Η κριτική έγινε: 21 Ιουλίου 2019

Υπέροχο από κάθε άποψη δωμάτιο. Πεντακάθαρο, μοντέρνο, σύγχρονο, ευρύχωρο, με τελευταίας τεχνολογίας εξοπλισμό κουζίνας και μπάνιου, δυνατό wifi, παιδική χαρά και σίγουρα πιο καλό από αρκετά πεντάστερα ξενοδοχεία. Οι ιδιοκτήτες κος Κυριάκος και η γυναίκα του ευγενέστατοι, φιλόξενοι και πρόθυμοι να εξυπηρετήσουν. Η τιμή του απόλυτα λογική για τις παροχές που προσφέρει και την περίοδο που πήγαμε. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2019
Ευχαριστούμε, panoskaterina7-2019
Η κριτική έγινε: 24 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το δωματιο υπεροχο και πολυ καθαρο. Προσφατα ανακαινισμενο. Ο κυριος Μαυριας ειναι ευγενεστατος μας παρελαβε και απο το αεροδρομιο.
Θα το ξαναπροτιμισουμε στις επομενες διακοπες μας.
Το συνιστω ανεπιφυλακτα!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2018
1  Ευχαριστούμε, panagiotisx294
Η κριτική έγινε: 5 Σεπτεμβρίου 2017

Επισκεφτήκαμε το κατάλυμα μέσα Αυγούστου.Το δωμάτιο ήταν απλό αλλά απόλυτα καθαρό, με μπαλκόνι που κοιτούσε στο κεντρικό δρομό (το βράδυ υπήρχε απόλυτη ησυχία). Οι οικοδεσπότες ήταν πολύ ευγενικοί και άμεσα πρόθυμοι να μας κατατοπίσουν στο νησί. Αυτό που ίσως μας "ενόχλησε" ήταν ότι δεν είχαμε πρόσβαση στην πισίνα, όπως αναγράφεται σε κάποια site. Είναι κάπως παραπλανητική αυτή η πληροφορία. Για εμάς ήταν μια ευχάριστη διαμονή και σίγουρα στο μέλλον θα το επισκεφτούμε πάλι!!!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2017
Ευχαριστούμε, Aggeliki_1991
Η κριτική έγινε: 10 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφτήκαμε το mavrias village στις αρχές Αυγούστου.Τα δωμάτια είναι πλήρως ανακαινισμένα,μεγάλα και μ ολα τ απαραίτητα.Ο Κ.Κυριάκος ευγενικότατος και πρόθυμος να μας εξυπηρετήσει σ οτι κι αν ζητήσαμε ή ρωτήσαμε.Η τιμή του δωματίου σ απόλυτα λογικά επίπεδα για την εποχή και για τις υπηρεσίες.Καθαριότητα καθημερινή στο δωμάτιο και σ όλους τους κοινόχρηστους χώρους.Αν σας ενδιαφέρει να μείνετε σ ενα καθαρό,πλήρως ανακαινισμένο και σε πολύ καλή τοποθεσία δωμάτιο,το συνιστούμε ανεπιφύλακτα

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2017
Ευχαριστούμε, Vanpapa
Η κριτική έγινε: 29 Ιουλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πλήρως ανακαινισμένο. Ίσως πιο καλό κι από πεντάστερο ξενοδοχείο. Τέλεια η διακόσμηση του σωματείου με πλήρες εξοπλισμό και με όλες τις ανέσεις. Ο ιδιοκτήτης ο κύριος Κυριάκος πολύ ευγενικός και πολύ εξυπηρετικός.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2017
Ευχαριστούμε, 410mihalism