eirinirig
Αθήνα, Ελλάδα

Πολύ όμορφα

Κριτική για: Alexandra Beach Resort & Spa
4,0 από 5 κύκλουςΗ κριτική γράφτηκε 12 Οκτ 2019
Πολύ όμορφο ξενοδοχείο, πήγαμε σε έναν γάμο. Το φαγητό και το γλυκό εξαιρετικά. Η εξυπηρέτηση επίσης. Με γάλο μειονέκτημα ότι δεν υπάρχει αλλαξιέρα για μωρά και μου συνέστησαν να χρησιμοποιήσω κάποιο καναπέ. Ωστόσο υπήρχαν ράμπες παντού.
Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2019
5,0 από 5 κύκλουςΔωμάτια
5,0 από 5 κύκλουςΚαθαριότητα
3,0 από 5 κύκλουςΕξυπηρέτηση
Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με αυτή την κριτική;
Ο/η Timotheos Giakoumelos, Εξυπηρέτηση πελατών/Υποδοχή του Alexandra Beach Resort & Spa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτική
Απάντηση: 13 Ιουλ 2020
Αγαπητή eirinirig,

Ευχαριστούμε για το χρόνο που διαθέσατε για να γράψετε μια εποικοδομητική κριτική για το Alexandra Beach Resort & Spa.Οι παρατηρήσεις σας εξετάζονται με σκοπό την μέγιστη βελτιστοποίηση των υπηρεσιών μας .
Από το ξενοδοχείο μας ευελπιστούμε να σας φιλοξενήσουμε στο άμεσο μέλλον και η ομάδα του Alexandra Beach Resort & Spa σας ευχαριστεί εκ των προτέρων .

Superior Sea View Room
0.8 χλμ. από Alexandra Beach Resort & Spa
Πισίνα
Τσιλιβί: Δείτε περισσότερα ξενοδοχεία
Η κριτική έγινε: 24 Οκτωβρίου 2018

Μαθαίνοντας οτι το ξενοδοχείο διαθέτει ένα από τα ωραιότερα σπα του νησιού,το επισκέφθηκα!Με καλωσόρισε εγκάρδια η Κα Έλενα!Συζητώντας ένιωσε τις ανάγκες μου και συστήνοντας με στη θεραπεύτρια μου,Κα Πολυξένη ξεκίνησε η πιο χαλαρωτική στιγμή της ημέρας μου!Μια υπέροχη σοκολατοθεραπεία από φυσικό κακάο τύλιξε το σώμα μου και στη συνέχεια ακολούθησε ένα άκρως χαλαρωτικό μασάζ!!Απίστευτη εμπειρία!!Το προτείνω!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2018
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, mariamariap136
Ο/η John M, General Manager του Alexandra Beach Resort & Spa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 28 Οκτωβρίου 2018

Αγαπητέ/ή mariamariap136,

ευχαριστούμε θερμά για τον πολύτιμο χρόνο που διαθέσατε για να γράψετε αυτή την κριτική για το Spa του SENTIDO Alexandra Beach Resort. Είμαστε παραπάνω από ευτυχείς που μείνατε ικανοποιημένοι από τις υπηρεσίες του σπα του ξενοδοχείου μας. Ελπίζουμε να επαναλάβετε την επίσκεψη σας στο χώρο μας και εμείς με τη σειρά μας θα φροντίσουμε να λάβετε εξυπηρέτηση, ευεξία και χαλάρωση αντίστοιχου επιπέδου.

Τις καλύτερες ευχές από όλο το προσωπικό του SENTIDO Alexandra Beach Resort.

Η κριτική έγινε: 19 Οκτωβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ωραίο, καθαρό ξενοδοχείο, με απέραντη θέα τη θάλασσα. Το σπά, από τα καλύτερα που έχω επισκεφθεί, με φιλικό προσωπικό και πλήθος υπηρεσιών και φασίλιτις.Ιδιαίτερες ευχαριστίες στη Μάνατζερ του σπά κυρία Ελένη για τη ξενάγηση στο χώρο όπως και για την εξυπηρέτηση καθώς και στις θεραπεύτριες Κατερίνα και Βίβιαν για τα μασάζ και τις στιγμές χαλάρωσης. Αξίζει να το επισκεφθείτε!

1  Ευχαριστούμε, DionisisH3
Ο/η John M, General Manager του Alexandra Beach Resort & Spa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 22 Οκτωβρίου 2018

Αγαπητέ DionisisH3,

ευχαριστούμε θερμά για τον πολύτιμο χρόνο που διαθέσατε για να γράψετε αυτή την κριτική για το Spa του SENTIDO Alexandra Beach Resort. Είμαστε πραγματικά χαρούμενη που οι υπηρεσίες μας και το προσωπικό του σπα ικανοποίησαν στο έπακρο τις ανάγκες σας και θα χαρούμε να σας ξαναφιλοξενήσουμε.

Τις καλύτερες ευχές από όλους εμάς στο SENTIDO Alexandra Beach Resort.

Η κριτική έγινε: 17 Οκτωβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

ευχαριστώ τη κυρία Έλενα για την άριστη ξενάγηση όπως και τη Βίβιαν για την υπέροχη θεραπεία! Πέντε αστέρια! Υποροχος χωρος και υπεροχοι ανθρωποι . Πολλα Μπραβο ! Το συνιστώ ανεπιφύλακτα , καθώς επίσης οι τιμές ειναι αρκετά προσιτές .

Ευχαριστούμε, alexandrosg736

Αγαπητέ Alexandros G,

Σας ευχαριστούμε πολύ για την πολύ θετική κριτική σας ,καθώς και το χρόνο που διαθέσατε για τη συγγραφή της. Θα χαρούμε πολύ να σας φιλοξενήσουμε ξανά στο χώρο του σπα του SENTIDO Alexandra Beach Resort, με σκοπό να σας παρέχουμε για άλλη μια φορά υψηλής ποιότητας υπηρεσίες και φιλοξενία από το προσωπικό μας .

Τις καλύτερες ευχές από όλους εμάς στο SENTIDO Alexandra Beach Resort.

Η κριτική έγινε: 16 Οκτωβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφθηκα το σπα του ξενοδοχείου λαμβανοντας μια πολύ θερμή υποδοχή από τη κα Έλενα!Προσεγμένος και καθαρός χώρος άψογο χαλαρωτικό μασάζ απο την Βίβιαν το προτείνω ανεπιφύλακτα Ευχαριστώ πολυ κα ελενα και Βίβιαν

Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι χωρίς παρέα
Ευχαριστούμε, spurostsiatas

Αγαπητέ spurostsiatas,

Ευχαριστούμε θερμά για τον πολύτιμο χρόνο που διαθέσατε για να γράψετε αυτή την κριτική για το Spa του SENTIDO Alexandra Beach Resort. Επίσης, είμαστε ευγνώμονες για τα καλά σας λόγια σχετικά με την φιλοξενία , το προσωπικό και τις υπηρεσίες μας και ανυπομονούμε να σας φιλοξενήσουμε ξανά.

Τις καλύτερες ευχές από το προσωπικό του SENTIDO Alexandra Beach Resort.

Η κριτική έγινε: 8 Οκτωβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφθηκα το σπα του ξενοδοχείου λαμβανοντας μια πολύ θερμή υποδοχή από τη κα Έλενα!Προσεγμένος και καθαρός χώρος με πλήθος δραστηριοτήτων ιδανικός να φιλοξενήσει και το πιο απαιτητικό επισκέπτη!Προσφέρεται τσάϊ και πετσέτα κατά τη παραμονή.Επισκεφθείτε!

Ευχαριστούμε, julieY3249LU
Ο/η John M, General Manager του Alexandra Beach Resort & Spa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 15 Οκτωβρίου 2018
Μετάφραση Google

Dear julieY3249LU,

thank you for taking the valuable time to write us a review regarding your visit at our Spa. Your kind words regarding the welcome at the spa reception and the spa facilities as well are highly appreciated.

All the best from the SENTIDO Alexandra Beach Resort team.