“Crazy cow”

Crazy Cow Wine Bar Restaurant
Κουζίνες: Μεσογειακή
Καλό για: Ρομαντικό
Επιλογές δείπνου: Πρωινό, Αργά τη νύχτα, Διανομή κατ’ οίκον, Κρατήσεις
Περιγραφή: Δοκιμάστε τις δημιουργίες των Σεφ μας στο εστιατόριο της πισίνας μας στη Σκιάθο. Το a la carte εστιατόριο του La Piscine Art Hotel φημίζεται για τη μεσογειακή κουζίνα με τοπικά προϊόντα και δημιουργίες από το όμορφο νησί της Σκιάθου. Στο Crazy Cow εστιατόριο σας προσφέρουμε εκλεπτυσμένα πιάτα σε συνδυασμό με μια ειδυλλιακή ατμόσφαιρα. Αναζητήστε τη μαγική γαστρονομία του Crazy Cow Restaurant, ένα από τα καλύτερα εστιατόρια στη Σκιάθο. Όλα τα υλικά που χρησιμοποιούμε στην κουζίνα μας παράγονται στο νησί μας και είναι βιολογικά. Μετά από σχεδόν επτά χρόνια εμπειρίας στα ελληνικά και τα διεθνή κρασιά, το Crazy Cow Wine Bar σας παρέχει τεράστια ποικιλία για την απόλυτη απόλαυση. Το έμπειρο προσωπικό είναι εδώ για να σας προτείνει αυτό που σας θα σας αφήσει την καλύτερη εντύπωση. Κάθε μέρα σας προσφέρουμε την ευκαιρία να δοκιμάσετε πάνω από 15 διαφορετικά κρασιά σε ποτήρι και πάνω από 50 μπουκάλια εκλεκτά ελληνικά και διεθνή κρασιά.
Η κριτική γράφτηκε 10 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το καλύτερο εστιατόριο του νησιού με μεγάλη διαφορά απ το δεύτερο.
Καταπληκτική λίστα κρασιών πολύ ωραίες γεύσεις στα πιάτα και πολύ ωραίο και ευγενικό σέρβις.

Ευχαριστούμε, nikos2

Η κριτική γράφτηκε 11 Νοεμβρίου 2017

Νοστιμη ευρωπαικη κουζινα βασισμενη σε ελληνικα υλικα, ελληνικη μαγειρικη, θεσπεσιο αποτελεσμα. Καταπληκτικη ποικιλια κρασιων.

Ευχαριστούμε, Κατερινα Τ
Ο/η Θωμάς Κ, General Manager του Crazy Cow Wine Bar Restaurant, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 23 Νοεμβρίου 2017

Αγαπητέ επισκέπτη,

Ευχαριστούμε για τη θετική αξιολόγηση προς το εστιατόριο μας!Είμαστε χαρούμενοι που απολαύσατε το φαγητό αλλά και την ποικιλία των κρασιών μας.

Θα χαρούμε να σας εξυπηρετήσουμε σύντομα ξανά.

Μάκης Κουκουλάκης

Η κριτική γράφτηκε 23 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Φάγαμε χθες στο συγκεκριμένο εστιατόριο,αν δεν ξέρεις καλά τους δρόμους δεν το βρίσκεις εύκολα,αλλα ήταν ότι καλύτερο για δείπνο!!πολυ νόστιμα πιάτα καθώς κ το περιβάλλον εξαιρετικό δίπλα στη πισίνα..το συστήνω ανεπιφύλακτα

Ευχαριστούμε, Dimitra S

Αγαπητέ επισκέπτη,

Ευχαριστούμε για την θετική αξιολόγηση σας! Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που απολαύσατε το δείπνο σας μαζί μας στο Crazy Cow Restaurant!

Θα χαρούμε να σας εξυπηρετήσουμε σύντομα ξανά.

Μάκης Κουκοουλάκης

Η κριτική γράφτηκε 22 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Φαγητό καλό-μαγειρεμένο πολυ όμορφο περιβάλλον. Πήραμε γαριδες και μανιτάρια ως ορεκτικα, πολύ καλά και τα δύο. Τ μποουν και ψαρονέφρι κυρίως. Πολύ καλή η σως πιπεριού απλά καλό το ψαρονεφρι με σάλτσα μουσταρδας.

Ευχαριστούμε, Ηλίας Η

Αγαπητέ επισκέπτη,

Ευχαριστούμε για την θετική αξιολόγηση σας! Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που διαβάζουμε πως μείνατε ικανοποιημένοι από το φαγητό και τις υπηρεσίες μας. Θα χαρούμε να σας εξυπηρετήσουμε σύντομα ξανά.

Μάκης Κουκοουλάκης

Η κριτική γράφτηκε 26 Ιουλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ρομαντικό δείπνο δίπλα στην πισίνα..εξαιρετικό προσωπικό και καλομαγειρεμενα φαγητά.. Τολμήστε το αν θέλετε κάτι ιδιαίτερο και ρομαντικό για τις διακοπές σας.. Γεύμα 2 ατόμων συν μπουκάλι κρασί στα 63€..

6  Ευχαριστούμε, Θοδωρής Π

Αγαπητέ επισκέπτη,

Σας ευχαριστούμε πολύ για τη θετική κριτική σας στο TripAdvisor! Είμαστε ιδιαίτερα χαρούμενοι που απολαύσατε τις υπηρεσίες και το φαγητό του εστιατορίου μας! Θα χαρούμε να σας εξυπηρετήσουμε σύντομα ξανά.

Μάκης Κουκουλάκης
Γενικός Διευθυντής

Crazy Cow Wine Bar Restaurant: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Κατσαρού, Σκιάθος

Crazy Cow Wine Bar Restaurant: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!