Παρατηρήσαμε ότι το πρόγραμμα περιήγησης που χρησιμοποιείτε δεν υποστηρίζεται. Η ιστοσελίδα του TripAdvisor μπορεί να μην εμφανιστεί σωστά.
Υποστηρίζονται τα παρακάτω προγράμματα περιήγησης:
Θέλετε τις χαμηλότερες τιμές ξενοδοχείων; Βρίσκεστε στο σωστό μέρος. Πραγματοποιούμε αναζήτηση σε πάνω από 200 ιστότοπους για εσάς.

“Ένα άψογο ξενοδοχείο με υπέροχη θέα” 5 από 5 κύκλους
Κριτική για: Balcony Hotel

Οι καλύτερες τιμές για το διάστημα  -
Άφιξη ηη/μμ/εεεε Αναχώρηση ηη/μμ/εεεε
Οι τιμές είναι για 1 δωμάτιο, 2 ενήλικες
Προβολή τιμών
Συγκρίνετε τις καλύτερες τιμές από κορυφαίες ταξιδιωτικές ιστοσελίδες
και 2 ακόμη ιστότοποι!
Balcony Hotel
Ζάκυνθος, Ελλάδα
2 κριτικές
“Ένα άψογο ξενοδοχείο με υπέροχη θέα”
5 από 5 κύκλους Η κριτική έγινε: 21 Αυγούστου 2016

Οι λέξεις δεν φθάνουν για να περιγράψουμε αυτό το μέρος, ένα υπέροχο ξενοδοχείο που ίσως έχει την καλύτερη θέα στη Ζάκυνθο. Η εξυπηρέτηση του και οι παροχές του το κατατάσσουν ανάμεσα σε ξενοδοχεία 4+ αστέρων. Ένα από τα 'must' για όσους επισκεφθούν τη Ζακύνθο. Συγχαρητήρια στους ιδιοκτήτες και στο προσωπικό.

Έμεινε: Αύγουστο 2016, ταξίδεψε: ως ζευγάρι

Ευχαριστούμε, adreasxenos
Ο/η Balcony H, Ιδιοκτήτης του Balcony Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτική, 29 Αυγούστου 2016
Αγαπητέ Αντρέα,

Σας ευχαριστούμε για το χρόνο καθώς και για τα πολύ καλά λόγια σας για το ξενοδοχείο μας!
Χαιρόμαστε πολύ που είχατε μια τόσο ξεχωριστή διαμονή μαζί μας και ανυπομονούμε να σας καλωσορίσουμε ξανά στο ξενοδοχείο μας!

Με εκτίμηση
Δημήτρης
Γράψτε μια κριτική

398 κριτικές της κοινότητάς μας

Δείτε κριτικές για:
Σύνοψη βαθμολογίας
    5 από 5 κύκλους
    5 από 5 κύκλους
Οι συμβουλές ταξιδιωτών σάς βοηθούν να διαλέξετε το σωστό δωμάτιο.   Συμβουλές για δωμάτια (3)
Ημερομηνία | Βαθμολογία
  • Πρώτα αγγλικά
  • Πρώτα γαλλικά
  • Πρώτα γερμανικά
  • Πρώτα εβραϊκά
  • Πρώτα ελληνικά
  • Πρώτα ιαπωνικά
  • Πρώτα ιταλικά
  • Πρώτα κινέζικα (απλοποιημένα)
  • Πρώτα ολλανδικά
  • Πρώτα ουγγρικά
  • Πρώτα πολωνικά
  • Πρώτα πορτογαλικά
  • Πρώτα ρωσικά
  • Πρώτα σουηδικά
  • Όλα
  • Όλα τα πρόσφατα στα ελληνικά
Πρώτα ελληνικά
Πάδοβα, Ιταλία
Συντελεστής επιπέδου
12 κριτικές
11 κριτικές για ξενοδοχεία
common_n_hotel_reviews_1bd8 12 χρήσιμες ψήφοι
5 από 5 κύκλους Η κριτική έγινε: 20 Ιουλίου 2016

Το δωμάτιο που έμεινα ήταν πολύ σύγχρονο, ευρύχωρο, καλόγουστο και είχε ότι facility θα μπορούσα να χρειαστώ (μεγάλη led τηλεόραση, safe, wifi). Το κρεβάτι είναι μαλακό και άνετο, γενικά το ξενοδοχείο είναι ιδανικό για ξεκούραση και χαλάρωση. Το πρωινό ήταν εξαιρετικό, το καλύτερο που έχω φάει σε ξενοδοχείο εδώ και πολύ καιρό. Είχε περίπου τα πάντα, μέχρι και πίτσα! Η τοποθεσία είναι πολύ βολική, σε ήσυχο σημείο στην άκρη του Τσιλιβί που είναι η πιό τουριστική περιοχή, αλλά και πέντε με δέκα λεπτά με αυτοκίνητο από την πόλη της Ζακύνθου. Είναι ψηλά αλλά υπάρχει σκάλα που οδηγεί στην παραλία αν δεν διαθέτεις αυτοκίνητο. Το προσωπικό είναι πολύ φιλόξενο και εξυπηρετικό. Θεωρώ το balcony hotel οτι είναι το ιδανικό μέρος γιά την διαμονή στη Ζάκυνθο και ελπίζω σύντομα να ξαναπάω γιά περισσότερες ημέρες!

Έμεινε: Ιούνιο 2016, ταξίδεψε: με την οικογένεια

Ευχαριστούμε, cherin95
Ο/η BALCONY2014, Ιδιοκτήτης του Balcony Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτική, 12 Αυγούστου 2016
Αγαπητέ Cherin,

Σας ευχαριστούμε για το χρόνο καθώς και για τα καλά σας λόγια για το ξενοδοχείο μας!
Χαιρόμαστε πολύ που είχατε μια τόσο ευχάριστη διαμονή μαζί μας και ανυπομονούμε να σας καλωσορίσουμε ξανά στο ξενοδοχείο μας!

Φιλικά
Συντελεστής επιπέδου
43 κριτικές
23 κριτικές για ξενοδοχεία
common_n_hotel_reviews_1bd8 19 χρήσιμες ψήφοι
5 από 5 κύκλους Η κριτική έγινε: 15 Ιουλίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχο ξενοδοχείο. Σε παρά πολύ καλή θέση βλέπεις όλοι όλη την θέα. Άμα νοικιάσεις ενα αμάξι η γουρούνα η απόσταση από την χώρα είναι κοντινή.

Τα δωμάτια είναι ακριβώς πώς φαίνονται, πεντακάθαρα, είναι και μοντέρνα.

Το προσωπικό στο ξενοδοχείο είναι παρά πολύ φιλικό και η εξυπηρέτησε είναι τέλια.
Ο πρωινός έχει μεγάλη ποικιλία και είναι τα πράγματα όλα φρέσκα.

Έχω φύγει από αυτό το ξενοδοχείο πάρα πολύ ευχαριστημένος. Δεν έχει τετ ένα αρνητικό.

V. Good hotel exactly as describe. Clean and amazing staff. Vey helpful. Breakfast fresh and wide variety. You leave feeling very happy you stayed here.

Location is no issue of have car or bike it close and enjoyable drive to main town and other destination. Beach near by good full of beach bars.

Έμεινε: Ιούλιο 2016, ταξίδεψε: ως ζευγάρι
Ευχαριστούμε, ATravelMap
Ο/η BALCONY2014, Ιδιοκτήτης του Balcony Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτική, 17 Ιουλίου 2016
Μετάφραση Google
Dear Guest,

I am very happy to read that you found the service to be excellent, the room really spotless,modern and roomy,and the staff friendly and excellent.
We hope to welcome you back to the Balcony Hotel again soon.
Best regards
Dimitris-Eleni
2 κριτικές
common_n_hotel_reviews_1bd8 2 χρήσιμες ψήφοι
5 από 5 κύκλους Η κριτική έγινε: 2 Ιουλίου 2016

Ήταν όλα εξαιρετικά. Μείναμε 100% ευχαριστημένοι!
Διαλέξαμε αυτό το ξενοδοχείο για 4ήμερο ταξιδάκι μετά το γάμο μας και τελικά ήταν η καλύτερη επιλογή.
Είναι όπως φαίνεται στις φωτογραφίες και ακόμα καλύτερο. Όλοι οι χώροι είναι άψογοι. Η θέα απίστευτη. Καθημερινά βλέπεις ηλιοβασίλεμα. Τα φαγητά είναι πάρα πολύ καλά, καθώς και το πρωινό.
Είναι ένα ξενοδοχείο που δεν θέλεις να ξεκολλήσεις από εκεί.

Επίσης οι άνθρωποι του ξενοδοχείου είναι όλοι εξαιρετικοί και ιδιαίτερα ο Δημήτρης με την Ελένη.

Αν επισκεφτούμε ξανά τη Ζάκυνθο, θα πάμε πάλι εκεί.

Συμβουλή: Το δωμάτιο είναι εξαιρετικό. Είναι καινούριο και πάρα πολύ όμορφο, ευρύχωρο με όλες τις ανέσεις, καθ...
Δείτε περισσότερες συμβουλές για δωμάτια
Έμεινε: Ιούνιο 2016, ταξίδεψε: ως ζευγάρι

Ευχαριστούμε, Vassilis M
Ο/η BALCONY2014, Ιδιοκτήτης του Balcony Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτική, 7 Ιουλίου 2016
Αγαπητέ Βασίλη,

Φιλικά
1 κριτική
5 από 5 κύκλους Η κριτική έγινε: 20 Ιουνίου 2016

Ένα υπέροχο ξενοδοχείο στο πιο όμορφο σημείο της Ζακύνθου με εξαιρετική θέα!!! Ευγενέστατο προσωπικό και ξενοδοχείο με όλες τις παροχές που θέλει κάθε ταξιδιώτης! Μη ξεχάσετε να γευτείτε και τα γευστικοτατα πιάτα που προσφέρει το εστιατόριο που λειτουργεί στον ίδιο χώρο!!! Συγχαρητήρια για όλα Balcony, ευχαριστούμε!!!

Έμεινε: Ιούνιο 2016, ταξίδεψε: ως ζευγάρι

Ευχαριστούμε, papmar340
Ο/η BALCONY2014, Ιδιοκτήτης του Balcony Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτική, 21 Ιουνίου 2016
Αγαπητή Μαρία,

Με εκτίμηση
Δημήτρης-Ελένη
Ξενοδοχεία που επίσης μπορεί να σας αρέσουν...
Τσιλιβί: Δείτε επίσης αυτά τα καταλύματα εκεί ή στη γύρω περιοχή
8.6 χλμ μακριά
Zante Maris Hotel
#7 από 49 για: Τσιλιβί
4.5 από 5 κύκλους 1.120 κριτικές
Προβολή τιμών

Balcony Hotel: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

Πρόσθετες πληροφορίες για το Balcony Hotel

Εύρος τιμών (ανά διανυκτέρευση): 53 € - 191 €
Κατηγορία Ξενοδοχείου:2 αστέρων — Balcony Hotel 2*
Αριθμός δωματίων: 33
Επιλογές κράτησης:
Το TripAdvisor είναι περήφανο που συνεργάζεται με: Booking.com, Expedia και Hotels.com. Αυτό σας δίνει τη δυνατότητα να πραγματοποιείτε τις κρατήσεις σας στο Balcony Hotel με απόλυτη εμπιστευτικότητα. Βοηθούμε εκατομμύρια ταξιδιώτες κάθε μήνα να βρουν το ιδανικό ξενοδοχείο για τις διακοπές τους και τα επαγγελματικά ταξίδια τους, πάντα με τις καλύτερες προσφορές και μειωμένες τιμές.

Αυτή είναι η καταχώρισή σας στο TripAdvisor;