“Πολύ καλό!!”

Κουζίνες: Ελληνική, Διεθνής
Επιλογές δείπνου: Πρωινό, Αργά τη νύχτα, Κρατήσεις
Επιλογές δείπνου: Πρωινό, Αργά τη νύχτα, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 5 Σεπτεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Νόστιμο φαγητό σε αρκετά μεγάλες μερίδες και πολύ ωραία ορεκτικά!! Οι τιμές σχετικά καλές και η εξυπηρέτηση που είχαμε πολύ καλή!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2016
1  Ευχαριστούμε, sotirisk184

Η κριτική γράφτηκε 11 Ιουλίου 2015 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφτηκαμε το εστιατοριο και το προσωπικο δεν ηταν καθολου εξυπηρετικο διοτι φαγαμε ψαρι , ο σερβιτορος δεν ηξερε να το καθαρισει .και δεν μας εδινε καθολου σημασια .Σας συστηνω να μην το επισκεφτειτε.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2015
3  Ευχαριστούμε, theo_xenos
Η κριτική γράφτηκε 11 Σεπτεμβρίου 2014

Ένας πολύ ωραίος χώρος όπου επισκέπτομαι καθημερινά με την παρέα μου.το περιβάλλον είναι πολύ Φιλικό και το φαγητό εξαιρετικο!!!!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2014
5  Ευχαριστούμε, Tila H
Η κριτική γράφτηκε 31 Αυγούστου 2014

Επισκέφτηκα το IDEAL με την οικογένεια μου και όλα ήταν υπέροχα. Καθαρό εστιατόριο με νοστιμότατο φαγητό, μαγειρεμένο με φρέσκα υλικά και πολύ καλή εξυπηρέτηση. Εντύπωση μας έκαναν οι μερίδες φαγητού που ήταν τεράστιες για την τιμή τους. Η ποιότητα του κρέατος ήταν εξαιρετική, όπως και των ορεκτικών που παραγγείλαμε. Όλα τα φαγητά ήταν καλομαγειρεμένα και οι τιμές ιδανικές για μια οικογένεια. Το προσωπικό του μαγαζιού ήταν ευγενέστατο, ιδιαίτερα εξυπηρετικό και πρόθυμοι να μας βοηθήσουν. Το συστήνω ανεπιφύλακτα!

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2014
4  Ευχαριστούμε, angeliki90
Η κριτική γράφτηκε 24 Ιουλίου 2014

Το επιλέξαμε στην τύχη ένα βράδυ που είχαμε βγει βόλτα. Το φαγητό ήταν πολύ καλό όπως και η εξυπηρέτηση. Το προσωπικό φιλικό και πρόθυμο συμπλήρωνε την ήρεμη γενικά ατμόσφαιρα. Γενικά μείναμε πολύ ευχαριστημένοι.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2014
3  Ευχαριστούμε, Giorgos S

Ideal Restaurant: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Τσιλιβί, Ζάκυνθος

Ideal Restaurant: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!