“🔝🔝🔝🔝”

Κουζίνες: Ελληνική, Ιταλική, Μπαρ
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Πρωινό, Δείπνο, Διανομή κατ’ οίκον, Κρατήσεις
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Πρωινό, Δείπνο, Διανομή κατ’ οίκον, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 10 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλό φαγητό,άψογο σέρβις,γρήγορη εξυπηρέτηση,καλές τιμές!!!!
Αρκετά μεγάλη ποικιλία πιάτων
Και ένα καλό μπαρ για ποτό

Ευχαριστούμε, gogo k

Η κριτική γράφτηκε 8 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

ενα πραγματικα πολυ καλο εστιατοριο
με εξαιρετικη κουζινα
και πολυ φιλικό ευγενικό και εξυπηρετικό προσωπικό
καλομαγειρεμένα φαγητά όμορφος χώρος
και λογικές τιμες
το μονο σιγουρο πως θα ξαναπάω !!!!!

Ευχαριστούμε, aris z
Η κριτική γράφτηκε 4 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Είναι μια οικογενειακή επιχείρηση που σερβίρει νόστιμο,σπιτικό φαγητό! Πραγματικά φιλικό σε οικογένειες με παιδάκια,έχει παιδικό μενού,καρεκλάκι και μαρκαδόρους, πολύ βολικό για εμάς!!! Και οι σερβιτόροι (αν κατάλαβα καλά γιος και κόρη του ιδιοκτήτη) ευγενέστατοι,φιλικοί και γρήγοροι! Πολλά μπράβο για όλα!

Ευχαριστούμε, Kostas C
Η κριτική γράφτηκε 9 Σεπτεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Απο τα καλυτερα της Ζακυνθου προσεγμενο φαγητο ευγενικος ιδιοκτητης!!!Σιγουρα αξιζει να παει καποιος

1  Ευχαριστούμε, Zisisgeorgia K
Ο/η Timothy K, Owner του The Halfway House, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 13 Σεπτεμβρίου 2016

Καλησπέρα,

Ευχαριστούμε πολύ για το χρόνο σας για αυτή την κριτική.

Είμαστε όλοι χαρούμενοι που σας άρεσε ο χώρος μας και απολαύσατε το φαγητό και το σέρβις.

Ελπίζουμε να σας δούμε κάποια στιγμή στο μέλλον.

Ευχαριστώ,
Τίμος

Η κριτική γράφτηκε 9 Σεπτεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Φυσικά εγώ με την δικιά μου γνώμη πιστεύω ότι είναι το καλύτερο εστιατόριο που εχω φάει ποτέ έχει εκπληκτικά ορεκτικά, γλυκά και φυσικά πολύ ωραία ατμόσφαιρα!!!

Ευχαριστούμε, 6.988.575.652

Καλησπέρα,

Ευχαριστώ πολύ για το χρόνο σας να γράψετε αυτή την κριτική! Είμαστε όλοι ικανοποιημένοι που σας άρεσε το φαγητό σας και το σέρβις μας.

Ελπίζουμε να σας δούμε την επόμενη φορά που θα είστε στο νησί.

Ευχαριστώ,

Τίμος

The Halfway House: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Τσιλιβί, Ζάκυνθος

The Halfway House: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!