tsixa

Ένα εξαιρετικό ξενοδοχειο!!!

Κριτική για: Alexandra Beach Resort & Spa
5,0 από 5 κύκλουςΗ κριτική γράφτηκε 30 Μαρ 2024
Ένα εξαιρετικό ξενοδοχειο με άριστους οικοδεσπότες!!! Τα Δωματια πεντακάθαρα και το φαγητό πολύ νόστιμο! Ιδανικό και για οικογένειες με εξαιρετική πισίνα και παραλίες!!
Το μέρος και η θέα καταπληκτικοί και οι άνθρωποι που το έχουν είναι όλη μέρα πάνω κατά πάνω!!!
Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2023
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδεψε με την οικογένεια
5,0 από 5 κύκλουςΠοιότητα
5,0 από 5 κύκλουςΔωμάτια
5,0 από 5 κύκλουςΤοποθεσία
5,0 από 5 κύκλουςΚαθαριότητα
5,0 από 5 κύκλουςΕξυπηρέτηση
5,0 από 5 κύκλουςΠοιότητα ύπνου
Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με αυτή την κριτική;
Ο/η QA Manager, Εξυπηρέτηση πελατών/Υποδοχή του Alexandra Beach Resort & Spa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτική
Απάντηση: πριν από 1 εβδομάδα
Αγαπητή tsixa,

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα υπέροχα σχόλιά σας! Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που απολαύσατε τη διαμονή σας στο ξενοδοχείο μας.

Είναι μεγάλη μας χαρά να ακούμε ότι σας ικανοποιήσαν οι παροχές μας.

Οι προσπάθειες μας να παρέχουμε άριστη εξυπηρέτηση και καθαριότητα ανταμείβονται από τα καλά σας λόγια. Η ομάδα μας εργάζεται σκληρά για να εξασφαλίσει ότι κάθε επισκέπτης έχει μια αξέχαστη εμπειρία και είμαστε ενθουσιασμένοι που το καταφέραμε και στην περίπτωσή σας.

Ελπίζουμε να σας ξαναδούμε σύντομα και να σας προσφέρουμε ξανά τις καλύτερες υπηρεσίες μας!
339 €
    390 €
1.7 χλμ. από Alexandra Beach Resort & Spa
Τσιλιβί: Δείτε περισσότερα ξενοδοχεία
Η κριτική έγινε: 19 Αυγούστου 2020

Μείναμε στο ξενοδοχείο 5 μέρες τον Αύγουστο του 2020. Μείναμε απόλυτα ικανοποιημένοι με την καθαριότητα στο δωμάτιο. Η πισίνα μπροστά στο δωμάτιο ήταν φανταστική και το παιδί μπορούσε να κάνει άνετα μπάνιο. Το πρωινό και ο μπουφές το βραδύ ήταν πολύ ικανοποιητικός αλλά λόγω και τον συνθηκών νομίζω οι εργαζόμενοι τα κατάφεραν άριστα. Το μόνο αρνητικό ίσως είναι η πληρωμή για τις ξαπλώστρες στην παραλία που κατά την γνώμη μου πρέπει να ενσωματωθούν στην τιμή του δωματίου. Περάσαμε υπέροχα και θα ξαναβρεθούμε.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Δωμάτιο πάνω απο την κεντρική πισίνα με θέα το ιόνιο!
Ευχαριστούμε, marktV5539TK
Ο/η Timotheos Giakoumelos, Guest Services / Front Office του Alexandra Beach Resort & Spa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 22 Αυγούστου 2020

Αγαπητέ marktV5539TK,

Σας ευχαριστούμε για τον πολύτιμο χρόνο που διαθέσατε για να γράψετε μια κριτική και να αξιολογήσετε το ξενοδοχείο μας.

Είναι πολύ σημαντικό να λαμβάνουμε τόσο θετικά σχόλια σε αξιολογήσεις όπως τη δική σας και να αναγνωρίζεται η προσπάθεια που γίνεται σε όλο το προσωπικό ιδιαίτερα σε αυτές τις πρωτόγνωρες στιγμές που ζούμε.

Τα παραγωγικά σας σχόλια θα συζητηθούν και θα αξιολογηθούν με γνώμονα την βελτιστοποίηση των υπηρεσιών μας και την καλύτερη εξυπηρέτηση των επισκεπτών μας.

Όλη η ομάδα του Alexandra Beach Resort & Spa σας εύχεται τα καλύτερα και ανυπομονούμε να σας δούμε ξανά στο εγγύς μέλλον.

Η κριτική έγινε: 13 Οκτωβρίου 2019

Πολύ όμορφο ξενοδοχείο, πήγαμε σε έναν γάμο. Το φαγητό και το γλυκό εξαιρετικά. Η εξυπηρέτηση επίσης. Με γάλο μειονέκτημα ότι δεν υπάρχει αλλαξιέρα για μωρά και μου συνέστησαν να χρησιμοποιήσω κάποιο καναπέ. Ωστόσο υπήρχαν ράμπες παντού.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2019
1  Ευχαριστούμε, eirinirig
Ο/η Timotheos Giakoumelos, Εξυπηρέτηση πελατών/Υποδοχή του Alexandra Beach Resort & Spa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 13 Ιουλίου 2020

Αγαπητή eirinirig,

Ευχαριστούμε για το χρόνο που διαθέσατε για να γράψετε μια εποικοδομητική κριτική για το Alexandra Beach Resort & Spa.Οι παρατηρήσεις σας εξετάζονται με σκοπό την μέγιστη βελτιστοποίηση των υπηρεσιών μας .
Από το ξενοδοχείο μας ευελπιστούμε να σας φιλοξενήσουμε στο άμεσο μέλλον και η ομάδα του Alexandra Beach Resort & Spa σας ευχαριστεί εκ των προτέρων .

Η κριτική έγινε: 24 Οκτωβρίου 2018

Μαθαίνοντας οτι το ξενοδοχείο διαθέτει ένα από τα ωραιότερα σπα του νησιού,το επισκέφθηκα!Με καλωσόρισε εγκάρδια η Κα Έλενα!Συζητώντας ένιωσε τις ανάγκες μου και συστήνοντας με στη θεραπεύτρια μου,Κα Πολυξένη ξεκίνησε η πιο χαλαρωτική στιγμή της ημέρας μου!Μια υπέροχη σοκολατοθεραπεία από φυσικό κακάο τύλιξε το σώμα μου και στη συνέχεια ακολούθησε ένα άκρως χαλαρωτικό μασάζ!!Απίστευτη εμπειρία!!Το προτείνω!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2018
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, mariamariap136
Ο/η John M, General Manager του Alexandra Beach Resort & Spa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 28 Οκτωβρίου 2018

Αγαπητέ/ή mariamariap136,

ευχαριστούμε θερμά για τον πολύτιμο χρόνο που διαθέσατε για να γράψετε αυτή την κριτική για το Spa του SENTIDO Alexandra Beach Resort. Είμαστε παραπάνω από ευτυχείς που μείνατε ικανοποιημένοι από τις υπηρεσίες του σπα του ξενοδοχείου μας. Ελπίζουμε να επαναλάβετε την επίσκεψη σας στο χώρο μας και εμείς με τη σειρά μας θα φροντίσουμε να λάβετε εξυπηρέτηση, ευεξία και χαλάρωση αντίστοιχου επιπέδου.

Τις καλύτερες ευχές από όλο το προσωπικό του SENTIDO Alexandra Beach Resort.

Η κριτική έγινε: 19 Οκτωβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ωραίο, καθαρό ξενοδοχείο, με απέραντη θέα τη θάλασσα. Το σπά, από τα καλύτερα που έχω επισκεφθεί, με φιλικό προσωπικό και πλήθος υπηρεσιών και φασίλιτις.Ιδιαίτερες ευχαριστίες στη Μάνατζερ του σπά κυρία Ελένη για τη ξενάγηση στο χώρο όπως και για την εξυπηρέτηση καθώς και στις θεραπεύτριες Κατερίνα και Βίβιαν για τα μασάζ και τις στιγμές χαλάρωσης. Αξίζει να το επισκεφθείτε!

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2018
1  Ευχαριστούμε, DionisisH3
Ο/η John M, General Manager του Alexandra Beach Resort & Spa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 22 Οκτωβρίου 2018

Αγαπητέ DionisisH3,

ευχαριστούμε θερμά για τον πολύτιμο χρόνο που διαθέσατε για να γράψετε αυτή την κριτική για το Spa του SENTIDO Alexandra Beach Resort. Είμαστε πραγματικά χαρούμενη που οι υπηρεσίες μας και το προσωπικό του σπα ικανοποίησαν στο έπακρο τις ανάγκες σας και θα χαρούμε να σας ξαναφιλοξενήσουμε.

Τις καλύτερες ευχές από όλους εμάς στο SENTIDO Alexandra Beach Resort.

Η κριτική έγινε: 17 Οκτωβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

ευχαριστώ τη κυρία Έλενα για την άριστη ξενάγηση όπως και τη Βίβιαν για την υπέροχη θεραπεία! Πέντε αστέρια! Υποροχος χωρος και υπεροχοι ανθρωποι . Πολλα Μπραβο ! Το συνιστώ ανεπιφύλακτα , καθώς επίσης οι τιμές ειναι αρκετά προσιτές .

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2018
Ευχαριστούμε, alexandrosg736

Αγαπητέ Alexandros G,

Σας ευχαριστούμε πολύ για την πολύ θετική κριτική σας ,καθώς και το χρόνο που διαθέσατε για τη συγγραφή της. Θα χαρούμε πολύ να σας φιλοξενήσουμε ξανά στο χώρο του σπα του SENTIDO Alexandra Beach Resort, με σκοπό να σας παρέχουμε για άλλη μια φορά υψηλής ποιότητας υπηρεσίες και φιλοξενία από το προσωπικό μας .

Τις καλύτερες ευχές από όλους εμάς στο SENTIDO Alexandra Beach Resort.