mariamariap136
Ζάκυνθος, Ελλάδα

ΣΠΑ

Κριτική για: Alexandra Beach Resort & Spa
5,0 από 5 κύκλουςΗ κριτική γράφτηκε 24 Οκτ 2018
Μαθαίνοντας οτι το ξενοδοχείο διαθέτει ένα από τα ωραιότερα σπα του νησιού,το επισκέφθηκα!Με καλωσόρισε εγκάρδια η Κα Έλενα!Συζητώντας ένιωσε τις ανάγκες μου και συστήνοντας με στη θεραπεύτρια μου,Κα Πολυξένη ξεκίνησε η πιο χαλαρωτική στιγμή της ημέρας μου!Μια υπέροχη σοκολατοθεραπεία από φυσικό κακάο τύλιξε το σώμα μου και στη συνέχεια ακολούθησε ένα άκρως χαλαρωτικό μασάζ!!Απίστευτη εμπειρία!!Το προτείνω!
Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2018
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδεψε με φίλους
5,0 από 5 κύκλουςΔωμάτια
5,0 από 5 κύκλουςΕξυπηρέτηση
5,0 από 5 κύκλουςΠοιότητα ύπνου
Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με αυτή την κριτική;
Απάντηση: 28 Οκτ 2018
Αγαπητέ/ή mariamariap136,

ευχαριστούμε θερμά για τον πολύτιμο χρόνο που διαθέσατε για να γράψετε αυτή την κριτική για το Spa του SENTIDO Alexandra Beach Resort. Είμαστε παραπάνω από ευτυχείς που μείνατε ικανοποιημένοι από τις υπηρεσίες του σπα του ξενοδοχείου μας. Ελπίζουμε να επαναλάβετε την επίσκεψη σας στο χώρο μας και εμείς με τη σειρά μας θα φροντίσουμε να λάβετε εξυπηρέτηση, ευεξία και χαλάρωση αντίστοιχου επιπέδου.

Τις καλύτερες ευχές από όλο το προσωπικό του SENTIDO Alexandra Beach Resort.
453 €
    1.000 €
1.4 χλμ. από Alexandra Beach Resort & Spa
Τσιλιβί: Δείτε περισσότερα ξενοδοχεία
Η κριτική έγινε: 19 Οκτωβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ωραίο, καθαρό ξενοδοχείο, με απέραντη θέα τη θάλασσα. Το σπά, από τα καλύτερα που έχω επισκεφθεί, με φιλικό προσωπικό και πλήθος υπηρεσιών και φασίλιτις.Ιδιαίτερες ευχαριστίες στη Μάνατζερ του σπά κυρία Ελένη για τη ξενάγηση στο χώρο όπως και για την εξυπηρέτηση καθώς και στις θεραπεύτριες Κατερίνα και Βίβιαν για τα μασάζ και τις στιγμές χαλάρωσης. Αξίζει να το επισκεφθείτε!

1  Ευχαριστούμε, DionisisH3
Ο/η John M, General Manager του Alexandra Beach Resort & Spa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 22 Οκτωβρίου 2018

Αγαπητέ DionisisH3,

ευχαριστούμε θερμά για τον πολύτιμο χρόνο που διαθέσατε για να γράψετε αυτή την κριτική για το Spa του SENTIDO Alexandra Beach Resort. Είμαστε πραγματικά χαρούμενη που οι υπηρεσίες μας και το προσωπικό του σπα ικανοποίησαν στο έπακρο τις ανάγκες σας και θα χαρούμε να σας ξαναφιλοξενήσουμε.

Τις καλύτερες ευχές από όλους εμάς στο SENTIDO Alexandra Beach Resort.

Η κριτική έγινε: 17 Οκτωβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

ευχαριστώ τη κυρία Έλενα για την άριστη ξενάγηση όπως και τη Βίβιαν για την υπέροχη θεραπεία! Πέντε αστέρια! Υποροχος χωρος και υπεροχοι ανθρωποι . Πολλα Μπραβο ! Το συνιστώ ανεπιφύλακτα , καθώς επίσης οι τιμές ειναι αρκετά προσιτές .

Ευχαριστούμε, alexandrosg736

Αγαπητέ Alexandros G,

Σας ευχαριστούμε πολύ για την πολύ θετική κριτική σας ,καθώς και το χρόνο που διαθέσατε για τη συγγραφή της. Θα χαρούμε πολύ να σας φιλοξενήσουμε ξανά στο χώρο του σπα του SENTIDO Alexandra Beach Resort, με σκοπό να σας παρέχουμε για άλλη μια φορά υψηλής ποιότητας υπηρεσίες και φιλοξενία από το προσωπικό μας .

Τις καλύτερες ευχές από όλους εμάς στο SENTIDO Alexandra Beach Resort.

Η κριτική έγινε: 16 Οκτωβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφθηκα το σπα του ξενοδοχείου λαμβανοντας μια πολύ θερμή υποδοχή από τη κα Έλενα!Προσεγμένος και καθαρός χώρος άψογο χαλαρωτικό μασάζ απο την Βίβιαν το προτείνω ανεπιφύλακτα Ευχαριστώ πολυ κα ελενα και Βίβιαν

Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι χωρίς παρέα
Ευχαριστούμε, spurostsiatas

Αγαπητέ spurostsiatas,

Ευχαριστούμε θερμά για τον πολύτιμο χρόνο που διαθέσατε για να γράψετε αυτή την κριτική για το Spa του SENTIDO Alexandra Beach Resort. Επίσης, είμαστε ευγνώμονες για τα καλά σας λόγια σχετικά με την φιλοξενία , το προσωπικό και τις υπηρεσίες μας και ανυπομονούμε να σας φιλοξενήσουμε ξανά.

Τις καλύτερες ευχές από το προσωπικό του SENTIDO Alexandra Beach Resort.

Η κριτική έγινε: 8 Οκτωβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφθηκα το σπα του ξενοδοχείου λαμβανοντας μια πολύ θερμή υποδοχή από τη κα Έλενα!Προσεγμένος και καθαρός χώρος με πλήθος δραστηριοτήτων ιδανικός να φιλοξενήσει και το πιο απαιτητικό επισκέπτη!Προσφέρεται τσάϊ και πετσέτα κατά τη παραμονή.Επισκεφθείτε!

Ευχαριστούμε, julieY3249LU
Ο/η John M, General Manager του Alexandra Beach Resort & Spa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 15 Οκτωβρίου 2018
Μετάφραση Google

Dear julieY3249LU,

thank you for taking the valuable time to write us a review regarding your visit at our Spa. Your kind words regarding the welcome at the spa reception and the spa facilities as well are highly appreciated.

All the best from the SENTIDO Alexandra Beach Resort team.

Η κριτική έγινε: 23 Αυγούστου 2017

Ωραίο ξενοδοχείο, μεγάλο δωμάτιο, πάνω στη θάλασσα. Δύο αρνητικά: α) το πρωινό ήταν μέχρι τις 10:00 και μετά έσβηναν τα φώτα και μάζευαν τα εδέσματα (λίγο νωρίς για έλληνες). β) χρέωση για τις ξαπλώστρες της παραλίας (τα ξενοδοχεία πάνω στη θάλασσα συνήθως διαθέτουν ορισμένες ξαπλώστρες δωρεάν για τους ενοίκους τους)

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2017
Ευχαριστούμε, Georgios L
Ο/η AngelaSouli, Manager του Alexandra Beach Resort & Spa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 28 Αυγούστου 2017

Αγαπητέ κύριε Georgios L

Ευχαριστούμε για τον πολύτιμο χρόνο που διαθέσατε για να γράψετε μια κριτική για το κατάλυμα μας.
Οι κανόνες των ξενοδοχείων πρέπει δυστυχώς ή ευτυχώς να εφαρμόζονται από όλους τους πελάτες, ανεξαρτήτου εθνικότητας. Το πρωινό σερβίρεται μέχρι τις 10.00 πμ αλλά και μετά μπορείτε να παραγγείλετε κάτι από το beach bar του ξενοδοχείου.
Το ξενοδοχείο επίσης διαθέτει δωρεάν ξαπλώστρες στην πισίνα.
Η περιοχή της παραλίας δεν είναι ιδιωτική και το ξενοδοχείο ενοικιάζει τον χώρο από τον Δήμο και απασχολεί άτομα για την διαχείριση του. Γιαυτό και υπάρχει το μικρό αυτό αντίτιμο των 6 ευρώ για κάθε σετ.
Σας ευχαριστούμε για τα καλά σας λόγια και τις παρατηρήσεις σας και ελπίζουμε να σας υποδεχτούμε ξανά στο ξενοδοχείο μας.