vickvass
Γέρακας, Ελλάδα

παραδισενιο!!!!!!!!!!

Κριτική για: Iakinthos
5,0 από 5 κύκλουςΗ κριτική γράφτηκε 24 Αυγ 2020
εψαχαν ενα ξενοδοχειο διπλα στην θαλασσα σε νησι! Οπου και να κοιταξα ηταν απαγορευτικα τα παραθαλασσια. Σκεφτηκα λοιπον την Ζακυνθο, που ειναι η πατριδα τοπυ πατερα μου και δεν εχω παει ποτε! Βρηκα λοιπον το Υακινθος και ειπα αυτο ειναι, με την αγωνια να βρω κατι αλλο!!Πραγματι ηταν to κατι αλλο!!!!! Κατι τοοοσο υπεροχο!!!! Τι να πρωτοπω??? Καθαρο!!!!! η θαλασσα σε αποσταση 4 σκαλιων!!!!! ξαπλωστρες και πετσετες του ξενοδοχειου!!! Πρωινο τελειο!!!! Γενικα το φαγητο υπεροχο!!!!!!!! η βεραντα σκεπαστη δροσερη με θεα το απεραντο γαλαζιο, οι ξαπλωστρες στο γρασιδι γυρω απο την πισινα!!! Ο τελιος προορισμος για χαλαρωση και απολαυση, του πλουσιου πρωινου, το φαγητο οποιαδηποτε ωρα, την τοσο απολαυστικη ηρεμη μουσικη και κατι πολυ σπουδαιο: να τρως και να μην εχεις τα τσιγαρα του διπλανου πανω στο φαγητο σου!!!! ΙΔΑΝΙΚΟ!! το προσωπικο ?? ολοι υπεροχοι, η Κλεα, ποσο γλυκο κοριτσι ,παντα με το χαμογελο, ο Deyan, παντα με γελιο και χιουμορ, ο Γιαννης πανταχου παρων παντα γελαστος, ολοι εξηπυρετικοτατοι!! Ξερουν τι θελεις πριν το ζητησεις!!!!
Να μην αφησω εξω την Μαιρη στην ρεσεψιον,!!!!!
Τι αλλο να ζητησει κανεις!!! δεν σου κανει κεφι να φυγεις απο εκει οθτε για μια ωρα!!!! Κλεισαμε και για το επομενο καλοκαιρι!!!!!! Να πατε!!!! αξιζει!! Αυγουστος 2020 Γιωργος βικυ ψιλιδη
Συμβουλή: ησυχα, καθαρα, aircondition τελειο, φως παντου, μυριζει υπεροχα!!!
5,0 από 5 κύκλουςΔωμάτια
5,0 από 5 κύκλουςΚαθαριότητα
5,0 από 5 κύκλουςΕξυπηρέτηση
Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με αυτή την κριτική;
Απάντηση: 29 Δεκ 2021
Αγαπητέ Iakinthos, Tsilivi Beach Guest, Ευχαριστούμε για την πρόσφατη εξαιρετική κριτική σας σχετικά με τη διαμονή σας στον Iakinthos, Tsilivi Beach Beach. Είμαστε στην ευχάριστη θέση να μάθουμε ότι είχατε μια εξαιρετική εμπειρία μαζί μας και απολαύσατε τις ανέσεις του ξενοδοχείου κατά τη διάρκεια της διαμονής σας. Είμαστε ενθουσιασμένοι που διαβάζουμε ότι ξεπεράσαμε τις προσδοκίες σας και αφήσαμε μια αξέχαστη εντύπωση. Η συνηγορία σας εκτιμάται ιδιαίτερα. Ανυπομονούμε να σας καλωσορίσουμε ξανά για άλλη μια απίστευτη διαμονή σύντομα. Με εκτίμηση, Iakinthos, Tsilivi Beach Management
462 €
Superior Sea View Room
96 €
1.3 χλμ. από Iakinthos
Δωρεάν πάρκινγκ
Swimming pool - night view
Επιβραβεύσεις με το One Key
    69 €
1.4 χλμ. από Iakinthos
Τσιλιβί: Δείτε περισσότερα ξενοδοχεία
Η κριτική έγινε: 4 Ιουλίου 2019

Ανανεωμένο και ανακαινισμένο τώρα έγινε ακόμη πιο υπέροχο.
Μπροστά στο κύμα, με καταπληκτική κουζίνα, μοναδικό πρωινό, μαγευτική θέα και εξαιρετικό σέρβις!!!!
Δεν μπορώ να σκεφτώ καλύτερη επιλογή για την περιοχή Τσιλιβί!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2019
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, foskla
Ο/η Iakinthos Tsilivi Beach Management, Υπεύθυνος του Iakinthos, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 3 εβδομάδες

Ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια και την πολύτιμη υποστήριξή σας όλα αυτά τα χρόνια! Είναι χαρά μας που σας προσφέρουμε μια ευχάριστη και αξέχαστη εμπειρία κάθε φορά που μας επισκέπτεστε. Σας περιμένουμε ξανά στο μέλλον για να σας χαροποιήσουμε με τις υπηρεσίες μας! Ευχαριστούμε πολύ! Ομάδα Υάκινθος

Η κριτική έγινε: 24 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφθηκαμε την παραλία στο τσιλιβι μπροστά απο το ξενοδοχειο. Καθίσαμε κατα τύχη στο μπαρ του εν λόγω ξενοδοχείου και μας εξυπηρέτησε ενα γλυκύτατο παιδι και αριστος επαγγελματίας ο κος Μάνος! Καφές εξαιρετικός εύγευστος και πολυ καλοφτιαγμενος και τα κοκτέιλ του περιποιημένα γευστικοτατα και φτιαγμένα με φαντασία! Το frozen daiquiri strawberry που μας σέρβιρε μπαίνει εύκολα στη λιστα με τα top 3 που εχω Πιει καθώς ειναι απο τους λίγους που αντιλαμβάνονται την έννοια του frozen, δηλαδή σα γρανιτα. Οχι με τριμμένο πάγο οχι με παγάκια. Σα γρανιτα... ο κος Μανος ειναι χαμογελαστος μόνιμα και πολυ πολυ εξυπηρετικός, όπως αντιστοίχως και ο άλλος bartender κος Γιάννης! Πολλα Μπραβο στα παιδια και να συνεχίσουν ετσι ανεβάζοντας την ποιότητα σε οτι κανουν!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2018
1  Ευχαριστούμε, mstaikou
Ο/η L3897XN_, Διευθυντής του Iakinthos, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 5 Ιουλίου 2019

Σας ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας,

Πράγματι τα παιδιά στο μπάρ αγαπούν πολύ αυτό που κάνουν και δίνουν τον καλύτερο τους εαυτό στην δουλειά. Είμαστε πολύ υπερήφανοι που τους έχουμε στην ομάδα μας. Χαιρόμαστε που επιλέξατε το ξενοδοχείο μας για να περάσετε την μέρα σας και ελπίζουμε να σας εξυπηρετήσουμε ξανά

Η κριτική έγινε: 1 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Μέτριο ξενοδοχείο. Μέτριες προς κακές εγκαταστάσεις και μετρια εξυπηρέτηση. Το δωμάτιο που μέναμε ήταν ισόγειο με ένα πατάρι που νομίζεις ότι θα πέσει κάθε φορά που περπατούσε κάποιος πάνω. Η σκάλα για το πατάρι κουνιόταν επικίνδυνα. Γενικά μέτριο.

Ευχαριστούμε, Alex V

Λυπούμαστε που δεν ήταν στο επίπεδο των προσδοκιών σας το ξενοδοχείο μας. Εκτιμούμε τα σχόλιά σας και θα λάβουμε υπόψη μας τα σημεία που αναφέρετε για περαιτέρω βελτίωση. Ελπίζουμε να μας δοθεί η ευκαιρία να σας εξυπηρετήσουμε καλύτερα στο μέλλον. Ομάδα Υάκινθος

Η κριτική έγινε: 19 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Διακριτικο και ευγενεστατο προσωπικο, ωραια μουσικη, υπεροχη θεα. Και να μην μενεις εκει νιωθεις σαν να εισάι σε διακοπες. Δοκιμαστε τa coctail πραγματικα αναζωογονητικα!!!Ισως βρειτε δυσκολια στο παρκαρισμα γιατι ειναι στην κεντρικη μερια της παραλιας του τσιλιβι αλλα αξιζει τον κοπο.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2017
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι χωρίς παρέα
Ευχαριστούμε, marietta r
Ο/η Iakinthos Tsilivi Beach Management, Innkeeper του Iakinthos, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 29 Δεκεμβρίου 2021

Αγαπητέ Iakinthos, Tsilivi Beach Guest, Σας ευχαριστούμε για την κριτική σας σχετικά με τη διαμονή σας στο Iakinthos, Tsilivi Beach. Είμαστε στην ευχάριστη θέση να μάθουμε ότι είχατε μια εξαιρετική εμπειρία μαζί μας και απολαύσατε τις ανέσεις του ξενοδοχείου. Είμαστε ενθουσιασμένοι που διαβάζουμε ότι ξεπεράσαμε τις προσδοκίες σας και αφήσαμε μια αξέχαστη εντύπωση. Σας ευχαριστούμε που επιλέξατε και προτείνατε την Iakinthos, Tsilivi Beach, η υπεράσπιση σας εκτιμάται ιδιαίτερα. Ανυπομονούμε να σας καλωσορίσουμε ξανα. Με εκτίμηση, Iakinthos, Tsilivi Beach Management

Η κριτική έγινε: 10 Ιουλίου 2015 μέσω κινητής συσκευής

Βρεθηκαμε στη Ζακυνθο, χωρις να εχουμε κανει καποια κρατηση και μεσω ιντερνετ κλεισαμε αυθημερον δωματιο στο Υακινθος για 2 βραδια. Μειναμε πολυ ευχαριστημενοι και παρατειναμε τη διαμονη μας για 2 βραδια ακομα, σε δικλινο δωματιο 1ου οροφου με θεα στη θαλασσα!Ολοι οι χωροι ειναι πολυ καθαροι και ομορφα διακοσμημενοι. Το πρωινο ειναι πλουσιο και γενικα το φαγητο ειναι πολυ προσεγμενο.Το προσωπικο πολυ ευγενικο και παντα με χαμογελο! Περασαμε υπεροχα, μπροστα στη θαλασσα, διπλα στην πισινα!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2014
Ευχαριστούμε, IoannaCherry
Ο/η Iakinthos Tsilivi Beach Management, Innkeeper του Iakinthos, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 28 Δεκεμβρίου 2021
Μετάφραση Google

Dear Iakinthos, Tsilivi Beach Guest, Thank you for your review regarding your stay at Iakinthos, Tsilivi Beach. We are delighted to learn you had an excellent experience with us and enjoyed the hotel amenities during your stay. We are thrilled to read we exceeded your expectations and left a memorable impression. Thank you for choosing and recommending Iakinthos, Tsilivi Beach, your advocacy is greatly appreciated. We look forward to welcoming you back for another incredible stay soon. Kind Regards, Iakinthos, Tsilivi Beach Management