“Γέμισε το μάτι μας”
Κριτική για: Jasmine

Jasmine
Η κριτική γράφτηκε 2 Αυγούστου 2021

Θετικά: ωραία τοποθεσία (μαξιλαρες)(κάτσαμε κυριολεκτικα σε μαξιλαρες ). Ωραία ποτά, γρήγορη εξυπηρέτηση. Εξαιρετικά εμφανησιμο και καλοντυμένο προσωπικό.
Αρνητικά: μέχρι τη 1 η μουσική ήταν μέτρια ως κακή, αλλά αργοτερα που περασαμε ηταν καλυτερη. Οι μεγάλες παρέες ίσως να δυσκολευτούν να βρουν θέση να κάτσουν.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
1  Ευχαριστούμε, Chrysa-1P_

Η κριτική γράφτηκε 8 Ιουλίου 2021

Πολύ όμορφο μέρος με υπέροχη θέα!!! Μας άρεσαν πολύ τα κοκτέιλ που παραγγείλαμε, παρά το γεγονός ότι περιμέναμε αρκετά μέχρι να μας σερβιριστούν.
Η υποδοχή ήταν πολύ φιλική και φιλόξενη κυρίως από το παιδί με το καπέλο, τον αγαπήσαμε!!!
Θα ξαναέρθουμε σίγουρα!! Ευχαριστούμε πολύ..!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
1  Ευχαριστούμε, _N749JI
Η κριτική γράφτηκε 7 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Η υποδοχή ηταν αγενέστατη και τα κοκτειλ απαράδεκτα... Πήραμε ενα μοχιτο δυο μαργαρίτες και ενα κοσμοπολιταν και ηταν τα χειρότερα κοκτέιλ που εχω πιει... Τα ποτήρια λερωμένα και καθολου προσεγμένα η μέντα στο μοχιτο μαραμενη και το ποτο τελειως γλυκό και χωρίς να καταλαβαίνεις το αλκοολ.. Οι μαργαρίτες πικρές.. Το μονο που αξιζε ηταν η θέα αλλά αυτη τη βρίσκεις σε ολα τα μαγαζάκια του λιμανιου σε πολύ καλύτερες τιμές και ποιότητα και πιο ευγενικό προσωπικό.

Ευχαριστούμε, _V4808HJ
Η κριτική γράφτηκε 19 Ιουνίου 2021

Μεγάλη ποικιλία σε κοκτέιλ και πολύ γευστικά!! Το προσωπικό άψογο από τους πιο ευγενικούς ανθρωπους που έχω συναντήσει στην Σκιαθο πραγματικά μπράβο

1  Ευχαριστούμε, _I3406SG
Η κριτική γράφτηκε 17 Ιουνίου 2021

Το μαγαζι άδειο στην κυριολεξία.
1 παρέα είχε ακόμα... τέλος Ιουνίου.
Ζήτησα από το pr (γελαω) να καθίσουμε και έψαχνε να βρει που να μας βάλει. Μόλις είπαμε ότι θέλουμε να πιούμε καφέ (7.00μμ τι περίεργο....) στράβωσε και μας έβαλε λίγο παραδίπλα από εκει που πηγαίναμε εξαρχής.
Ο καφές μέτριος.
Η σοκολάτα μέτρια προς χάλια.
Πολύ τουπέ για το τίποτα.
Μόνο ωραία θέα έχει.

Ευχαριστούμε, AchilleasK1985

Jasmine: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Σκιάθος (Χώρα), Σκιάθος

Jasmine: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!