 εβδομάδα

Αγαπητέ κ. Θανάση,

Σας ευχαριστούμε πολύ που επιλέξατε το εστιατοριο μας για το δείπνο σας. Ελπίζουμε να σας ξαναδούμε σε μια μελλοντική επίσκεψη σας στο νησί.

Η κριτική γράφτηκε 11 Σεπτεμβρίου 2021

Ολα ηταν εξαιρετικά,ωραίο και φιλικό περιβάλλον, το συνιστώ ανεπιφύλακτα
Θα το ξανα επισκεφτω σίγουρα

Ευχαριστούμε, _J9297VF

Αγαπητέ επισκέπτη,

Σας ευχαριστούμε που επιλέξατε το εστιατόριο μας. Ελπίζουμε να σας ξαναδούμε στο μέλλον.

Η κριτική γράφτηκε 8 Σεπτεμβρίου 2021

Καταπληκτικός και ευχάριστος χώρος, πολύ καλή εξυπηρέτηση, το φαγητό πεντανόστιμο και μεγάλη ποικιλία κρασιών. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα σε οποιονδήποτε θελήσει να πάει!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, 47periklisc
Μετάφραση Google

Dear GUest,

Thank you a lot for choosing our restaurant for your dinner. Hope to visit us again in the future.

Η κριτική γράφτηκε 8 Σεπτεμβρίου 2021

Πεντανοστιμο φαγητό σε ένα εξαιρετικό περιβάλλον. Το προτείνω ανεπιφύλακτα . Θα το επισκεφτούμε σίγουρα ξανα.

Ευχαριστούμε, 859victoriaz

Αγαπητέ επισκέπτη,

Σας ευχαριστούμε πολύ που επιλέξατε το εστιατόριο μας για το γεύμα σας. Ελπίζουμε να σας ξαναδούμε στο μέλλον.

Η κριτική γράφτηκε 8 Σεπτεμβρίου 2021

Εξαιρετικό φαγητό, ωραία χαλαρή ατμόσφαιρα, όμορφος χώρος, πολύ καλή σχέση ποιότητα τιμής, άψογο προσωπικο και υπεροχες γεύσης!!

Ευχαριστούμε, Dimitrios3210

Αγαπητέ κ. Δημήτριε,

Σας ευχαριστούμε που επιλέξατε το εστιατόριο μας για το δείπνο σας. Ελπίζουμε να σας ξαναδούμε στο μέλλον.

Crazy Cow Wine Bar Restaurant: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Μεγάλη Άμμος, Σκιάθος

Σκιάθος (Χώρα), Σκιάθος

Crazy Cow Wine Bar Restaurant: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!