Μαρια Κυριακοπουλου

Ενας μικρος παραδεισος

Κριτική για: Contessina Suites & Spa
5,0 από 5 κύκλουςΗ κριτική γράφτηκε 17 Απρ 2023
Πασχα 2023. Ειδυλλιακός χωρος, πεντακάθαρα δωματια, αψογη εξυπηρετηση, πεντανόστιμο φαγητό καθόλη τη διάρκεια της μέρας.
Γενικώς τα λόγια είναι περιττά όσον αφορά τις υποδομές του ξενοδοχείου. 5/5 αστέρια και παραπάνω. Πολλά συγχαρητήρια σε όλους τους υπαλλήλους του ξενοδοχείου. Ευγενέστατοι και πάντα πρόθυμοι να εξυπηρετήσουν την καθε μας επιθυμια.
Ιδιαίτερα θέλουμε να ευχαριστήσουμε την κυρια Έυα manager του ξενοδοχείου που φροντισε να μετατρέψει το τριήμερο μας σε ενα μικρό παραδεισο.
Δεν υπάρχουν ομως λεξεις για να περιγραψει κανεις την Ελενη και τον Παναγιωτη υπευθυνους του εστιατοριου του ξενοδοχειου.
Η ευγένεια, η εξυπηρέτηση, τα χαμογέλα τους θα μείνουν χαραγμένα στη μνήμη μας.
Η έκπληξη που ετοίμασαν για τα γενέθλια της μητέρας μου μας συγκίνησε βαθύτατα.
Φρόντισαν να κάνουν την κάθε μας μέρα ξεχωριστή.
Ευχαριστούμε πολύ τη Βερα στην υποδοχη, την Αννα στο εστίατοριο, τις κοπέλες στο σπα, το μπαρμαν. Σας ευχαριστουμε όλους για όλα!

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2023
5,0 από 5 κύκλουςΠοιότητα
5,0 από 5 κύκλουςΤοποθεσία
5,0 από 5 κύκλουςΕξυπηρέτηση
Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με αυτή την κριτική;
Ο/η Panagiotis Karavatas, General Manager του Contessina Suites & Spa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτική
Απάντηση: 18 Απρ 2023
Αγαπητή Μαρία Κυριακοπούλου,

Σας ευχαριστούμε για αυτή την υπέροχη κριτική. Χαιρόμαστε πολύ που απολαύσατε τη διαμονή σας μαζί μας. Ήταν χαρά μας που σας είχαμε φιλοξενούμενους. Ελπίζουμε να σας καλωσορίσουμε ξανά την επόμενη φορά.

Θερμούς χαιρετισμούς,

143 €
1.2 χλμ. από Contessina Suites & Spa
Τσιλιβί: Δείτε περισσότερα ξενοδοχεία
Η κριτική έγινε: 18 Οκτωβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Μοναδική εμπειρία. Πανεμορφο ξενοδοχείο.
Η εγκατάσταση του σπα δε, είναι καταπληκτική, το ίδιο και το προσωπικό που θα σας υποδεχθεί.
Μας ανέλαβε η Στέλλα & ο Βασίλης στόκο κλαδί του μασάζ και μείναμε εξαιρετικά ικανοποιημένοι!
Συγχαρητήρια!

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2021
Ευχαριστούμε, Jet00781729235
Ο/η Panagiotis Karavatas, Γενικός Διευθυντής του Contessina Suites & Spa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 23 Οκτωβρίου 2021

Dear Jet00781729235.

Thank you for taking the time to review your stay with us.

I am very happy to hear that our staff made your feel at home. This is really one of the things that we try to maintain in our hotel. Hoping to see you again soon.

Warm regards,
Hotel Manager of Contessina Collection Hotels

Η κριτική έγινε: 13 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καθαρό ξενοδοχείο, με φιλικό και εξυπηρετικό προσωπικο. Το πρωινό είναι πλούσιο με πληθώρα γευστικών επιλογών. Η πισίνα είναι σωστά διαμορφωμένη και το μπαρ είχε μεγάλη ποικιλία ποτών και κοκτέιλ. Τα δωμάτια είναι καθαρά μεγάλα με καλή αισθητική. Σίγουρα το συστήνω ανεπιφύλακτα είναι το κατάλληλο ξενοδοχείο για διακοπές στην ζακυνθο. Ιδιαίτερες ευχαριστίες στον Μετρ Διονύση για την επαγγελματική του συμπεριφορά και στην Μαρκελλα, στην Μαρία, στην Τζέσικα την Χριστίνα την Αθήνα στο Μπαρ και την Ελένη για την άψογη εξυπηρέτηση τους!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, Ντέπη Τ
Ο/η Panagiotis Karavatas, Γενικός Διευθυντής του Contessina Suites & Spa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 18 Αυγούστου 2021

Dear Ντέπη Τ,

We are incredibly grateful that you took the time out to leave us this note.

Warm regards,
Hotel Manager of Contessina Collection Hotels

Η κριτική έγινε: 29 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ένα ξενοδοχείο με ποικίλες παροχές ,σε μια αγαπημένη παραλία της Ζακύνθου με εξαιρετικό προσωπικό και φιλοξενία .
Υπέροχες πισίνες και ένα περιβάλλον που σε καθηλώνει ..
Τα δωμάτια πολύ ευρύχωρα και με ίδιαιτερη αισθητική και interior design ..

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
1  Ευχαριστούμε, 610dimitrak
Ο/η Contessina Suites, Εξυπηρέτηση πελατών/Υποδοχή του Contessina Suites & Spa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 2 Αυγούστου 2020

Aγαπητη 610dimitrak,
Εκ μέρους της ομάδας Contessina Collection θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για τα καλά σας λόγια κ ευελπιστούμε να μας επισκεφθείτε ξανά στο μέλλον.
Εκ της Διευθύνσεως

Η κριτική έγινε: 27 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ήταν μια μοναδική εμπειρία φιλοξενίας,μείναμε για τέσσερις διανυκτερεύσεις ,το προσωπικό πολύ ευγενικό και εξυπηρετικό .
Η αισθητική του ξενοδοχείου απίστευτη ,οι πισίνες εντυπωσιακές ,μέναμε στη σουίτα με την ιδιωτική πισίνα &αποτέλεσε μια μοναδική εμπειρία χαλάρωσης ..
Το συνιστώ ανεπιφύλακτα να το επισκεφτούν όλοι ,εξαιρετική αρχιτεκτονική ,διακόσμηση ,καθαριότητα ,φιλοξενία ...ένας μικρός παράδεισος σε ένα αγαπημένο νησί .

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
3  Ευχαριστούμε, anastasefi
Ο/η Contessina Suites, Εξυπηρέτηση πελατών/Υποδοχή του Contessina Suites & Spa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 29 Ιουλίου 2020

Αγαπητή 834efia,
Ευχαριστούμε για τον χρόνο σας κ για την πολύτιμη κριτική σας. Είναι μεγάλη μας τιμή τα σχόλια σας κ ευελπιστούμε να σας υποδεχτούμε στο μέλλον για μια ακόμα μοναδική εμπειρία.
Management Team

Η κριτική έγινε: 9 Ιανουαρίου 2020