“Δειπνο”

Κοχύλι Fish Tavern
Επιλογές δείπνου: Πρωινό, Αργά τη νύχτα, Κρατήσεις
Επιλογές δείπνου: Πρωινό, Αργά τη νύχτα, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 13 Σεπτεμβρίου 2017

Πάρα πολύ καλό εστιατόριο με τα τραπέζια δίπλα στο κύμα με φοβερά πιάτα και γεύσεις που σε ταξιδεύουν.

Ευχαριστούμε, Panagiotis S

Η κριτική γράφτηκε 2 Σεπτεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Τραπεζάκια πάνω στο κύμα, υπέροχα πιάτα. Δοκιμάσαμε μύδια κρασατα και σαρδέλες φιλεταρισμένες, και τα δυο τελεια τα προτείνω.. επίσης ντάκος ταλαγανι και ριζότο θαλασσινών υπέροχα! Σε συνδυασμό με το τσιπουράκι φάγαμε υπέροχα! Πορτοκαλοπιτα κέρασμα νοστιμότατη..! Λίγο τσιμπημένες τιμές αλλά αξίζει..

2  Ευχαριστούμε, Pantelis S
Η κριτική γράφτηκε 30 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Τυχαία καθίσαμε εδώ σε εκδρομή στην περιοχή. Όμορφος χώρος με μεγάλη ποικιλία σε πιάτα. Η ένσταση είναι στις ποσότητες σε συνδυασμό με τις τιμές. Θα μπορούσαν να έχουν μεγαλύτερες μερίδες χωρίς τόσες τηγανιτές πατάτες σε όλα τα πιάτα...

1  Ευχαριστούμε, thespartian
Η κριτική γράφτηκε 14 Αυγούστου 2017

Πάρα πολύ καλό εστιατόριο, πραγματικά πάνω στο κύμα. Και αυτό και το Πανόραμα στη Μαραθόπολη μας το πρότειναν γνωστοί μας στην περιοχή και μείναμε ευχαριστημένοι. Πήγαμε μεσημέρι και φάγαμε θαλασσινά και ήταν όλα γευστικά. Το θετικό επίσης ότι είναι πάνω στην παραλία και μπορείς να κάνεις μπάνιο αν και εμείς προτιμήσαμε να πάμε σε άλλη παραλία αργότερα γιατί ήμασταν από φαγητό. Ερχόμαστε τακτικά στην περιοχή και θα ξαναπάμε

1  Ευχαριστούμε, Xristos X
Η κριτική γράφτηκε 12 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Είδα μια κριτική πριν λίγες μέρες που έλεγε οτι έφεραν καταλάθος ετεροχρονισμένη και απόδειξη με μεγαλύτερο ποσό. Να πω οτι συνέβαινε και σε εμένα χθες 11/08/17. Αυτά που πήραμε ήταν 74 ευρώ και μας έφεραν για 105 κομμένη άλλη ώρα. Μάλιστα στην αρχή ο σερβιτόρος προσπάθησε να πει οτι: όχι όχι αυτή είναι η απόδειξη, όταν του είπα οτι εδώ γράφει για 3 αναψυκτικά και εμείς δεν έχουμε πάρει κανένα. Επίσης τα φρέσκα παντζάρια που επίτηδες ρωτήσαμε ήταν συσκευασμένα. Η ποικίλια για ψάρι στα κάρβουνα ουσιαστικά δεν υπάρχει μιας και εχει 5-6 έτσι για μόστρα. Μέτριο εστιατόριο ουσιαστικά για ξένους που που προσπαθεί να φανεί high class αλλά αποτυγχάνει παταγωδώς, φαίνεται και απο τους σερβιτόρους οι οποίοι δεν έχουν πραγματική εμπειρία αλλά φαίνεται να κάνουν και αγγαρεία μιας και μάλλον θα πληρώνονται ψίχουλα

3  Ευχαριστούμε, Antonis G
Ο/η kochiligialova, Ιδιοκτήτης του Κοχύλι Fish Tavern, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 13 Αυγούστου 2017

Ευτυχώς που υπάρχετε εσείς σαν εξέραιση για να επιβεβωθεί ο κανόνας απο τους υπόλοιπους πελάτες μας !!!

Κοχύλι Fish Tavern: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Γιάλοβα, Μεσσηνία

Πύλος, Πύλος-Νέστωρ
Γιάλοβα, Μεσσηνία

Μαραθόπολη, Μεσσηνία
Πύλος, Πύλος-Νέστωρ

Κοχύλι Fish Tavern: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!