Agoda.com
Expedia.com73 $
Priceline
eDreams70 $
Η κριτική έγινε: 1 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Είναι ένα ξενοδοχείο με όλες τις ανέσεις! Τα δωμάτια είναι πεντακάθαρα και ευρύχωρα. Το ξενοδοχείο παρόλο που βρίσκεται σε μια πολύβουη περιοχή είναι πραγματικά ήσυχο. Έχει ένα πρωινό γεμάτο επιλογές, ολοκληρωμένο και ποιοτικό. Το προσωπικό πολύ ευγενικό και εξυπηρετικό!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, Y7133BB_
Η κριτική έγινε: 19 Αυγούστου 2020

Πρώτον τα κορίτσια στη ρεσεψιόν ήταν απαράδεκτα ήμασταν 4ατομα μας πήγαν σε δίκλινο μετά τους είπαμε ότι ειμασταν οικογένεια και μας βάλανε σε ένα δωμάτιο με ένα διπλό κρεβάτι και μια κουκέτα καλό το δωμάτιο αλλά είχε πρόβλημα το μπάνιο δεν είχε νερό και περιμέναμε μέχρι τις 10:00 το βράδυ να φτιαχτεί.Επερνα τηλ στην ρεσεψιόν να μας αλλάξουν δωμάτιο αλλά δεν είχε Και την καλύτερη διάθεση.Στο τέλος με τα πολλά μας άλλαξαν και μας βάλανε σε καλύτερο στην ατυχία μας ήμασταν τυχεροί.Και πάμε στο πρωινό δεν έχω δει χειροτερο Πρωινό και κακής ποιότητας τα τρόφιμα

2  Ευχαριστούμε, X1260MMnickg
Η κριτική έγινε: 18 Αυγούστου 2020

Δυστυχώς επιλέξαμε λάθος ξενοδοχείο για τις διακοπές μας! Το δωμάτιο υπερβολικά μικρό, (σε λίγα τετραγωνικά χώρεσαν ότι μπορούσαν), με αποτέλεσμα να χτυπάμε στις γωνίες των επίπλων. Η καθαριότητα ανύπαρκτη με λεκιασμένα σεντόνια, σπασμένα σιφόνια στο μπάνιο και βρώμικα, με άσχημη μυρωδιά σε όλο το δωμάτιο, ίχνος από σαπουνάκια και σαμπουάν,( ευτυχώς που είχαμε πάρει δικά μας) και λιγοστό ζεστό νερό για μπάνιο! Τα μπαλκόνια δεν είχαν διαχωριστικό μεταξύ τους και είχε πολύ φασαρία! Επίσης ήταν το μοναδικό ξενοδοχείο που κάθε απόγευμα βρομούσε όλη η περιοχή από το βόθρο του! Το χειρότερο όμως από όλα ήταν το φαγητό που προσφέρουν, "ΠΛΑΣΤΙΚΟ", ΚΑΙ ΜΠΑΓΙΆΤΙΚΟ! Σε τυρόπιτα που έφαγαν και μικρά παιδιά βρέθηκαν σκουλίκια!!!!!! Φωνάξαμε τον σεφ για παράπονα και η απάντησή του με υφάκι μάγκα ήταν: "ΈΤΣΙ ΤΑ ΤΡΩΝΕ ΟΙ ΑΓΓΛΟΙ" Δεν ήξερα ότι οι Άγγλοι τρώνε σκουπίδια???!!!! Αλλά τι να περιμένει κανείς αφού και η ιδιοκτήτρια του ξενοδοχείου ήταν αγενέστατη και την ώρα που της μιλούσαμε μας γύρισε την πλάτη! Ντροπή σας! Λυπάμαι τους ανθρώπους που δουλεύουν εκεί μέσα!!!!

1  Ευχαριστούμε, Navigator796602
Η κριτική έγινε: 9 Σεπτεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Καλο δωματιο,καλο πρωινο,μετριο γευμα,ησυχο περιβαλλον.θα επρεπε να δειτε καλυτερα το πως συνεργαζεστε με τις πλατφορμες τυπου booking.ενω ειχαμε κανει κρατηση 2 ατομων,με καποιο μαγικο τροπο θεωρησαν πως ειμαι ενα ατομο σε ενα δικληνο δωματιο.και παρολα αυτα ισως θα επρεπε απο την πρωτη στιγμη του check in να μας ενημερωσουν,οτι θα χρεωθουμε καποια εξτρα χρηματα λογο του υποθετικου λαθους,και οχι την ωρα του check out.αυτο λεγεται αθεμιτος ανταγωνισμος,να διαφημιζεται φτηνοτερα δωματια και να τα πουλαται ακριβοτερα. Σε κατι τετοιες περιπτωσεις φαινεται ο επαγγελματισμος σας!⛔❌ Κριμα!!!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, giov198
Η κριτική έγινε: 27 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Μείναμε 4 μέρες εγω ο γιος μου και 2 φίλοι οι παροχές του ξενοδοχείου ήταν εξαιρετικές.Το φαγητό υπέροχο το σέρβις παρά πολυ καλό!!! Πολυ καθαρό το δωμάτιο όπως επίσης και όλοι οι χώροι του ξενοδοχείου.Τα παιδιά μας πέρασαν υπέροχα και το συστήνουμε για πολυ καλές διακοπες

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2018
Ευχαριστούμε, chefmelidon