Μοναδική εμπειρία, σίγουρα αξίζει!

Υπέροχη εμπειρία! Μοναδική φιλοξενία από τον Θοδωρή και την Πωλίνα! Η μέρα ήταν πλούσια σε... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική έγινε: 9 Αυγούστου 2020
Traveltwins1908
Εξαιρετική εμπειρία!!!

Η κριτική έγινε: 21 Ιουλίου 2020
Elsa_Filippou
Βόλος, Ελλάδα

Η κριτική έγινε: 21 Ιουλίου 2020

Ταξιδέψαμε με τον skipper Θοδωρή και την Πωλίνα. Τα παιδιά ήταν εξαιρετικά φιλικά και ευγενέστατα, φροντίζοντας για την ασφάλεια μας και τη διασκέδασή μας. Πήγαμε σε μαγευτικές παραλίες της Σκιάθου αλλά και της Σκοπέλου.Πολύ καλή εμπειρία που πρέπει να τη ζήσεις στην επίσκεψή σου στη Σκιάθο!!

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, Elsa_Filippou
Η κριτική έγινε: 7 Σεπτεμβρίου 2019

Η κρουαζιερα σαν διαδρομη περιελαμβανε οτι καλυτερο εχει να σου δειξει η σκιαθος και τα γειτονικα νησια τα οποια δεν μπορεις να επισκεφθεις με αυτοκινητο.
Το καλυτερο ομως ολων ειναι η ανθρωποι,μια οικογενεια μπαμπας,κορη και γιος.εμεις τυχαμε μπαμπα και κορη οι οποιοι μας κερδισαν στην καθε λεπτομερεια,φοβεροι ανθρωποι,αγαπημενοι με μια αβιαστη φιλοξενια.ο μπαμπας μαζεψε φρεσκους αχινους να δοκιμασουμε μαζι με ουζακι η κορη(πωλινα),η οποια skiper και η ιδια, εφτιαξε ωραιο απογευματινο με γιαουρτι και φρεσκα φρουτα και ηταν συνεχεια εκει για οτι θελουμε να πιουμε η να ρωτησουμε.
Τους τρελαναμε με τις ερωτησεις μας αλλα παντα ευγενικοι μας εμαθαν τα παντα,για την περιοχη,για το σκαφος για την θαλασσα.
Αν επισκεφθουμε ξανα την σκιαθο θα ειναι για να τους ξανασυναντησουμε.
Ευχαριστουμε πολυ!!
Γιωργος-ρουλα

Ημερομηνία εμπειρίας: Σεπτέμβριος 2019
1  Ευχαριστούμε, Jpn-petrolhead G
Η κριτική έγινε: 22 Αυγούστου 2019

Μια αξέχαστη μονοήμερη με τον Θοδωρή μαζί με τον μπαμπά του ! Επισκεφτηκαμε παραλίες που έχεις πρόσβαση μόνο από την θάλασσα σε σκόπελο και Σκιάθο ! Ήταν όλα υπέροχα ! Ο μπαμπάς του Θοδωρή βούτηξε και έπιασε αχινούς και μας έδειξε πώς τους καθαρίζουμε ! Έπειτα μαζί με τσίπουρο κάτσαμε και τους απολαύσαμε ! Επισκεφτηκαμε μια σπηλιά με γαλαζοπράσινα νερά και στην συνέχεια και άλλες πολλές παραλίες ! Σταματήσαμε στην σκόπελο και φάγαμε σε ένα εξαιρετικό ταβερνάκι και μετά συνεχίσαμε ξανά την εκδρομή μας ! Πάρα πολύ καλοί άνθρωποι και φιλόξενοι ! Αξίζει να κάνετε μια τέτοια εκδρομή !! Το διασκεδάσαμε πολύ !!!! Το συστήνω ανεπιφύλακτα

Ημερομηνία εμπειρίας: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, Billtzann
Η κριτική έγινε: 8 Ιουλίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχη εμπειρία!!!!Επισκεφτήκαμε μαγευτικά μέρη που αδύνατον να δεις απο την ξηρά,κολυμπήσαμε σε θάλασσες νομίζω καλύτερες απο αυτές τις Καραϊβικής και φάγαμε καταπληκτικά.Το πλήρωμα εξυπηρετικοί,άψογοι επαγγελματίες και υπόδειγμα ελληνικής φιλοξενίας.Το συστήνω ανεπιφύλακτα !!!!!

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούλιος 2019
1  Ευχαριστούμε, 858arietap
Η κριτική έγινε: 23 Αυγούστου 2018

Ανέβα στο aenao (ωραίο όνομα για το σκάφος παρεμπιπτόντως) και ζήσε μια μοναδική εμπειρία. Βουτιές σε πεντακάθαρα νερά, επίσκεψη σε παραλίες που δε μπορείς να πας οδικώς, μεσημεριανό γεύμα στη Σκόπελο και εικόνες που θα μείνουν στη μνήμη μου. Επίσης πολλές εκπλήξεις πάνω στο σκάφος! Για το πλήρωμα τι να πω.. Δε θα πω. Να πάτε να τους γνωρίσετε. Οι άνθρωποι κάνουν τη διαφορά σε μια τέτοια εκδρομή. Αν τώρα είστε τόσο τυχεροί και έχετε και την παρέα που είχαμε εμείς τη συγκεκριμένη μέρα, δε θα θέλετε να κατεβείτε.

Ημερομηνία εμπειρίας: Αύγουστος 2018
4  Ευχαριστούμε, constantinosb