“Εξαιρετικό!!!!.”

Οι καλύτερες τιμές για -
Άφιξη ηη/μμ/εεεε Αναχώρηση ηη/μμ/εεεε
Οι τιμές είναι για 1 δωμάτιο, 2 ενήλικες
Προβολή τιμών
Συγκρίνετε τις καλύτερες τιμές από κορυφαίες ταξιδιωτικές ιστοσελίδες
και 6 ακόμη ιστότοποι!
Balcony Hotel
Η κριτική γράφτηκε 25 Αυγούστου 2016

Ένα υπέροχο ξενοδοχείο σε μια εξαιρετική τοποθεσία!!!
Το φιλόξενο προσωπικό η εκπληκτική θέα και το υπέροχο πρωινό με τοπικά προϊόντα είναι αυτά που το κάνουν μοναδικό. !
Επίσης δεν θα ήθελα να ξεχάσω το εστιατόριο του ξενοδοχείου με τα υπέροχα πιάτα απολαμβανοντας το ειδιλιακο ηλιοβασίλεμα!

Διαμονή: Αύγουστος 2016, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
1  Ευχαριστούμε, aekpanos1983
Ο/η Balcony H, Ιδιοκτήτης του Balcony Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 29 Αυγούστου 2016

Αγαπητέ Πάνο,

Σε ευχαριστούμε για το χρόνο καθώς και για τα καλά σου λόγια για το ξενοδοχείο μας!
Χαιρόμαστε πολύ που είχατε μια τόσο ευχάριστη διαμονή μαζί μας και ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε ξανά στο ξενοδοχείο μας!

Υπάρχουν νεότερες κριτικές για το Balcony Hotel
Διαβάστε τις πιο πρόσφατες κριτικές

Η κριτική γράφτηκε 21 Αυγούστου 2016

Οι λέξεις δεν φθάνουν για να περιγράψουμε αυτό το μέρος, ένα υπέροχο ξενοδοχείο που ίσως έχει την καλύτερη θέα στη Ζάκυνθο. Η εξυπηρέτηση του και οι παροχές του το κατατάσσουν ανάμεσα σε ξενοδοχεία 4+ αστέρων. Ένα από τα 'must' για όσους επισκεφθούν τη Ζακύνθο. Συγχαρητήρια στους ιδιοκτήτες και στο προσωπικό.

Διαμονή: Αύγουστος 2016, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, adreasxenos

Αγαπητέ Αντρέα,

Σας ευχαριστούμε για το χρόνο καθώς και για τα πολύ καλά λόγια σας για το ξενοδοχείο μας!
Χαιρόμαστε πολύ που είχατε μια τόσο ξεχωριστή διαμονή μαζί μας και ανυπομονούμε να σας καλωσορίσουμε ξανά στο ξενοδοχείο μας!

Με εκτίμηση
Δημήτρης

Η κριτική γράφτηκε 20 Ιουλίου 2016

Το δωμάτιο που έμεινα ήταν πολύ σύγχρονο, ευρύχωρο, καλόγουστο και είχε ότι facility θα μπορούσα να χρειαστώ (μεγάλη led τηλεόραση, safe, wifi). Το κρεβάτι είναι μαλακό και άνετο, γενικά το ξενοδοχείο είναι ιδανικό για ξεκούραση και χαλάρωση. Το πρωινό ήταν εξαιρετικό, το καλύτερο που έχω φάει σε ξενοδοχείο εδώ και πολύ καιρό. Είχε περίπου τα πάντα, μέχρι και πίτσα! Η τοποθεσία είναι πολύ βολική, σε ήσυχο σημείο στην άκρη του Τσιλιβί που είναι η πιό τουριστική περιοχή, αλλά και πέντε με δέκα λεπτά με αυτοκίνητο από την πόλη της Ζακύνθου. Είναι ψηλά αλλά υπάρχει σκάλα που οδηγεί στην παραλία αν δεν διαθέτεις αυτοκίνητο. Το προσωπικό είναι πολύ φιλόξενο και εξυπηρετικό. Θεωρώ το balcony hotel οτι είναι το ιδανικό μέρος γιά την διαμονή στη Ζάκυνθο και ελπίζω σύντομα να ξαναπάω γιά περισσότερες ημέρες!

Διαμονή: Ιούνιος 2016, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, cherin95
Ο/η BALCONY2014, Ιδιοκτήτης του Balcony Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 12 Αυγούστου 2016

Αγαπητέ Cherin,

Σας ευχαριστούμε για το χρόνο καθώς και για τα καλά σας λόγια για το ξενοδοχείο μας!
Χαιρόμαστε πολύ που είχατε μια τόσο ευχάριστη διαμονή μαζί μας και ανυπομονούμε να σας καλωσορίσουμε ξανά στο ξενοδοχείο μας!

Η κριτική γράφτηκε 15 Ιουλίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχο ξενοδοχείο. Σε παρά πολύ καλή θέση βλέπεις όλοι όλη την θέα. Άμα νοικιάσεις ενα αμάξι η γουρούνα η απόσταση από την χώρα είναι κοντινή.

Τα δωμάτια είναι ακριβώς πώς φαίνονται, πεντακάθαρα, είναι και μοντέρνα.

Το προσωπικό στο ξενοδοχείο είναι παρά πολύ φιλικό και η εξυπηρέτησε είναι τέλια.
Ο πρωινός έχει μεγάλη ποικιλία και είναι τα πράγματα όλα φρέσκα.

Έχω φύγει από αυτό το ξενοδοχείο πάρα πολύ ευχαριστημένος. Δεν έχει τετ ένα αρνητικό.

V. Good hotel exactly as describe. Clean and amazing staff. Vey helpful. Breakfast fresh and wide variety. You leave feeling very happy you stayed here.

Location is no issue of have car or bike it close and enjoyable drive to main town and other destination. Beach near by good full of beach bars.

Διαμονή: Ιούλιος 2016, ταξίδι με τον/την σύντροφο
1  Ευχαριστούμε, ATravelMap
Ο/η BALCONY2014, Ιδιοκτήτης του Balcony Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 17 Ιουλίου 2016
Μετάφραση Google

Dear Guest,

I am very happy to read that you found the service to be excellent, the room really spotless,modern and roomy,and the staff friendly and excellent.
We hope to welcome you back to the Balcony Hotel again soon.
Best regards
Dimitris-Eleni

Η κριτική γράφτηκε 2 Ιουλίου 2016

Ήταν όλα εξαιρετικά. Μείναμε 100% ευχαριστημένοι!
Διαλέξαμε αυτό το ξενοδοχείο για 4ήμερο ταξιδάκι μετά το γάμο μας και τελικά ήταν η καλύτερη επιλογή.
Είναι όπως φαίνεται στις φωτογραφίες και ακόμα καλύτερο. Όλοι οι χώροι είναι άψογοι. Η θέα απίστευτη. Καθημερινά βλέπεις ηλιοβασίλεμα. Τα φαγητά είναι πάρα πολύ καλά, καθώς και το πρωινό.
Είναι ένα ξενοδοχείο που δεν θέλεις να ξεκολλήσεις από εκεί.

Επίσης οι άνθρωποι του ξενοδοχείου είναι όλοι εξαιρετικοί και ιδιαίτερα ο Δημήτρης με την Ελένη.

Αν επισκεφτούμε ξανά τη Ζάκυνθο, θα πάμε πάλι εκεί.

Συμβουλή: Το δωμάτιο είναι εξαιρετικό. Είναι καινούριο και πάρα πολύ όμορφο, ευρύχωρο με όλες τις ανέσεις, καθ...
Διαμονή: Ιούνιος 2016, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Vassilis M
Ο/η BALCONY2014, Ιδιοκτήτης του Balcony Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 7 Ιουλίου 2016

Αγαπητέ Βασίλη,

Δημήτρης-Ελένη

Ξενοδοχεία που επίσης μπορεί να σας αρέσουν...
Τσιλιβί: Δείτε επίσης αυτά τα καταλύματα εκεί ή στη γύρω περιοχή
1.4 χλμ μακριά
Ξενοδοχείο CONTESSINA
Ξενοδοχείο CONTESSINA
Νο 2 από 51 για: Τσιλιβί
1.315 κριτικές
1.7 χλμ μακριά
Tui Sensimar Caravel Resort and Spa
Tui Sensimar Caravel Resort and ...
Νο 5 από 51 για: Τσιλιβί
The Bay Hotel & Suites
Νο 1 από 18 για: Βασιλικός
620 κριτικές
Προβολή τιμών

Balcony Hotel: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

Πρόσθετες πληροφορίες για το Balcony Hotel

Διεύθυνση: Akrotiriou - Gerakariou, Τσιλιβί 291 00, Ελλάδα
Περιοχή: Ελλάδα > Ιόνια Νησιά > Ζάκυνθος > Τσιλιβί
Παροχές:
Μπαρ/Σαλόνι Παραλία Εστιατόριο Μεταφορά από/προς αεροδρόμιο
Στυλ ξενοδοχείου:
3 από 51 ξενοδοχεία για: Τσιλιβί
Εύρος Τιμών: 48 € - 129 € (Βάσει των μέσων τιμών για ένα Στάνταρ δωμάτιο)
Κατηγορία Ξενοδοχείου:2 αστέρων — Balcony Hotel 2*
Αριθμός δωματίων: 33
Επιλογές κράτησης:
Το TripAdvisor είναι περήφανο που συνεργάζεται με: 5viajes2012 S.L., Booking.com, Expedia, HotelsClick και Hotels.com. Αυτό σας δίνει τη δυνατότητα να πραγματοποιείτε τις κρατήσεις σας στο Balcony Hotel με απόλυτη εμπιστευτικότητα. Βοηθούμε εκατομμύρια ταξιδιώτες κάθε μήνα να βρουν το ιδανικό ξενοδοχείο για τις διακοπές τους και τα επαγγελματικά ταξίδια τους, πάντα με τις καλύτερες προσφορές και μειωμένες τιμές.

Αυτή είναι η καταχώρισή σας στο TripAdvisor;