Η κριτική έγινε: 28 Οκτωβρίου 2016

Είχαμε την τύχη να βρεθούμε στο Mylos Apartments τον Σεπτέμβριο του 2016. Η φιλοξενία της Ρόης και της οικογένειας της ήταν μοναδική. Το συγκρότημα έχει ένα μεγάλο κήπο που κάνει για μικρούς και μεγάλους, για όλες τις ώρες (για καφέ, ποτό, παιχνίδι,κουβεντούλα, ξεκούραση) - ιδανικό για παιδιά.Τα δωμάτια έχουν τα πάντα, αλλά πάνω από όλα η Ρόη είναι πάντα εκεί να βοηθήσει σε οποιοδήποτε θέμα προκύψει, και για τα δωμάτια αλλά και σε ότι αφορά την διαμονή με ιδιαιτέρως εύστοχες προτάσεις. Η θέση είναι πολύ κοντά στο χωριό της Γιάλοβας ενώ υπάρχει απέναντι και mini market για είδη πρώτης ανάγκης.
Θα ξαναπάμε οπωσδήποτε.

Συμβουλή: Τα κάτω δωμάτια έχουν και πίσω κήπο με σκιά το μεσημέρι.
  • Διαμονή: Σεπτέμβριος 2016, ταξίδι με οικογένεια
2  Ευχαριστούμε, margoni76
Η κριτική έγινε: 6 Μαΐου 2016

Επισκεφτήκαμε το Mylos Appartments από τις 25/4 ως τις 27/4/16 για ένα τουρνουά ποδοσφαίρου που συμμετείχε ο γιός μας. Ήταν μια καταπληκτική διαμονή με τους πιο φιλόξενους ανθρώπους που έχω γνωρίσει ποτέ! Η Ρόη, η Ζωή και ο κος. Γιώργος μας έκαναν να αισθανθούμε πραγματικά σαν στο σπίτι μας! Το διαμερισματάκι ήταν πεντακάθαρο, λειτουργικό, ήσυχο, ο κήπος φανταστικός και οι οικοδεσπότες έδωσαν νέο νόημα στη λέξη φιλοξενία! Πρόκειται για ανθρώπους που αγαπούν τον τόπο τους και σέβονται τους φιλοξενούμενούς τους & κάνουν ότι περνάει από το χέρι τους για μια αξιομνημόνευτη επίσκεψη! Μας έδωσαν μέχρι και τα μπουφάν τους γιατί ο καιρός ήταν πιο κρύος από ότι περιμέναμε και θα είχαμε σίγουρα κρυώσει αφού αναγκαστικά έπρεπε να μείνουμε στο γήπεδο για τους αγώνες του παιδιού! Σίγουρα θα ξαναπάμε στο Mylos Appartments γιατί περάσαμε πολύ όμορφα & για να ξαναδούμε τους καινούργιους μας φίλους! Ευχαριστούμε Κε. Γιώργο, Ρόη & Ζωή γιατί περάσαμε πολύ όμορφα κοντά σας! Να είστε καλά και καλή σεζόν!

• Διαμονή: Απρίλιος 2016, ταξίδι με οικογένεια
1  Ευχαριστούμε, MAB27
Η κριτική έγινε: 4 Ιουλίου 2015 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχο κατάλυμα, πεντακάθαρο, προσεγμένο και στην τελευταία λεπτομέρεια. Ο κήπος απλά εκπληκτικός, φροντισμένος και ευωδιαστός.Η μικρή μας κόρη έπαιζε όλη μέρα ξέγνοιαστη κ χαρούμενη. Η περιοχή πολύ κατάλληλη για οικογένειες, με όμορφες καθαρές παραλίες!Τελευταίο άφησα την υπέροχη Ρόη (οικοδέσποινα), με το σπουδαίο ταλέντο στη φιλοξενία, στην προθυμία και στο "είμαι πάντα εδώ για εσάς"!! Θα ήταν άδικο να μην αναφέρω και την υπόλοιπη οικογένειά της.Σας ευχαριστούμε για τις όμορφες μέρες που περάσαμε πραγματικά μαζί, θα σας έρθουμε σύντομα! ! Γωγώ

Διαμονή: Ιούλιος 2015, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, gdiako
Η κριτική έγινε: 9 Ιουνίου 2015 μέσω κινητής συσκευής

Γεια σας. Δεν εχω παει σε αυτα τα διαμερισματα αλλα ψαχνω για δωματια. Με εβαλε η μαμα μου να ψαξω για το που θα μεινουμε γιατι ειμαστε 5 ατομα. Εχω και δυο αδερφια και δν ξερω ποσα δωματια εχει. Θα ηθελα να μου πειτε!!!

Διαμονή: Ιούνιος 2015, ταξίδι με οικογένεια
8  Ευχαριστούμε, Ggggggg124
Η κριτική έγινε: 19 Ιουλίου 2014

Μια υπέροχη εμπειρία διαμονής!Τα δωμάτια πεντακάθαρα και άνετα, το ίδιο και ο φανταστικός κήπος με το καθιστικό. Σε τρια λεπτά με τα πόδια βρίσκεσαι στο κέντρο του χωριού για φαγητό(να δοκιμάσετε οπωσδήποτε την "Ελιά"), καφέ κλπ, ενώ απέχει δέκα λεπτά με το αυτοκίνητο απο την διάσημη "Βοϊδοκοιλιά"

• Διαμονή: Ιούλιος 2014, ταξίδι με οικογένεια
1  Ευχαριστούμε, Di K