“Amazing restaurant and nice atmosphere”
Κριτική για: La Cantinella

La Cantinella
Η κριτική γράφτηκε 16 Ιουλίου 2021

Πολύ ωραία εμπειρία και τέλειο φαγητό, οι γεύσεις ιταλικές μου θυμίζουν τη Νάπολη. Σχεση ποιότητας με τιμή άψογη, σας το συνιστώ ανεπιφύλακτα. Μπράβο!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, louds636

Η κριτική γράφτηκε 12 Ιουλίου 2021

Ευχάριστο περιβάλλον και τέλεια φαγητά. Πολύ ωραία μουσική με Ιταλικό προσωπικό και αυθεντικές ιταλικές γεύσεις. Οι τιμές χαμηλές και προσιτές για όλους. Τέλεια διακόσμηση από τα πιο ωραία μαγαζιά της Σκιάθου!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, 197dimitriss
Η κριτική γράφτηκε 7 Σεπτεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ όμορφος χώρος. Οι πίτσες εξαιρετικές!!!! Δοκιμάσαμε μια με ανανά και μια σπέσιαλ που ήταν πεντανόστιμες. Θα επιστρέψουμε να δοκιμάσουμε και τις υπόλοιπες!!!! Πολύ καλές πρώτες ύλες!!! Οι τιμές πολύ καλές και ειδικά αν τις συνγκρινεις με την ποιότητα που προσφέρει σε σχέση με άλλα παρόμοια εστιατόρια. Πολύ καλό σέρβις.

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2019
1  Ευχαριστούμε, panagiotap2017
Η κριτική γράφτηκε 19 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Το μαγαζί αυτό λοιπόν είχε πολλή ορεα φρεσκοφτιαγμένα μακαρόνια που σε συνδυασμό με την αυλή του ήταν πολύ καλό

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, Stella99996666
Η κριτική γράφτηκε 16 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Παρά την καλή διάθεση με τις καλές κριτικές να μας έχουν επηρεάσει, η επίσκεψη στο συγκεκριμένο εστιατόριο μας εξέπληξε αρνητικά. Παρά το γεγονός ότι το φαγητό ήταν σχετικά καλό η συμπεριφορά των ανθρώπων απαράδεκτη. Λάθος στην παραγγελία με αποτέλεσμα κάποιοι να μην καταφέρουν να φάνε, καμία διόρθωση παρά τις παρατηρήσεις μας αλλά το χειρότερο απ όλα... μας ζήτησαν το τραπέζι πριν καν τελειώσουμε το φαγητό μας γιατί δήθεν το χρειαζόντουσαν... Αυτά δεν γίνονται πουθενά στον κόσμο...

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
1  Ευχαριστούμε, dionysisg423

La Cantinella: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Σκιάθος (Χώρα), Σκιάθος

La Cantinella: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!