“Πολύ καλό”

Εστιατόριο Ελιά
Καλό για: Τοπική κουζίνα, Οικογένειες με παιδιά
Επιλογές δείπνου: Πρωινό, Αργά τη νύχτα, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Κατάλογος με μεγάλη ποικιλία και ιδιαίτερες γεύσεις. Ωραίο περιβάλλον σε καλή τοποθεσια, γρήγορο σέρβις και ευγενικό προσωπικό.

Ημερομηνία επίσκεψης: Απρίλιος 2021
Ευχαριστούμε, Sherpa40245407923

Η κριτική γράφτηκε 3 Οκτωβρίου 2020

Πολύ ωραίο εστιατόριο σε καλή θέση. Τα πιάτα τους εξαιρετικά! Απ'τα καλύτερα που έχουμε φάει! Δοκιμάστε το ψαρονέφρι με μασκαρπονε και λαϊμ. Ήταν το κάτι άλλο! Και τα υπόλοιπα πιάτα όμως που πήραμε ήταν καταπληκτικά.
Ο χώρος καθαρός και το προσωπικό πολύ φιλικό. Θα ξαναπάμε σίγουρα.

3  Ευχαριστούμε, MariaZ1281
Η κριτική γράφτηκε 15 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Εστιατόριο με πολύ καλή φήμη που επιβεβαιώθηκε!

Ό,τι πήραμε ήταν σε υψηλό επίπεδο με πρωτότυπες γεύσεις.

Οι τιμές πολύ λογικές για την ποιότητα που προσφέρει.

Στο τέλος κέρασμα εξαιρετικό κανταΐφι με παγωτό.

Μια επίσκεψη επιβάλλεται!!

1  Ευχαριστούμε, gastronomad16
Η κριτική γράφτηκε 8 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Καλή απλή Ελληνική κουζίνα με καλο σέρβις και κανόνικες τιμές.Πανω στη θάλασσα ευγενικό προσωπικό χωρίς καθόλου μουσικη.Καλη λίστα κρασιών.Το νερό σε πλαστικό μπουκάλι.Πολυ καλο λουκανικο και καταπληκτική φέτα τυρι.Πατατες φρέσκιες ψωμί από φούρνο με ξύλα.

2  Ευχαριστούμε, _G7102DI
Η κριτική γράφτηκε 8 Σεπτεμβρίου 2020

Δεν γευματισαμε οπότε δεν εχω εικονα για την κουζινα τους. Η συμπεριφορά της σερβιτόρας ομως ηταν το λιγοτερο γαιδουρινη. Αφου δεν ειχε τραπεζι εξω μας ειπε αν θελουμε να περιμενουμε. "Μην στεκεστε εδω ομως ορθιοι"μας ειπε λες της κοβαμε τον αερα. Ημασταν εκει μπροστα συνολικα για λιγοτερο απο 15 δευτερόλεπτα μεχρι να ληξει το θεμα. Εμμεσως πλην σαφως μας ειπε "μαστε τα κ μη μας γινεστε φορτωμα" Φυσικα πηγαμε αλλου, σε εξαιρετικο καταστημα λιγο πιο κατω κ μπροστα στο κυμα. Να το δώσω το 100αρικο αλλα οπως θελω εγω κ εκει που αξιζει.

1  Ευχαριστούμε, CalliopeTsa

Εστιατόριο Ελιά: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Γιάλοβα, Μεσσηνία
Γιάλοβα, Μεσσηνία

Εστιατόριο Ελιά: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!