“Κάναμε ένα βάφτιση στο συγκεκριμένο”
Κριτική για: Premier Restaurant

Premier Restaurant
Κουζίνες: Ελληνική, Μπαλτί (Balti), Φαγητό του δρόμου
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Πρωινό, Διανομή κατ’ οίκον, Κρατήσεις
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Πρωινό, Διανομή κατ’ οίκον, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Κάναμε ένα βάφτιση στο συγκεκριμένο μαγαζί του δώσαμε πάρα πολλά λεφτά και όλοι μείνανε απογοητευμένη ο άνθρωπος ο Μαρούδας δεν κάνει για τίποτα

Ευχαριστούμε, X1296YX_

Η κριτική γράφτηκε 26 Αυγούστου 2020

Πήγαμε με παρέα 5 ατόμων και μείνανε κατα ευχαριστημένοι.Υπέροχο και γρήγορο service και φοβερά πιάτα!!!

Ευχαριστούμε, Giannisosfp700
Η κριτική γράφτηκε 18 Αυγούστου 2020

Παιδια...φανταστικα! Πηγα με την οικογενεια μου,4 ατομα. Φαγαμε του σκασμου, και πρωτα κ δευτερα κ επιδορπια κ ολα, με αρκετα νορμαλ τιμες. Εξυπηρετηση φοβερη( ο κυριος Σακης, διαβαζε παντα τη σκεψη μας κ μας προσεξε παρα πολυ. Ααα κ το κρασι που ηπιαμε(ροζε σολωμος) το κατι αλλο.Αξιζε σιγουρα χρονος, χωρος, ποιοτητα, λεφτα. Σιγουρα συντομα θα τους επισκεφτουμε ξανα!

Ευχαριστούμε, KAROUBAS-KONSTA... X
Η κριτική γράφτηκε 11 Αυγούστου 2020

Φανταστικό φαγητό. Υπέροχο σερβις. Φιλικό περιβάλλον . Θαυμάσια ατμόσφαιρα . Πολύ καλή εξυπηρέτηση .

Ευχαριστούμε, football c
Η κριτική γράφτηκε 9 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ζήσαμε ένα φανταστικό γεύμα με απίθανες μεσογειακές και ελληνικές γεύσεις πραγματικά αξίζουν πολλά συγχαρητήρια στον σεφ αλλά ακόμα και στον Διονύση τον ιδιοκτήτη ο οποίος μας περιποιήθηκε με τον καλύτερο τρόπο σίγουρα θα ξαναγυρίσουμε

Ευχαριστούμε, DENNIS_KLADIS

Premier Restaurant: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Τσιλιβί, Ζάκυνθος

Premier Restaurant: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα
© 2020 TripAdvisor LLC Με την επιφύλαξη όλων των νόμιμων δικαιωμάτων.